dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Krowodrza

522 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

522 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krowodrza,Kraków

360 000 zł41 m² 8 780,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na parterze w 4-ro piętrowym , ocieplonym i otynkowanym bloku. Mieszkanie ładne , rozkładowe. Kuchnia 6m2 z oknem , umeblowana i wyposażona. Dwa pokoje 16 i 9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

480 000 zł64 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w pięknie odrestaurowanej kamienicy,po całkowitym remoncie.Znajduje się na trzecim piętrze,dwa obszerne pokoje,na podłodze parkiet,oddzielna kuchnia z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rusznikarska

Krowodrza,Kraków

378 000 zł45 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

ieszkanie na 2 -gim piętrze w bloku z 1999 roku, mieszkanie do odświeżenia, kuchnia i łazienka wyposażone, w przedpokoju szafa zabudowana. Na podłogach w kuchni , przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wójtowska

Krowodrza,Kraków

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Blisko centrum. Mieszkanie jest po remoncie. okna pcv, duży pokój, z balkonem. duża łazienka z prysznicem, kuchnia we wnęce. umeblowane, estetyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rusznikarska

Krowodrza,Kraków

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne, ustawne mieszkanie na II piętrze w budynku z 2001 roku. Zabudowana kuchnia ze sprzętem agd. Okno kuchni wychodzi na korytarz wspólny dla 3 mieszkań. Obszerna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Krowodrza,Kraków

2 400 zł67 m² 35,82 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Po generalnym remocie. Zabudowany balkon,łazienka + toaleta(osobno) mała kuchnia w pełni wyposażona, hol, możliwość zakupu umeblowania dostosowanego do potrzeb najemcy. Telefon stacjonarny ,gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Krowodrza,Kraków

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne,ciche, sloneczne , rozkladowe mieszkanie o pow. 52m2. Pokoje 20m2, 13m2, duża, oddzielna kuchnia. Dobry dojazd do Centrum. Informacje dodatkowe: domofon, piwnica, balkon 6 x 1,5, wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza,Kraków

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w bloku ocieplonym i otynkowanym na 10 piętrze , /nowa winda, / z balkonem. Dwa oddzielne pokoje pow. 15+10m2. Kuchnia z oknem , łazienka ok. 3m2 z wanną , przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa-Nila

Krowodrza,Kraków

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe (pow. 54 m2, piętro II) w pełni wyposażone. Kuchnia: lodówka, płyta grzewcza, piekarnik, zmywarka, kuchenka mikrofalowa. Łazienka z wanną i pralką. Podłogi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fieldorfa-Nila

Krowodrza,Kraków

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Garsoniera (pow. 37 m2, piętro II) o wysokim standardzie z balkonem i osobną kuchnią, w pełni wyposażoną (lodówka, płyta grzewcza, piekarnik, zmywarka, kuchenka mikrofalowa);.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rusznikarska

Krowodrza,Kraków

440 000 zł54 m² 8 148,15 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne mieszkanie przy ulicy Rusznikarskiej ( dzielnica Krowodrza) położone na II piętrze w VII-mio piętrowym bloku z 2001 roku. Mieszkanie dwupokojowe o pow. 54,6m2, dwustronne, wystaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Krowodrza,Kraków

370 000 zł52 m² 7 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w świetnej lokalizacji bardzo blisko ( żłobek, szkoły, bank, sklepy, salon kosmetyczny i fryzjer, spółdzielnia mieszkaniowa, pętla tramwajowa oraz autobusowa, park oraz plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeleńskiego

Krowodrza,Kraków

890 000 zł103 m² 8 640,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie w trzypiętrowym kilkuletnim budynku w Bronowicach. Teren ogrodzony, strzeżony i monitorowany. Powierzchnia użytkowa mieszkania 103 m2, taras o pow. 50 m2, z tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

2 800 zł75 m² 37,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu. Budynek z recepcją, wyposażony w system monitoringu oraz klimatyzację. Mieszkanie typu open space - składa się z salonu, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kluczborska

Krowodrza,Kraków

3 100 zł70 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie nowe, 3 pokojowe, w pełni umeblowane, 1 taras, 1 duży balkon, 2 łazienki, jasna kuchnia, nowoczesne i komfortowe, strzeżone i zamknięte osiedle, ostatnie 7 piętro bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rusznikarska

Krowodrza,Kraków

460 000 zł54 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie na ostatnim piętrze w 7 piętrowym budynku. Powierzchnia przedpokoju, salonu i kuchni połączona o pełnej wysokości. Oddzielna sypialnia o pow. 12 m2 z ukośną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydla

Krowodrza,Kraków

495 000 zł53 m² 9 339,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie na parterze w trzypiętrowym bloku z lat pięćdziesiątych. Świetna lokalizacja, blisko tramwaj, sklepy, szkoła, przedszkole. Mieszkanie po remoncie. Dwa oddzielne pokoje, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bronowicka

Krowodrza,Kraków

1 550 zł39 m² 39,74 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

całkowicie wyposażone i umeblowane mieszkanie w nowym obiekcie - Villa Verona. Duży balkon. Opłaty - 1550zł + media /prąd/. Wolne od zaraz oferta Biura Nieruchomości ambit   , 602.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

470 000 zł63 m² 7 460,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie w budynku z cegły dwa balkony okna stare raczej do wymiany mieszkanie do malowania potrzebny lekki remont mieszkanie w Krakowie przy ul. Konarskiego10 minut piechotą do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawieyskiego

Krowodrza,Kraków

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę 100 m mieszkanie wykończone w wysokim standardzie i w pełni wyposażone. Dwie sypialnie, salon połączony z jadalnią oraz kuchnią, łazienka (prysznic, wanna), oddzielne wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wójtowska

Krowodrza,Kraków

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Własnościowe z księgą wieczystą, mieszkanie po gruntownym remoncie /kuchnia, łazienka, plastikowe okna, instalacja elektryczna, drzwi antywłamaniowe/ wraz z balkonem, piwnicą, miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Salwatorska

Krowodrza,Kraków

766 500 zł73 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie zadbane w bardzo dobrym standardzie wyposażenia ( kuchnia z meblami na wymiar, zmywarka, kuchenka zbudowana, szafa 3 drzwiowa wnękowa ), łazienka, w-c , 2 balkony-duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siewna

Krowodrza,Kraków

1 550 zł30 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kraków krowodrza os. Mozarta: do wynajęcia od zaraz przytulne nowe jeszcze przez nikogo nie zamieszkałe mieszkanie w bloku na ogrodzonym osiedlu z ochroną. Czwarte piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radzikowskiego

Krowodrza,Kraków

640 000 zł94 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Wspaniałe dwupoziomowe mieszkanie z czterema pokojami.Powierzchnia użytkowa 80m,a całkowita 94,5m.(wysokie skosy).Stan lokalu jest bardzo dobry.Wykończenie jest bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaremy

Krowodrza,Kraków

330 000 zł55 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, jasna kuchnia, łazienka z wc. Wystawa poludniowa i polnocna. Trzecie piętro, bez windy. Mieszkanie słoneczne, bardzo jasne. Spokojne sąsiedztwo. Miejsca parkingowe przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Weissa

Krowodrza,Kraków

257 000 zł42 m² 6 119,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Kraków-Krowodrza ul. Weissa Mieszkanie o pow. 42,16 m2, cena 257 tyś. Pln (6100 pln/m2) Technologia pustak Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zakątek

Krowodrza,Kraków

1 200 000 zł134 m² 8 955,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Right-move poleca do sprzedaży przepiękny, superkomfortowy dwu-poziomowy apartament o pow. 134 m2 + ogromny taras. Nieruchomość posiada 2 kuchnie i 2 łazienki z osobnym wc na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radzikowskiego

Krowodrza,Kraków

1 150 zł33 m² 34,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

mieszkanie 1p+k wynajęcia od 1.listopada 2008 tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

625 000 zł76 m² 8 223,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bardzo ładne, wykończone w wysokim standardzie, kompletnie umeblowane mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym oraz łazienką z kabiną prysznicową + osobne wc. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

525 000 zł45 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Litewskiej w Krakowie. Mieszkanie ma45 m2, posiada 2 odrębne pokoje (duży pokój z balkonem), kuchnię, która również jest odrębnym pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kluczborska

Krowodrza,Kraków

380 000 zł30 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie w pełni wyposażone. Umeblowanie w cenie. Balkon. Piwnica. Dwie windy. Zapewnione dwa miejsca parkingowe. Nowe osiedle, blisko sklepy (krokodylek, kaufland, fryzjer, solarium,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warmijska

Krowodrza,Kraków

500 000 zł63 m² 7 936,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Duże, funkcjonalne (63m2), 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką i oddzielnym wc, znajduje się w plombie z roku 1986, konstrukcja żelbetonowa wypełniona cegłą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

700 000 zł86 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Sprzedam bezpośrednio ekskluzywne mieszkanie własnościowe zlokalizowane w dzielnicy Kraków krowodrza/prądnik Biały Zachód. Powierzchnia całkowita mieszkania położonego na I p. wynosi 86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzikowskiego

Krowodrza,Kraków

425 000 zł55 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kraków-krowodrza-ul. Radzikowskiego Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 55,08m2, składa się z dwóch sypialni: 20m2, 14m2, jasnej kuchnio-jadalni 12m2 , częściowo otwartej na pokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zuchów

Krowodrza,Kraków

2 300 zł67 m² 34,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Kraków- krowodrza górka - mieszkanie dla osób niepalących! spokojna okolica, do pętli tramwaj-bus 3 min; do centrum ok. 12 min; parking przy budynku. Mieszkanie wyposażone W podstawowe urządzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siemaszki

Krowodrza,Kraków

800 zł45 m² 17,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

do wynajęcia pokój dla dwóch osób w mieszkaniu dwupokojowym - pierwszypokój wynajmuje student. czynsz 800 zł + media, w mieszkaniu jest internet