dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Krowodrza

517 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

517 ogłoszeń

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem: 2 pokoje z balkonem + garaż, wysoki standard! ( English version below) lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej cenionych i wygodnych części Krakowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł55,45 m² 15 852,12 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem , w zielonej dzielnicy Krakowa - idealne miejsce do życia i inwestycji! Ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu - równomierne.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38,10 m² 60,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 38,10 m2 z dużym balkonem w doskonałej lokalizacji przy ulicy Karłowicza. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł60 m² 15 483,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie 60 m + garaż | Krowodrza | ul. Wrocławska Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

590 000 zł26 m² 22 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - nowoczesną kawalerkę o powierzchni 26 m znajdującą się w zadbanym budynku z 2009 roku zlokalizowanym na północy miasta - przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Piastowskiej 30. Mieszkanie, znajduje się na drugim piętrze w w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 48m2 z dwoma niezależnymi pokojami na 3 piętrze w bloku przy ul. Kluczborskiej w Krakowie. Darmowy parking za bramą. Dostępne od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł67 m² 43,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 67m Kraków, krowodrza ul. Czarnowiejska Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Czarnowiejska Cena: 2900 zł miesięcznie + czynsz administracyjny ok. 900 zł + prąd i gaz wg zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

761 500 zł32,05 m² 23 759,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nr 5 pow 30,06 m2 ,piętro 2 - 2 pokoje stylowe 2 pokoje W sercu krowodrzy - winda - przy agh I parku jordana Szukasz nieruchomości, która łączy prestiż międzywojennej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

3 829 000 zł192 m² 19 942,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1931

Unikatowy apartament w modernistycznej kamienicy | Lokalizacja w doskonały sposób łącząca bliskość zieleni w Parku Krakowskim oraz Stare Miasto. Najważniejsze atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł84 m² 19 404,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości tec Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie z widokiem na park krakowski, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł40,28 m² 17 874,88 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,28 m2 usytuowane na 7 piętrze 7 piętrowego budynku z 2024 roku. Mieszkanie wchodzi w skład nowoczesnej i bardzo atrakcyjnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł66,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Kraków, krowodrza, ul. Podkowińskiego Oferuję na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,6 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł60 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

/english below/ mieszkanie dostępne od 1 czerwca. Z przyjemnością prezentuję 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na 8 piętrze. 60 m2 + balkon 12m2 z pięknym widokiem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł111,30 m² 14 150,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

NA sprzedaż mieszkanie Z dużym potencjałem aranżacyjnym - 111,3 M 2 Z antesolą N20 Nieruchomośc i oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 111,3 m z.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł44,39 m² 61,95 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, trzypokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 44.39 m2 przy ul. Bronowickiej, tuż obok stacji Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej Bronowice i przystanku tramwajowego Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 000 zł53,42 m² 17 128,42 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w lokalizacji Krowodrza. Inwestycja wybudowana W systemie energooszczędnym! Niższe oprocentowanie kredytu hipotecznego!.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł89 m² 17 640,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1941

Mieszkanie 89 m w Krakowie, krowodrza ul. Królewska Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Królewska Cena: 1 570 000 (do negocjacji) Powierzchnia: 89 m Piętro: drugie piętro w 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pok. mieszkanie o powierzchni 45m kw. zlokalizowane w kameralnym budynku z 2004 roku. Mieszkanie w pełni wyposażone, zadbane (ok. 1,5 roku temu przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 749 000 zł68,71 m² 25 454,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament (68,71 m2) składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki i korytarza. Apartament jest wykończony w wysokim standardzie, wraz z pełnym wyposażeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, 42metrowe dwupokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Poznańskiej w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Duży pokój dzienny z aneksem kuchennym, balkonem oraz sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł68,71 m² 25 348 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Victoria Estate prezentuje 4-pokojowy apartament z widokiem na park | Stara Krowodrza Łobzów Nowy, starannie zaprojektowany apartament o powierzchni 68,71 m , położony w sercu Starej.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł50,16 m² 17 723,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,16 m znajdujące się na 3 piętrze nowoczesnego apartamentowca zlokalizowanego w centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 117 750 zł44,71 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 44,71 m2 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł49 m² 16 224 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy gotowe do wprowadzenia mieszkanie idealne dla rodziny, położone w prestiżowej okolicy łobzowa/krowodrzy! gotowe! Mieszkanie o powierzchni 49 m2 składa sięz z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł40 m² 16 725 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

wspaniałe mieszkanie na Łobzowie-Krowodrza Lokal gotowy z pozwoleniem na użytkowanie składa się : salon z aneksem sypialnia łazienka Lokalizacja do wrocławskiej ok 400m do Ul Łokietka ok.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł96 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 96 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul.Zbożowej w nowo wybudowanej inwestycji w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł69,40 m² 12 536,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Kraków osiedle Żabiniec - mieszkanie II -poziomowe z balkonem, duża łazienka z wanną i wc + osobne wc. Blisko tramwaj. Możliwość dokupienia komórki lokatorskiej o pow 7,4 m2 opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł64 m² 20 296,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 64 m , położony na 4 piętrze w prestiżowym budynku przy ul. Eliasza Radzikowskiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 001 581 zł62,21 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja ukończona. Ostatnie mieszkania gotowe do odbioru! Wysoka jakość wykonania, dbałość o detale i futurystyczny design stanowią wizytówkę tego miejsca. Atutem inwestycji jest jej.

Szczegóły ogłoszenia

599 105 zł35,45 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 35,45 m2 w kamienicy przy ul. Kazimierza Wielkiego 38. Jest to idealny adres dla osób ceniących sobie zarówno ciszę i spokój jak.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł48,50 m² 98,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowe trzypokojowe mieszkanie z balkonem, wykończone w wysokim standardzie i położone w nowym apartamentowcu cieszyńska 9. Lokalizacja: budynek znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł15 m² 15 933,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę nieruchomości znajdującej się w świetnej lokalizacji, tuż przy Parku Krakowskim. Lokal niemieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 401 zł26,51 m² 22 799 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł54 m² 13 870,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Krowodrza Górka, ul. Krowoderskich Zuchów - 54m2, 3 pokoje + balkon + parking, rozkładowe Prezentujemy Państwu przestronne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 54m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 40 m , zlokalizowanego w dzielnicy Nowy Kleparz w Krakowie. Lokalizacja Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł53,42 m² 15 911,64 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie w stanie deweloperskim położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Krakowa - w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł41,40 m² 13 743,96 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Róg Prądnickiej i Zdrowej - jasne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie 41,4 m2 z oddzielną jasną kuchnią, piwnicą oraz parkingiem dla mieszkańców. Oferta na wyłączność, dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł74 m² 16 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , zlokalizowane na Prądniku Białym przy ul. Rusznikarskiej. Lokal znajduje się na 2. piętrze w niskim, kameralnym budynku z 1998.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z windą, w popularnej części Krowodrzy.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł46,61 m² 15 983,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,61 m2 usytuowane w zacisznej lokalizacji przy ulicy Spokojnej. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze. Budynek I lokalizacja:.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica V Krowodrza, Krowodrza