dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Krowodrza

523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stachiewicza

Krowodrza,Kraków

469 000 zł25 m² 18 911,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w dzielnicy Krowodrza, azory- ul. Stachiewicza okolica: doskonale skomunikowana z resztą Krakowa, do przystanków komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żabiniec

Krowodrza,Kraków

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wyajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza przy ul. Żabiniec na osiedlu Casa Feliz w cenie 2500 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na parterze, jego metraż liczy 35m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Krowodrza,Kraków

1 240 000 zł62 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Krowodrza ul.ŚLĄSKA KAMERALNA KAMIENICA 62 M2 LOKALIZACJA Oferuję Państwu mieszkanie w dzielnicy Krowodrza przy ulicy Śląskiej w Krakowie. Mieszkanie usytuowane w Centrum Starego Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Krowodrza,Kraków

2 700 zł50 m² 53,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz. Bez pośredników, od właściciela. Uwaga: promocja - obniżka czynszu na pierwsze dwa miesiące -20%. Świetna lokalizacja - kilka minut piechotą do Rynku Głównego, agh i innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

589 000 zł28 m² 21 035,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 1 - pokojowy apartament o powierzchni 28 m2 balkonem wykończony w wysokim standardzie z 2018 roku. Nieruchomość znajduje się w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krowodrza,Kraków

4 200 zł72 m² 58,58 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestronnego apartamentu znajdującego się w dzielnicy Krowodrza. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Krowodrza,Kraków

2 387 709 zł95 m² 25 133,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w dzielnicy Krowodrza Termin realizacji: gotowe Pięknie doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

5 000 zł65 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kasja Nieruchomości oferuje na wynajem wyjątkowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 65 m (garaż i piwnica) zlokalizowane w prestiżowej okolicy, niedaleko ścisłego centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

3 500 zł39 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie Kraków "5 Dzielnica" nowocześnie urządzone wkrótce dostępne. Lokalizacja: wynajmę mieszkanie na ulicy Wrocławskiej 15 minut od centrum. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

2 100 zł24 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 5 listopada piękne mieszkanie przy ul. Mazowieckiej na Krowodrzej. English version below lokalizacja Dzielnica: krowodrza Ulica: mazowiecka Przystanek: grottgera, friedleina W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

990 000 zł64 m² 15 468,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na północy Krakowa Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na szóstym piętrze w VII- piętrowym bloku przy ul. Wybickiego- prądnik Biały. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne (42 m ) i nowocześnie urządzone mieszkanie z balkonem. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w wysokiej jakości sprzęt agd oraz klimatyzację, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydla

Krowodrza,Kraków

2 500 zł49 m² 51,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

### oferta dostępna tylko W naszym biurze ### Oferujemy do wynajmu przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w spokojnej okolicy na ul. Rydla. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

695 000 zł45 m² 15 281,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować ciekawą nieruchomości idealną na cele inwestycyjne lub na własny użytek! Trwała lokata kapitału i świetna lokalizacja to nie jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

1 200 000 zł59 m² 20 236,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam Państwu 2 pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 59,30 m , położone na 2 piętrze w nowoczesnym budynku przy ul. Poznańskiej na Krakowskiej dzielnicy Krowodrza (tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kluczborska

Krowodrza,Kraków

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

tylko u nas we speak english Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kluczborskiej na osiedlu Ukryte Pragnienia. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, jego metraż liczy 40 m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

861 113 zł54 m² 15 920 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

3 690 zł33 m² 111,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 2 pokojowego apartamentu na wynajem przy ul. Lea w dzielnicy Krowodrza, w odnowionej kamienicy. Mieszkanie ma powierzchnię 33,14 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

820 000 zł46 m² 17 826 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

0 % prowizji dla kupującego! Ta oferta tylko u nas! Więcej informacji: telefon: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz mieszkania 2 pokojowego, z potencjałem na 3 oddzielne pokoje, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

746 000 zł44 m² 16 954,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2pokojowe na ul. Wrocławskiej! lokalizacja: budynek jest zlokalizowany w bardzo atrakcyjnej części Krakowa,w dzielnica Krowodrza, ul. Wrocławska. Jest to bardzo zielona dzielnica, pełna parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pachońskiego

Krowodrza,Kraków

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - Prądnik Biały Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze X piętrowego budynku przy ulicy Pachońskiego - Biały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Józefitów

Krowodrza,Kraków

4 000 zł66 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie, w centrum Krakowa. Doskonała lokalizacja, blisko Rynku, z dwoma balkonami, możliwością wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

695 000 zł33 m² 21 319 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza, przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie jest bardzo jasne i ustawne, w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

3 400 zł65 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz - komfortowe mieszkanie z salonem, aneksem kuchennym i osobną sypialnią Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy Krowodrza przy ul. Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

1 190 000 zł47 m² 25 319,20 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny apartament na ostatnim piętrze Z przepięknym widokiem Z tarasu Zapraszamy do prezentacji 2 - pokojowego mieszkania na sprzedaż położonego na ostatnim, VII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Krowodrza,Kraków

479 266 zł26 m² 18 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

1 500 000 zł64 m² 23 577,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam 3 pokojowe, przestronne, nowoczesne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 63,62 m z ogromnym tarasem położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku przy ul. Poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza,Kraków

799 000 zł52 m² 15 365,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam na Dni Otwarte 16-17.11 w godzinach 12.00-14.00 Na sprzedaż! Przestronne mieszkanie 4-pokojowe w Krakowie na Krowodrzy Oferta bezpośrednia Tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

948 991 zł60 m² 15 920 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

629 000 zł33 m² 18 992 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Wybickiego w Krakowie (dzielnica Krowodrza). Powierzchnia użytkowa: 33,12 m2 Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

3 000 zł38 m² 79,07 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dotyczy mieszkania 2 pokojowego, świeżo wykończonego, z dużym balkonem z widokiem na park. Budynek zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulic Lea i Kijowska. Doświetlenie od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne mieszkanie z tarasem 33 m2 na ul. Świętokrzyskiej, krowodrza. Blisko centrum, bardzo dobrze skomunikowane z centrum Krakowa. Mieszkanie znajduje się na rogu Świętokrzyskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

674 114 zł38 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

1 190 435 zł58 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Uwaga! - wirtualny spacer prezentuje niemalże identyczne mieszkanie, jednak to z oferty różni się układem pomieszczeń! Mieszkanie jest jak nowe, wykończone w wysokim standardzie. Meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Składowa

Krowodrza,Kraków

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia nowoczesne, nigdy wcześniej niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 46 m , znajdujące się na ulicy Składowej w dzielnicy Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

3 681 zł45 m² 81,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cześć wynajmę piękne nowe mieszkanie na ulicy Wrocławskiej, w odległości 15 minut od centrum. Pod mieszkaniem przystanek autobusowy i Biedronka. Mieszkanie jest jak nowe wykończone.