dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Krowodrza

515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Krowodrza,Kraków

1 240 420 zł57 m² 21 923 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy, elegancki 3 pokojowy apartament zlokalizowany blisko centrum miasta. To propozycja dla osób ceniących wysoki standard życia, ponadczasową estetykę oraz bezpośredni kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaskowa

Krowodrza,Kraków

8 000 zł142 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie - 3 kondygnacje - świetnie rozplanowana przestrzeń Doskonała lokalizacja | Ogród | 2 miejsca postojowe | Brak czynszu | Ogrzewanie podłogowe | Kameralne osiedle I sauna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

2 499 zł27 m² 92,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem eleganckie studio położone w jednej z najbardziej cenionych części Krakowa w dzielnicy Stara Krowodrza zaledwie 100 metrów od Parku Krakowskiego. Lokalizacja łączy ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

1 547 000 zł67 m² 22 959,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania o różnych powierzchniach w Sercu Krowodrzy. Mieszkanie nr 3 pow 67,38 m2 ,piętro 1 - 3 pokoje, pokój dzienny ma ponad 35 m2 powierzchni, balkon ok 8 m2. W tej inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

2 029 000 zł88 m² 23 007,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkania o różnych powierzchniach w Sercu Krowodrzy. Mieszkanie nr 3 pow 88,19 m2 ,piętro 1 - 4 pokoje, 2x kuchnia w aneksie, 2x łazienka. Duże okna. balkon ok 8 m2 - to mieszkanie może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

1 150 000 zł63 m² 18 254 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane w Krakowie - Krowodrza, przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

718 000 zł40 m² 17 742 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji telefon: 728* 341* 653 Biuro nie pobiera prowizji od kupującego, kupujący zwolniony jest z podatku pcc! Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krowodrza,Kraków

820 000 zł50 m² 16 429,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż | 49,91 m | ul. Stachiewicza 17 | Kraków Mieszkanie Idealne pod inwestycję lub dla rodziny. Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krowodrza,Kraków

1 200 000 zł59 m² 20 236,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania, położone w Krakowie, w bliskiej odległości od ul. Wrocławskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

545 000 zł25 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 25m2 znajdujące się na ul. Litewska na Krowodrzy. Lokalizacja: ul. Litewska położona w dzielnicy Kraków - Krowodrza to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podkowińskiego

Krowodrza,Kraków

1 032 300 zł67 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Kraków, krowodrza, ul. Podkowińskiego Oferuję na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,6 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Krowodrza,Kraków

873 000 zł53 m² 16 385 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w lokalizacji Krowodrza. Inwestycja wybudowana W systemie energooszczędnym! Niższe oprocentowanie kredytu hipotecznego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

2 250 zł24 m² 93,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 24 m2 przy al. Kijowskiej, dzielnica Krowodrza. Nieruchomość: w skład tego mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krowodrza,Kraków

630 000 zł42 m² 14 823,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,38 m , położone na podwyższonym parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Racławickiej w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

1 519 050 zł53 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Stylowy 3-pokojowy apartament Z balkonem, klimatyzacją I garażem cieszyńska 9, kraków Poznaj apartament, który łączy nowoczesny design, wysoki standard wykończenia oraz prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rusznikarska - Deptak

Krowodrza,Kraków

380 000 zł20 m² 19 221 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie | miejsce parkingowe | świetna lokalizacja | Na sprzedaż komfortowa kawalerka, w pełni wyposażona, gotowa do zamieszkania lub pod inwestycję. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbińskiego

Krowodrza,Kraków

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium Estates prezentuje przytulne, zadbane mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ul. Skarbińskiego w Krakowie. English version below lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium Estates prezentuje nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na zieleń, zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu przy ul. Wrocławskiej Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Premium Estates prezentuje komfortową, w pełni umeblowaną kawalerkę zlokalizowaną przy ul. Kazimierza Wielkiego w Krakowie. English version below lokalizacja Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39 m przy ul. Wrocławskiej w Krakowie. Lokal znajduje się na 3. piętrze w budynku z windą z ogrzewaniem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

2 999 zł40 m² 74,98 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! dostepne od zaraz! Do wynajęcia nowoczesne i bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone przy ul. Wrocławskiej 53b. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

2 400 zł41 m² 58,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy mieszkanie na wynajem położone przy cichej i spokojnej ulicy w samym centrum Krakowa, w dzielnicy Krowodrza przy ul. Poznańskiej. Mieszkanie o powierzchni 40,83.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bronowicka

Krowodrza,Kraków

3 700 zł80 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalny, przestronny apartament o powierzchni 80m2 znajdujące się przy ulicy Bronowickiej w dzielnicy Krowodrza. Apartament Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Krowodrza,Kraków

780 000 zł50 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze w 5-piętrowym budynku z 2003 roku, zlokalizowane niedaleko Górki Narodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoluchowskiego

Krowodrza,Kraków

959 000 zł52 m² 18 442,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje Z balkonem! świetna lokalizacja! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Smoluchowskiego, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

4 600 zł53 m² 86,79 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie 53 m Z klimatyzacją I garażem cieszyńska 9, krowodrza Eleganckie, nowoczesne mieszkanie położone w inwestycji Cieszyńska 9 budynku z recepcją, zadbanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

949 000 zł62 m² 15 218,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

CO sprzedajemy? Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 62m , w kamienicy z 1935 roku w dzielnicy Krowodrza w pobliżu Parku Krakowskiego. - świetna lokalizacja, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 000 zł26 m² 76,48 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

We speak english! *** Oferta na wyłączność! *** *** Dostępne od zaraz! *** Na wynajem jasna i przestronna kawalerka o powierzchni 26 m2 położona na osiedlu V Dzielnica, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Krowodrza,Kraków

887 500 zł53 m² 16 613,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Krowodrza,Kraków

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortową kawalerkę z klimatyzacją na wynajem znajdujące się przy ul. Cieszyńskiej, w dzielnicy Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

710 000 zł54 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na trzecim piętrze w spokojnym, zielonym osiedlu. To świetna propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Kraków

Krowodrza,Kraków

1 400 zł10 m² 140 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Premium Estates przedstawia pojedynczy pokój do wynajęcia z balkonem. Do wynajęcia od zaraz! media wliczone W cenę! Brak akceptacji zwierząt. Lokalizacja: pokój znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

755 000 zł38 m² 19 868,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy , tylko u nas.! Mamy do sprzedaży mieszkanie w centrum Krakowa, na 2 piętrze i w budynku w windą. Na powierzchni około 40 m2 mamy sypialnię , duży i jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Krowodrza,Kraków

629 000 zł45 m² 13 993,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,95 m , usytuowane na pierwszym piętrze w budynku z 2001 roku, zlokalizowanym przy ul. Reja na osiedlu Żabiniec w Kraków. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

528 000 zł30 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 440.00 zł; Budynek: blok z lat 70-tych wyremontowany/ocieplony; Standard mieszkania: do remontu; Dodatkowo: winda, piwnica, balkon; W pobliżu: Akademia Górniczo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

1 449 000 zł72 m² 20 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72m2, położone w zadbanym bloku z lat 80-tych, przy ul.Wrocławskiej w Krakowie. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żabiniec

Krowodrza,Kraków

605 000 zł35 m² 17 500,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 35 m w bardzo dobrej lokalizacji - centrum miasta - Żabiniec. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

1 806 000 zł83 m² 21 759 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: apartament znajduje się w nowoczesnym budynku przy ul. Poznańskiej, w sąsiedztwie ulicy Wrocławskiej, niedaleko Nowego Kleparza. Wysoki standard budynku dzięki pełnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

980 000 zł72 m² 13 611,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie w Krakowie, przy ul. Armii Krajowej nieruchomość Prezentowana nieruchomość to przestronne, zadbane i bardzo jasne, 3 pokojowe mieszkanie, na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urzędnicza

Krowodrza,Kraków

3 599 zł74 m² 48,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie, jasne, przestronne, doskonale skomunikowane Kraków, krowodrza ul. Urzędnicza / Królewska 100 m do przystanku tramwajowego 74 m , piętro.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica V Krowodrza, Krowodrza

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij