dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Krowodrza

526 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

526 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Kraków ul. Przybyszewskiego, okolica salonu Mercedesa. dobra lokalizacja, 2 pokoje, wyposażone, 44m, 1 piętro z windą, przybyszówka czyli siłownia, bawialnia, bilard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szymanowskiego

Krowodrza,Kraków

250 000 zł15 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę nieruchomości znajdującej się w świetnej lokalizacji, tuż przy Parku Krakowskim. Lokal niemieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Krowodrza,Kraków

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj komfortowo w centrum Krakowa. Biuro Nieruchomości aprest prezentuje atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane w centrum Krakowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

1 500 000 zł61 m² 24 630,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na wysokim parterze, do którego przynależy komórka zlokalizowana na poziomie ulicy. W mieszkaniu dwa duże pokoje, w tym jeden z zabudowaną loggią oraz jeden mniejszy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

2 350 zł41 m² 57,32 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TL Nieruchomości oferuje do wynajmu od 1 grudnia bardzo ładne, przytulne mieszkanie usytuowane na I piętrze prestiżowego budynku z monitoringiem i portiernią, wchodzącego w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kronikarza Galla

Krowodrza,Kraków

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tytuł Przestronne Garderoba 3 przystanki- rynek Główny Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , usytuowane na 2. piętrze w klimatycznej, pięciopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

3 300 zł39 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 znajdujące się przy ulicy Wrocławskiej 53 w dzielnicy Krowodrza. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fieldorfa-Nila

Krowodrza,Kraków

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Helton ma przyjemność prezentować mieszkanie do wynajęcia, kawalerkę w dzielnicy Krowodrza. Apartament : Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze, jego metraż liczy 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie na wynajem krowodrza duży taras możliwość miejsca postojowego Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Friedleina

Krowodrza,Kraków

945 000 zł100 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Unikalne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej ok. 100m2 (po podłodze), a użytkowej 72,86 m2, w kamienicy z lat 50-tych zlokalizowanej w centrum Krowodrzy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Krowodrza,Kraków

795 000 zł40 m² 19 860,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością oferujemy jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone na ul. Stańczyka na Bronowicach. Atuty lokalizacji: świetna komunikacja - szybki dojazd do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kluczborska

Krowodrza,Kraków

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, jasne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem w apartamentowcu zlokalizowanym w centrum miasta przy ulicy Kluczborskiej. Na powierzchnię mieszkania 47 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

1 225 000 zł72 m² 16 896,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

NA sprzedaż słoneczne mieszkanie O wysokim potencjale aranżacyjnym. Modernistyczna kamienica przy ul. Lea W pobliżu ul. Urzędnicza I park krakowski, urokliwa stara krowodrza. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dojazdowa

Krowodrza,Kraków

305 000 zł22 m² 13 863,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka / lokal użytkowy | Dojazdowa | blisko Wawelu i agh Na sprzedaż lokal mieszkalno-użytkowy po remoncie, położony w przyziemiu kameralnej kamienicy przy ul. Dojazdowej. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Juliusza Słowackiego

Krowodrza,Kraków

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Home Estate Przewóz ma przyjemność zaprezentować na wynajem piękne mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa na Alejach Słowackiego. Mieszkanie ma ok 73m2 -2 duże osobne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jadwigi z Łobzowa

Krowodrza,Kraków

920 000 zł58 m² 15 862,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Dwupoziomowe, klimatyczne mieszkanie 58 m w kamienicy z 1940 roku, położone w cichej i zielonej okolicy Krowodrzy. Do lokalu przynależy duży ogródek (300 m ), piwnica (12m) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oboźna

Krowodrza,Kraków

2 800 zł42 m² 67,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji, apartament w centrum, balkon, portier, kraków, ul. Oboźna 11 No commission, apartment in the city center, balcony, reception desk, kraków, ul. Oboźna 11 [english below] Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronisławy

Krowodrza,Kraków

4 900 zł69 m² 71,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków, wzgórze św.BRONISŁAWY Tylko U NAS w NOTUS- nie szukaj dalej tylko umów się na spotkanie zanim ubiegną Cię inni Urocze mieszkanie do wynajmu Salwator, ul. św. Bronisławy Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krowodrza,Kraków

789 888 zł45 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce w garażu podziemnym Salon z aneksem kuchennym 19.92 m2 Pokój 14.39 m2 Łazienka 4.76 m2 Garderoba 2.69 m2 Balkon 1.78 m2 Cena m.p. w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grenadierów

Krowodrza,Kraków

758 960 zł42 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce w garażu podziemnym Salon z aneksem kuchennym 21.60 m2 Pokój 10.03 m2 Łazienka 4.09 m2 Garderoba 2.69 m2 Balkon 1.78 m2 Cena m.p. w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

1 419 000 zł84 m² 16 892,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

MB estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament. Na sprzedaż eleganckie mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Mazowieckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Nowego Kleparza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Krowodrza,Kraków

1 799 000 zł79 m² 22 772,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

**english below** Do sprzedania wspaniała nieruchomość o powierzchni 79 m2 położona na ul. Sienkiewicza w Krakowie. Apartament otoczony zielenią zlokalizowany 50 metrów od Parku Krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krowodrza,Kraków

1 119 000 zł49 m² 22 832,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 49.01 m2 zlokalizowane w budynku mieszkalnym przy ul. Prądnickiej w Krakowie. Inwestycja została wybudowana przez znanego krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krowodrza,Kraków

759 000 zł36 m² 20 874,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 36,36 m2 znajdujące się w centrum Krakowa, przy ul. Friedleina. - powierzchnia: 36,36 m - Budynek: zabytkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

1 806 000 zł83 m² 21 759 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: apartament znajduje się w nowoczesnym budynku przy ul. Poznańskiej, w sąsiedztwie ulicy Wrocławskiej, niedaleko Nowego Kleparza. Wysoki standard budynku dzięki pełnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 30m2 do wynajęcia Przemyślanie urządzona kawalerka ze świetnie wydzielonymi strefami dla codziennego relaksu, pracy oraz wygodnego gotowania czy ugoszczenia bliskich na kolację! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

1 449 000 zł72 m² 20 125 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

***english below*** Do sprzedania bardzo jasne, funkcjonalne, wykonane w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 72 m2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze klimatycznej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

780 000 zł40 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w centrum Krakowa, tuż przy Parku Młynówka Królewska. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Krowodrza,Kraków

1 081 000 zł61 m² 17 712,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym III kwartał 2024 Jasne 3 pokoje z balkonem *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Krowodrza,Kraków

734 368 zł42 m² 17 320 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie w kameralnym budynku, położonym w dzielnicy Krowodrza. Dzielnica najlepiej skomunikowana Krakowie. Idealne miejsce dla osób, lubiących spokój i łatwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

919 000 zł52 m² 17 673,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania fantastyczne 3 pokojowe mieszkanie położone na ul Wrocławskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon - sypialni z przestronna.