dowolna

Luksusowe mieszkania Kraków - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 828 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 828 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Grzegórzki,Kraków

3 589 000 zł154 m² 23 249,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowa nieruchomość w prestiżowej lokalizacji Krakowa! Biuro nieruchomości aprest prezentuje elegancki 4-pokojowy apartament znajdujący się w sercu jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

5 000 zł84 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 84m2 zlokalizowane na parterze apartamentowca z 2014 roku przy ul. Piaskowej - Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruczaj,Kraków

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i słoneczne 2-pok. mieszkanie na wynajem z balkonem znajdujące się przy ul. Szuwarowej, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Zwierzyniec,Kraków

5 100 zł45 m² 113,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament do wynajęcia w prestiżowej inwestycji, położonej w samym sercu Krakowa, w urokliwej dzielnicy Zwierzyniec. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Płaszów,Kraków

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, świeżo odmalowane mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, gotowe do wprowadzenia się od zaraz. Lokal jest klimatyzowany i bardzo funkcjonalnie zaprojektowany, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radzikowskiego

Krowodrza,Kraków

1 299 000 zł65 m² 20 055,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy, wykończony w wysokim standardzie apartament z 51 m tarasem | Bez pcc | 64,77 m | 3 pokoje | Garaż | Kraków północ Na sprzedaż nowy, idealnie wykończony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane przy ul. Banacha. Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym, w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krowoderska

Piasek,Kraków

2 000 zł23 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum Krakowa lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, centrum Miasta ul. Krowoderska. Trzy minuty spacerem do przystanków komunikacji miejskiej (szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Prądnik Czerwony,Kraków

775 000 zł50 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Ślicznej w Krakowie, na szóstym piętrze w 10-piętrowym bloku z 1980 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krowodrza,Kraków

1 500 000 zł64 m² 23 584,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Seweryna

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 329 000 zł125 m² 10 632 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe 125m2 ul. prof. Tadeusza Seweryna Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 125 m2 z piwnicą 4,5 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

645 000 zł30 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Wrocławskiej w Krakowie, na parterze siedmiopiętrowego apartamentowca z 2015 roku. Ulica Wrocławska jest położona w dzielnicy Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Podgórze,Kraków

829 000 zł43 m² 19 279,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2-pokojowe | 43,00 m | balkon | kraków - stare podgórze Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie wykończone pod klucz o powierzchni użytkowej 43,00 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Bohaterów Getta

Zabłocie,Kraków

1 299 000 zł54 m² 23 949,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,24 m2. Lokalizacja: mieszkanie położone na Placu Bohaterów Getta w samym centrum Podgórza. Świetna lokalizacja, dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruczaj,Kraków

550 000 zł41 m² 13 414,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane w Krakowie, w dzielnicy Ruczaj, przy ul. Zachodniej. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 700 zł56 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu apartamentu zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji Krakowa Garden Residence. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podkowińskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 032 300 zł67 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

English version below Emmerson prezentuje Szukasz mieszkania w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa? świetnie! Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Bronowice, ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 385 800 zł82 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż jasne i przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostatnia

Grzegórzki,Kraków

885 000 zł50 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pokoje | 50 m | balkon | po remoncie | gotowe do wprowadzenia | kraków - ul. Ostatnia Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m z balkonem, zlokalizowane na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dąbie,Kraków

839 000 zł42 m² 19 971,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń Dąbska 11a, kraków Oferta Soho Reality Group Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową propozycją sprzedaży mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Zakolu Wisły

Płaszów,Kraków

630 000 zł37 m² 17 027 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,82 m z dużym balkonem i klimatyzacją w Krakowie, ul. na Zakolu Wisły Opis nieruchomości: lokalizacja: cicha, zielona część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Kraków

Stare Miasto,Kraków

520 000 zł17 m² 30 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy, na pierwszym piętrze, w samym centrum Starego Miasta w Krakowie, zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaskowa

Bronowice Wielkie,Kraków

1 219 000 zł65 m² 18 753,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie | Z ogrodem Doskonała lokalizacja | Ogród | Możliwość zaparkowania do 4 pojazdów | Brak opłat za czynsz | Ogrzewanie podłogowe | Kameralne osiedle Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 800 zł57 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje świetnie zlokalizowany apartament z balkonem i unikalnym widokiem na Plac Bohaterów Getta. Nieruchomość: apartament znajduje się na V-piętrze VI-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderska

Śródmieście,Kraków

1 399 000 zł60 m² 23 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność-tylko U nas-nie szukaj dalej tylko umów się na prezentację zanim ubiegną Cie inni ;-) Apartament z duszą w sercu Krakowa ul. Krowoderska, stare Miasto Zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

599 000 zł36 m² 16 551,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 36,19m położone na 1 piętrze, 3 piętrowego budynku z 2010, zlokalizowane na osiedlu Złota Podkowa w Krakowie, dzielnica Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Nowa Huta,Kraków

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sulma Real Estate prezentuje 2 pokojowe, absolutnie słoneczne mieszkanie przy ulicy Sołtysowskiej w Krakowie. Idealne zarówno dla pary jak i dla singla. Mieszkanie: prezentowane 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krowodrza,Kraków

570 000 zł26 m² 21 872,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 26,06 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku, wyposażonego w windę. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Nowy

Kazimierz,Kraków

949 000 zł32 m² 29 563,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny nowoczesny apartament typu studio o powierzchni 32,1 m , położony 20 metrów od Placu Nowego, w samym sercu krakowskiego Kazimierza topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabawa

Wola Duchacka,Kraków

699 000 zł42 m² 16 517 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m , położone w budynku z 2018 roku przy ul. Zabawa w Krakowie. Układ pomieszczeń obejmuje: jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

2 000 zł24 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem o powierzchni 24m2 z balkonem, znajdujące się na ul. Grzegórzeckiej 98. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Grzegórzki,Kraków

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For English scroll down. Właściciel - Piękne mieszkanie, takie komfortowe i nowoczesne, bardzo przyjazne osiedle, blisko centrum a tak dużo zieleni wokół, wydaje się, że jest tu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

730 000 zł56 m² 13 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkania gotowe do zamieszkania lokalizacja: osiedle zlokalizowanie w dzielnicy Biały Prądnik, przy ulicy Białoprądnickie. Miejsce dobrze skomunikowane z optymalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

829 999 zł37 m² 22 311,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Siewnej 2a, na rogu Alei 29 Listopada. Nieruchomość została wykończona z wykorzystaniem materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

998 000 zł70 m² 14 318,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zespół Annderson przedstawia 3 pokojowe mieszkanie 450m od pętli tramwajowo-autobusowej mpk "czerwone Maki". Lokal mieszkalny znajduje się w budynku z 2018r. na 4. piętrze (ostatnim, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Płaszów,Kraków

874 158 zł49 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, jasne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa w rejonie Zalewu Bagry, przy ul. Bagrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 700 zł38 m² 70,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie dostępne od Marca! Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polonijna

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

640 000 zł39 m² 16 385,10 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie w idealnym stanie ul. Polonijna. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (9 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 880 zł44 m² 65,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wrocławskiej w dzielnicy Krowodrza - Nowe Osiedle. Mieszkanie: mieszkanie mieści się na 2 piętrze, jego metraż liczy liczy 42 m2 na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Dębniki,Kraków

2 500 zł41 m² 61,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować na wynajem funkcjonalne mieszkanie, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Obozowej. Lokalizacja: mieszkanie położone w dzielnicy.