dowolna

Luksusowe mieszkania Kraków - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 843 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 843 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębskiego

Opatkowice,Kraków

545 000 zł52 m² 10 412,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Extra Broker z przyjemnością prezentuje mieszkanie na sprzedaż z pełnym wyposażeniem z dwoma balkonami, trzema pokojami w spokojnej okolicy - Opatkowice pod Krakowem. Nieruchomość -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 550 zł30 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate przedstawia studio w świetnej lokalizacji Krakowa Grzegórzki. Nieruchomość: mieszkanie typu studio zlokalizowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku przy ul. Grzegórzeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żabiniec

Krowodrza,Kraków

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy apartament na wynajem na ulicy Żabiniec. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ulicy Żabiniec, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Retoryka

Stare Miasto,Kraków

3 672 zł105 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu lokal w sercu Krakowa do zaaranżowania na mieszkanie lub lokal usługowy. Lokal nie wymaga odświeżenia, jedynie adaptacji do potrzeb wynajmu, znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Ignacego Daszyńskiego

Śródmieście,Kraków

2 200 000 zł100 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

| oferujemy państwu do sprzedaży! piękny, nowoczesny apartament! o powierzchni 100 m2 mieszczący się na I piętrze w apartamentowcu z 2013 roku w rejonie Starego Miasta ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stachiewicza

Prądnik Biały,Kraków

695 000 zł80 m² 8 709,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: ul. P. Stachiewicza- prądnik Biały. Z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie, które usytuowane jest na trzecim piętrze, 4-piętrowego budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z aneksem, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

1 900 000 zł165 m² 11 515,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

| do sprzedaży piękny loft w doskonałej lokalizacji tuż przy Plantach i Galerii Krakowskiej. Mieszkanie o pow. 148m2 (użytkowej, 165m2 całkowitej) składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rzeźnicza

Grzegórzki,Kraków

989 000 zł84 m² 11 807,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

| oferujemy państwu do sprzedaży! W bliskiej odległości od Galerii Kazimierz w rejonie ul. Masarskiej, ul. Rzeźniczej mieszkanie o powierzchni 83 m2, 4 pokoje - 3 sypialnie + salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

1 950 zł33 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Funkcjonalnie urządzone mieszkanie typu studio W odrestaurowanej prestiżowej kamienicy przy al. Piłsudskiego, dzielnica stare miasto. Nieopodal uczelnie uj, agh, asp, ur. Dostępność: 1. Lipiec opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

315 000 zł24 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjna, przytulna kawalerka o powierzchni 24 m , położona w Krakowie, przy ul. Stachiewicza, usytuowana na ostatnim, czwartym piętrze w budynku bez windy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świętokrzyska

Krowodrza,Kraków

1 129 000 zł76 m² 14 874,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mamy do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe o podwyższonym standardzie, o łącznej powierzchni użytkowej 75,9 m 2 znajdujące się na ostatnim 10 piętrze bloku wybudowanego w 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zauchy

Prądnik Biały,Kraków

439 900 zł36 m² 12 219,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Мы также говорим на русском! Czy marzysz o nowym mieszkaniu w zielonej okolicy a do tego w wyższym standardzie? Jeżeli tak, to jest to inwestycja dla Ciebie! :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawia

Stare Miasto,Kraków

999 000 zł47 m² 21 396,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

WE speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego apartamentu zlokalizowanego przy ul. Zacisze w Krakowie. Lokal jest odrębną własnością i posiada założoną Księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowica

Wola Duchacka,Kraków

2 000 zł25 m² 78,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie do wynajęcia w pobliżu centrum biznesowego Bonarka, przy ul. Klonowica. Na powierzchnię 25,42 m2 mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafrana

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 27 czerwca, dwupokojowe mieszkanie w okolicach ul. Wadowickiej - dzielnica Podgórze w inwestycji osiedle fi. Mieszkanie Znajduje się na parterze w nowym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

1 600 000 zł142 m² 11 267,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

| oferujemy państwu do sprzedaży! nietuzinkowy apartament na Krowodrzy w rejonie ul. Królewskiej, ul. Lea. Mieszkanie o powierzchni 142 m2 składa się z 4 pokoi, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Śródmieście,Kraków

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grzegórzeckiej w cenie 3500zł rozkład I opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na 9 piętrze, jego metraż liczy 55 m2 na co składają się: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 490 000 zł116 m² 12 900,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowy, piekny, nowoczesny, komfortowy - gotowy do zamieszkania W wysokim standardzie - 4-pokojowy apartament, z komórką lokatorską oraz dwoma komfortowymi miejscami postojowymi W garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Retoryka

Stare Miasto,Kraków

1 609 zł46 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Emaus

Salwator,Kraków

685 000 zł42 m² 16 506 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przytulne, ciche i słoneczne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 41,50 m2 z dużym balkonem na Salwatorze w Rezydencji Emaus. Mieszkanie składa się Z - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kliny,Kraków

457 000 zł43 m² 10 627,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: bartla,korpala,kamieniecka - kliny -zacisze Wyjątkowa propozycja dla aktywnych par , chcących mieszkać komfortowo z dala od głośnego centrum. Firma livinder oferuje do sprzedaży :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przewóz

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 750 zł55 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Helton prezentuje 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Przewóz w cenie 2750 zł. Rozkład I opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, jego metraż liczy 55 m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

450 000 zł30 m² 15 100,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Myślisz o trwałej lokacie kapitału? Zainwestuj tam, gdzie mieszkania nie stracą na wartości. Zapraszam do oglądania nieruchomości. Lokalizacja: ul. Długa, tuż obok ul. Basztowa oraz Planty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krupnicza

Kraków,małopolskie

899 000 zł64 m² 12 484,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Witam serdecznie Mamy do zaoferowania piękne mieszkanie w przedwojennej kamienicy na ul. Krupniczej. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w trzykondygnacyjnej kamienicy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Czerwony,Kraków

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w zielonej, spokojnej okolicy. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze z czterech, przy ulicy Powstańców. Składa się z trzech nieprzechodnich pokoi, osobnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Langiewicza

Śródmieście,Kraków

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| oferujemy państwu do sprzedaży! Mieszkanie o powierzchni 38m2 z piwnica 4m2. Mieści się na II piętrze i jest dwustronne. Składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola Duchacka,Kraków

479 000 zł45 m² 10 644,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam atrakcyjne, zachowane w bardzo dobrym stanie mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45 m2 znajdujące się na 4 z 10 pięter w bloku z lat 80-tych z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

519 519 zł48 m² 10 930,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe, wykończone 2-pokojowe mieszkanie 5km od centrum miasta! Prądnik Biały. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakopiańska

Borek Fałęcki,Kraków

1 700 zł48 m² 35,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Zakopiańskiej. Możliwość odświeżenia mieszkania i rozliczenia w odstępnym dla właściciela! Przy budynku możliwość parkowania samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żabiniec

Prądnik Biały,Kraków

939 000 zł60 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Sckala przedstawia - 3 pokojowe, piękne mieszkanie o powierzchni 60 m2 znajdujące w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbrowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Helton prezentuje dwupokojowy Apartament, znajdujący się przy ulicy Dąbrowskiego, tuż przy Placu Bohaterów Getta w cenie 2800 zł. Lokalizacja Położone w cichym, kameralnym, nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rzemieślnicza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Extra broker ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone w inwestycji Lokum Siesta przy ulicy Rzemieślniczej - dzielnica Podgórze. Mieszkanie: - pow. 43m2 - piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

1 500 zł22 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 21,5 m2. Zlokalizowane około 300 m od ul. Dobrego Pasterza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

250 000 zł22 m² 11 628 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 099 000 zł75 m² 14 589,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiam Państwu mieszkanie o wysokim standardzie, zaprojektowane przez architekta, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Krakowa przy ul. Lucjana Rydla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

539 000 zł42 m² 12 978,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na 5 piętrze 5 piętrowego budynku w bardzo atrakcyjnej, nowo zabudowanej części Czyżyn - ul. Sołtysowska. Budynek położony jest na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krowoderskich Zuchów

Prądnik Biały,Kraków

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy apartament na wynajem na ulicy Krowoderskich Zuchów. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ulicy Krowoderskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

2 100 zł37 m² 57,38 zł/m²

 

Piętro:3/3