dowolna

Luksusowe mieszkania Kraków - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 843 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 843 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Ruczaj-Zaborze,Kraków

549 000 zł32 m² 17 156,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: mieszkanie 32 m2, oferujemy na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni 32 m , idealne dla pary lub singla z dużym, wygodnym tarasem, w pełni wyposażone. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zyblikiewicza

Stare Miasto,Kraków

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od razu - studio przy ulicy Zyblikiewicza na Starym Mieście. Ulica Zyblikiewicza to centrum miasta, a zarazem cicha ulica. Bliskość Hali Targowej, dworca Głównego, galerii Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

850 250 zł34 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

We speak English. Do not hesitate to contact us! ___ emmerson prezentuje: inwestycyjne mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa, przy ul. Rakowickiej, w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

1 910 zł26 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament W pełni umeblowana kawalerka w nowoczesnym budynku mieszkalnym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Soroki

Kliny,Kraków

1 500 000 zł116 m² 12 934,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zespół przedstawia ofertę przestronnego, dwupoziomowego mieszkanie o powierzchni łącznej 115,97 m , położone na parterze w kameralnej zabudowie przy ul. Soroki, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodkowica

Prądnik Czerwony,Kraków

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m przy ul. Pawła Włodkowica. Mieszkanie: salon z aneksem kuchennym 2 sypialnie Łazienka Przedpokój Balkon Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilotów

Prądnik Czerwony,Kraków

900 000 zł60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone przy ul. Pilotów w Krakowie. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

4 200 zł57 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English below Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w dzielnicy Grzegórzki przy ul. Grzegórzeckiej w inwestycji Wiślane Tarasy. Mieszkanie: mieszkanie jest gotowe do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Na Stoku,Kraków

499 900 zł35 m² 14 364,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania z dużym potencjałem o powierzchni 34,80 m , zlokalizowanego na osiedlu Na Stoku w malowniczym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krowodrza,Kraków

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Pet friendly! Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 38 metrów kwadratowych położonym na ul. Wrocławska 53L (osiedle Nowa 5 Dzielnica). Dostępne od teraz. Mieszkanie: w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 2 pok. apartament przy ul. Rakowickiej w inwestycji novum lokalizacja: apartament znajduje się w inwestycji- novum, zaledwie kilka minut piechotą od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Małysiaka

Kliny,Kraków

899 000 zł67 m² 13 370 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w zielonej dzielnicy Krakowa 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i dwiema garderobami ul. Albina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Nowy Świat,Kraków

975 000 zł43 m² 22 887,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43 m2 położone przy ulicy Powiśle w samym centrum miasta. Możliwy podział na 2 osobne mieszkania 1 pokojowe. Mieszkanie jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bogusławskiego

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę studia na wynajem przy ul. Bogusławskiego w dzielnicy Stare Miasto. Mieszkanie znajduje się na parterze. Mieszkanie ma powierzchnię 28 m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Oficerskie,Kraków

2 900 zł26 m² 111,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka premium z wydzieloną sypialnią centrum Krakowa, cisza i zieleń To nie jest zwykła kawalerka. To przestrzeń zaprojektowana dla osób, które chcą żyć wygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Starowiślna

Kazimierz,Kraków

2 500 zł24 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na 1p. odnowionej kamienicy z lat 20. XXw. przy ul.Starowiślnej (skrzyżowanie z ul.Miodową). Ma pow. około 24 mkw i składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Płaszów,Kraków

645 000 zł36 m² 17 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 36 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Płaszów / Czyżyny. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

1 299 000 zł69 m² 18 839,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie Z ogrodem, grzegórzki ul. Lema Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 68,95 m z ogródkiem, położone w centralnej części Krakowa, w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

492 000 zł26 m² 18 923,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować lokal o powierzchni 26 m2 położony przy ulicy Powstańców w Krakowie. Lokalizacja: kraków- prądnik Czerwony Nieruchomość jest położona na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ruczaj,Kraków

969 000 zł72 m² 13 503,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe wraz z miejscem postojowym i piwnicą, usytuowane w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Borek Fałęcki,Kraków

3 300 zł100 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe niezależne mieszkanie o powierzchni ok. 100 m2 na 1 piętrze w domu dwupiętrowym. Nieruchomość Mieszkanie składa się z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Czerwony,Kraków

2 900 zł40 m² 71,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania z dwoma osobnymi pokojami o powierzchni 40,5 m , zlokalizowanego przy ul. Reduta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie typu studio znajdujące się na jednym z bardziej prestiżowych osiedli w Krakowie tj. osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łobzowska

Śródmieście,Kraków

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Łobzowskiej w Krakowie. Świetna lokalizacja! Mieszkanie dostępne od 01.06.2025 LOKALIZACJA: Kraków, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Prądnik Czerwony,Kraków

599 000 zł33 m² 18 368,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,61 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Mariana Markowskiego 15 w Krakowie, w dzielnicy Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lea

Bronowice Wielkie,Kraków

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na ul. Lea Bronowice, kraków, dostępne od końca września. Oferujemy na wynajem przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

969 000 zł68 m² 14 273,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Мы также говорим на русском! Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty obraz nieruchomości - zapraszamy na prezentację! nieruchomość wykończona pod klucz - cena: 969 000 pln! oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubicz

Śródmieście,Kraków

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 3 pokojowego mieszkania na wynajem kamienicy przy ul. Lubicz w dzielnicy Stare Miasto. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radziwiłłowska

Wawel,Kraków

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj W starym mieście! Do wynajęcia od zaraz 3 pokojowy, klimatyczny apartament w Starym Mieście, w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Blich. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bohaterów Września,Kraków

789 000 zł51 m² 15 380,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Piasta Towers w Krakowie. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 51,3 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

3 800 zł44 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 3 pokojowego mieszkania na wynajem przy ul. Kiełkowskiego w dzielnicy Zabłocie, w nowoczesnym apartamentowcu powstałym w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

899 000 zł49 m² 18 460 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie miejscu, które łączy w sobie spokój osiedla z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabczaka

Prądnik Biały,Kraków

520 000 zł29 m² 18 131,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferuję Państwu kawalerkę na sprzedaż zlokalizowaną na 1 kondygnacji w 3 - piętrowym budynku na ul. Grabczaka w Krakowie - dzielnica Prądnik Biały. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Illumina zostań pierwszym najemcą! Miejsce postojowe w parkingu podziemnym + komórka lokatorska w cenie najmu! Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Śródmieście,Kraków

3 000 zł29 m² 103,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę luksusowego studia na wynajem przy ul. Rajskiej w dzielnicy Stare Miasto, w nowoczesnym apartamentowcu powstałym w 2018 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

504 900 zł31 m² 16 350,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Korczaka w w spokojnej i zielonej części Krowodrzy, w 5-cio piętrowym budynku z lat 80-tych (ocieplony). Lokal o pow. 30,88 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegórzecka

Stare Miasto,Kraków

3 500 zł72 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

[English below] dostępne od 01.09.2025 / AVAILABLE FROM 01.09.2025 Infinity Estate prezentuje do wynajęcia klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy ul. Dwernickiego (boczna od Grzegórzeckiej) tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

728 000 zł42 m² 17 416,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

English below mk estate z przyjemnością prezentuje na sprzedaż ustawne mieszkanie z oddzielną kuchnią przy ul. Mazowieckiej. Nieruchomość: - pow. całkowita lokalu wraz z piwnicą (2,55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Stare Miasto,Kraków

2 550 zł37 m² 68,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate przedstawia 1-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa! Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na parterze odnowionej kamienicy przy ul. Kochanowskiego. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Opatkowice,Kraków

799 000 zł55 m² 14 527,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opis Nieruchomości Oferuję na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63 m (powierzchnia użytkowa: 55 m ) w spokojnej dzielnicy Opatkowice przy ulicy Macieja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

729 000 zł48 m² 15 099,40 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w sercu Mistrzejowic Nowych na osiedlu Piastów. To dwupokojowe mieszkanie z możliwością przerobienia na 3 pokojowe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij