dowolna

Luksusowe mieszkania Kraków - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 828 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 828 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kurdwanów Nowy,Kraków

747 000 zł82 m² 9 109,76 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Piękne, wykończone w wysokim standardzie, umeblowane i wyposażone 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnią (opcja przestawienia kuchni do salonu i zrobienie czwartego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włoska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

495 000 zł52 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Włoskiej w Krakowie, na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z 1984 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lea

Czarna Wieś,Kraków

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka w samym Centrum Krakowa lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (1,6 km od centrum). 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Prądnik Biały,Kraków

427 000 zł36 m² 11 894,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Chełmońskiego. W pobliżu również Wybickiego, łokietka, makowskiego. Dziesięciopiętrowy budynek mieszkalny z 1970 r. usytowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English below Extra Broker prezentuje lokal do wynajęcia znajdujący się przy ul. Rakowickiej. Nieruchomość: - parter - 2 oddzielne pokoje - aneks kuchenny - łazienka - przedpokój - ogródek - dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje apartament dwupokojowy w atrakcyjnej lokalizacji - Krowodrza! Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na I piętrze IV piętrowego budynku apartamentowo-handlowego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szafrana

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze przy ul. Szafrana w cenie 2800 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, jego metraż liczy 42 m2 na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Wzgórzach

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

260 000 zł27 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dwupokojowe mieszkanie osiedle Na Wzgórzach lokalizacja Mieszkanie znajduje się na jednym z później wybudowanych osiedli nowohuckich. Osiedle ulokowane zostało na jednym ze zboczy Wzgórz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowy apartament w centrum Krakowa - Wiślane Tarasy! Nieruchomość: apartament zlokalizowany na I piętrze VII-piętrowego apartamentowca w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Zrębie

Łagiewniki,Kraków

2 600 zł65 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowy apartament o powierzchni 65m2 na wynajem w kameralnej inwestycji w okolicy Borku Fałęckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

570 374 zł55 m² 10 288,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe, wykończone 2-pokojowe mieszkanie 6km od centrum miasta! Prądnik Biały. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fredry

Borek Fałęcki,Kraków

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane nieopodal Galerii Bonarka przy ulicy Fredry. Nieruchomość z oddzielną sypialnią oraz przestronnym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Mistrzejowice,Kraków

447 925 zł47 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

TL Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu do kupna jasne, rozkładowe mieszkanie usytuowane na IV piętrze niskiego, zadbanego i ocieplonego budynku, położonego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

639 285 zł59 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Tobiasz Estate Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, przestronne mieszkanie na sprzedaż w nowoczesnym budynku z 2016 roku. Bardzo jasne I komfortowe, otoczone zielenią Z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

. English below Extra Broker prezentuje do wynajęcia mieszkanie przy ul. Czeczów w Krakowie. Nieruchomość - pow. mieszkania 54 m2 - 2 oddzielne pokoje - salon z kuchnią - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urzędnicza

Krowodrza,Kraków

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 20.11 LOKALIZACJA: Krowodrza ul. Kazimierza Wielkiego Nieopodal również ul. Urzędnicza, królewska, racławicka, aleja Kijowska. Mieszkanie zlokalizowane jest na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czeczów

Bieżanów,Kraków

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Helton Nieruchomości prezentuje do wynajęcia urokliwe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 w dzielnicy Bieżanów przy ul. Henryka i Karola Czeczów w cenie 2600 złotych!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja 29 Listopada

Stare Miasto,Kraków

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie dla singla lub pary przy Alei 29 Listopada lokalizacja: al. 29 Listopada - obszar północny Starego Miasta; - łatwy wyjazd z miasta w kierunku Warszawy; - bliskość ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Nowa Huta,Kraków

449 900 zł40 m² 11 247,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze, niskiego czteropiętrowego bloku z lat 60-tych. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

535 000 zł41 m² 13 061,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na Prądniku Białym lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (4,1 km od centrum).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Olsza,Kraków

570 000 zł48 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w czteropiętrowym budynku na ul. Gdańskiej, dzielnica olsza/prądnik czerwony/grzegórzki. Parking publiczny pod blokiem. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

820 000 zł56 m² 14 721,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż znakomicie zlokalizowane mieszkanie w Starej Krowodrzy. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Posiada dwustronną ekspozycję, a wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widok

Dąbie,Kraków

444 000 zł37 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na 7 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą, ul. Widok, dzielnica Dąbie. Nieopodal Bulwary Wiślane. Dojazd do ścisłego centrum miasta zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kolorowe,Kraków

569 000 zł52 m² 10 898,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Helton Nieruchomości prezentuje do sprzedaży 2-pokojowe przestronne mieszkanie w cenie 569 000 zł na Os. Kolorowym obok Ronda Czyżyńskiego. Mieszkanie Mieszkanie położone jest na parterze, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości livein, prezentuje dla Państwa dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w Krakowie o powierzchni 34 m2, w nowoczesnej Inwestycji przy ul. Rakowickiej 22D. Inwestycja Niewielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaułek Wileński

Prądnik Czerwony,Kraków

538 000 zł46 m² 11 695,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na 9 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą z około 1968 roku, ul. Zaułek Wilenski, dzielnica Prądnik Czerwony. Lokal zawiera: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

519 000 zł52 m² 9 942,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku na ul. Powstańców, dzielnica Prądnik Czerwony. Budynek z płyty, z lat 80-tych, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze przy ul. Rydlówka w cenie 3300 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, jego metraż liczy 44m2 na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ruczaj,Kraków

744 000 zł65 m² 11 486,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowo ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,77 m2 z balkonem oraz piwnicą znajdujące się w dzielnicy Ruczaj. Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Olsza,Kraków

374 000 zł35 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulne widokowe jednopokojowe mieszkanie przy ulicy Ślicznej lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (4 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - agentów nieruchomości zapraszam do współpracy Property Partners ma przyjemność przedstawić Państwu dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Tomasza Prylińskiego, na dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Stare Miasto,Kraków

469 000 zł32 m² 14 656,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Ciekawa oferta mieszkania w znanej inwestycji na krańcu Starego Miasta. Polecamy pod wynajem długoterminowy, bądź do zamieszkania singlowi / parze. 32m plus balkon. Lokalizacja: al. 29 Listopada -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pokutyńskiego

Pychowice,Kraków

6 300 zł100 m² 63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartment with an area 70 m2 without slants (100 m2 with slants), consisting of 1 floor and an attic: 1st level: - a spacious living room with a kitchenette and a dining area - bedroom - modern.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszykarska

Płaszów,Kraków

409 000 zł38 m² 10 763,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie inwestycyjne w bardzo spokojnej części Podgórza - Płaszowa z bardzo dobry dojazdem do centrum. Mieszkanie idealne pod względem najmu, lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

449 000 zł28 m² 16 244,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować bardzo ciekawą opcję na lokatę kapitału w równie ciekawym miejscu. Pewna lokata na niepewne czasy! Zapraszam do kontaktu. Lokalizacja: inwestycja znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

740 000 zł67 m² 11 044,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Lokalizacja: 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze w apartamentowcu z 2007 r. w okolicy ul. Radzikowskiego, słowicza, conrada. W bezpośredniej okolicy liczna ilość punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

1 349 000 zł87 m² 15 505,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pok. w Starym Mieście w najwyższym standardzie! Zespół Annderson przedstawia apartament na sprzedaż przy ul. Karmelickiej. Perfekcyjnie rozwinięta infrastruktura komunikacyjna.