dowolna

Mieszkania nad rzeką Kraków - Na sprzedaż i na wynajem

690 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

690 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneckiego

Prądnik Czerwony,Kraków

529 000 zł42 m² 12 505,90 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z oddzielna, jasna kuchnia o powierzchni 42,3 m2 z zabudowanym balkonem i piwnicą przy ulicy Mariana Słoneckiego w osiedlu Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wietora

Kazimierz,Kraków

599 000 zł41 m² 14 609,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyzowane, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni użytkowej 31,31 m2 ( 41 m2 po podłodze ) z widokiem na Wawel.!rezerwacja! lokalizacja :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podedworze

Piaski Wielkie,Kraków

450 000 zł33 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy na sprzedaż nieruchomość z widokiem na zielone osiedle. Na powierzchnię 33 m2 składa się: - przestronny przedpokój z szafą w zabudowie, - oddzielna, otwarta, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowohucka

Czyżyny,Kraków

730 000 zł49 m² 14 974,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowy, wykończony w wysokim standardzie trzypokojowy apartament o powierzchni 48,75 m2 w nowej inwestycji przy ulicy Nowohuckiej w dzielnicy Nowa Huta, czyżyny. Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

630 000 zł66 m² 9 489,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie do generalnego remontu z oddzielną kuchnią o powierzchni 66,39 m2 i z 2 balkonami w Osiedlu Stalowym 15 w dzielnicy Nowa Huta. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czyżyny,Kraków

670 000 zł47 m² 14 288,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w dogodnej lokalizacji w Krakowie! Ta oferta to doskonała okazja dla osób poszukujących komfortowego i gustownie urządzonego mieszkania w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

397 498 zł27 m² 14 539,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Victoria Estate prezentuje lokal inwestycyjny z możliwością zaaranżowania na dwie mikrokawalerki! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze IV-piętrowego budynku - Krowodrza. Podzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

451 994 zł35 m² 12 764,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij