dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica XIII Podgórze

1 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zamoyskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 200 zł90 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja : Podgórze- ul.Zamoyskiego. W okolicy znajdują się sklep, fitness, basen, bank/bankomat, komenda policji, apteka, przychodnia/szpital, autobus, tramwaj, bazarek, centrum handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rondo Antoniego Matecznego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

276 600 zł50 m² 5 499,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bez podatku pcc. Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 50 mkw., położone na parterze w 2 piętrowej odnowionej kamienicy (cegła, lata 50.), w Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lasówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

409 000 zł92 m² 4 445,65 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Kup bez prowizji! Wynagrodzenie biura pokrywa Właściciel nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 92 mkw., mieszczące się na 6 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Piękne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50m2, usytuowane na wysokim parterze w 2-piętrowej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seweryna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

339 000 zł60 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 60 m2, mieszczące się na wysokim parterze (poziom pierwszego piętra) w czteropiętrowym bloku, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Bohaterów Getta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

275 000 zł44 m² 6 189,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Bez prowizji dla kupującego! Do sprzedaży mieszkanie o metrażu 44,43m2 położone w Starym Podgórzu (plac Bohaterów Getta), składające się z dużego salonu (około 20,0m2), oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

250 000 zł45 m² 5 502,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w kamienicy przy ul. Głogowskiej ( ok. Ronda Matecznego) po generalnym remoncie, 3 pok. o pow. 45,43m2 na którą składają się: pokój z aneksem kuchennym, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabłocie

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

280 400 zł38 m² 7 378,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

| bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji w świetnej lokalizacji na Podgórzu. Oferowane mieszkanie o powierzchni 37,90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Piwna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

| jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 zlokalizowane na ulicy Piwnej (stare Podgórze), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z 2007 roku. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

315 000 zł56 m² 5 575,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

| dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Saskiej (płaszów), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z 2000 roku. Pokoje przechodnie (21 i 14 m2), z panelami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

190 000 zł37 m² 5 125,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przytulne, 1-pokojowe mieszkanie (37,07m2), znajdujące się na parterze w trzypiętrowym budynku przy ul. ks. Turka (podgórze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konfederacka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia piękne mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni , dużej łazienki oraz balkonu. Pow. mieszkania to 54 m2. Znakomita lokalizacja -ul.Konfederacka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

269 000 zł52 m² 5 173,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Cena do negocjacji. Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 52 mkw., mieszczące się na 4 piętrze 5 piętrowego bloku (lata 70., cegła), w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

365 000 zł63 m² 5 793,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie własnościowe, 4 pokojowe, zlokalizowane na 5 piętrze 5 piętrowego bloku z windą (2000 rok, pustak) w okolicy ulicy Lipskiej (ulica Gliniana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na ulicy Myśliwskiej (płaszów), usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego budynku z 2012 roku. Osiedle chronione, monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kingi

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

267 500 zł33 m² 8 215,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Starym Podgórzu, w pobliżu Placu Bohaterów Getta, w gruntownie przebudowanej w 2012 roku kamienicy. Wszystkie instalacje są nowe, własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zabłocie

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

183 600 zł23 m² 7 896,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

| bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji w świetnej lokalizacji na Podgórzu. Oferowane mieszkanie o powierzchni 23,25m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

230 000 zł37 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

| do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie (37m2) znajdujące się na parterze w 4 piętrowym bloku z końca lat 90 -tych położonym w cichej i spokojnej okolicy na kameralnym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Edwarda Dembowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

170 000 zł22 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 22,10m2 położone w doskonałej lokalizacji w pobliżu Rynku Dębnickiego i Wzgórza Lasoty w Krakowie. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Twardowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

670 000 zł123 m² 5 447,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania piękne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 123m2, znajdujące się na 3 i 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły, wybudowanym w 2004 roku. Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 58 m2, mieści się na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym z 1997 roku. Kuchnia jasna z wyposażeniem, z meblami w zabudowie. Nowe instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

329 000 zł58 m² 5 672,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Oferujemy do sprzedaży przestronne, dwupokojowe, ładnie urządzone mieszkanie, mieszczące się na pierwszym piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku, wybudowanym w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 400 zł67 m² 20,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wraz z garażem do wynajęcia na ogrodzonym osiedlu przy ul. Obozowej. Mieszkanie o wysokim standardzie, umeblowane wraz ze sprzętam agd. Powierzchnia mieszkania wynosi 67m2. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

264 000 zł48 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Kraków podgórze ul. Głogowska. Przedstawiamy ofertę sprzedaży jednego z 6 mieszkań, w wyremontowanej 2 piętrowej kamienicy z lat 50tych przy ul. Głogowskiej (koło ronda Matecznego-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

273 000 zł50 m² 5 460 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakusa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

237 400 zł33 m² 7 282,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie po remoncie w pięknej kamienicy na Starym Podgórzu, przy cichej uliczce w rejonie ul. Limanowskiego. Mieszkanie o powierzchni 32,6m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wodna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

241 643 zł46 m² 5 299,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

| oferta bez prowizji od kupującego! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,60 m , usytuowane na 2 piętrze w nowoczesnym kompleksie budynków wielorodzinnych w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przewóz

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 zlokalizowane na ulicy Przewóz (płaszów), usytuowane na parterze sześciopiętrowego budynku z 2008 roku. Teren ogrodzony. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

329 000 zł58 m² 5 721,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 zlokalizowane na ulicy ks. Wincentego Turka (płaszów), usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z 1997 roku. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wodna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

270 603 zł53 m² 5 098,98 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

| oferta bez prowizji od kupującego! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53,07 m , usytuowane na 1 piętrze w nowoczesnym kompleksie budynków wielorodzinnych w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ludowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

75 000 zł19 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| lokata kapitału. Do sprzedaży mieszkanie z lokatorem, w rejonie ul. Wielickiej/ludowej. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, oraz łazienki z ubikacją. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Piękne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50m2, usytuowane na drugim piętrze w 2-piętrowej kamienicy przy ulicy Głogowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Piękne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50m2, usytuowane na pierwszym piętrze w 2-piętrowej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szuwarowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

275 000 zł46 m² 5 978,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 46m2, znajdujące się na 4 piętrze ( ostatnim) w bloku z 1999 roku, zlokalizowanym przy ul. Szuwarowej. Mieszkanie składa się 2 pokoi ( jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe (pokój z aneksem + sypialnia) o pow. ok. 50 m2 na Os. Europejskim. Mieszkanie na parterze z przynależnym ogródkiem. Mieszkanie nowe, w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 200 zł58 m² 20,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kraków podgórze płaszów ul. W.Turka. Do wynajęcia proponujemy mieszkanie 2 pokojowe, o pow. ok. 58m2. Położone na pierwszym piętrze w III piętrowym bloku z roku 1998. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kobierzyńska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

395 000 zł64 m² 6 170,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie położone na parterze zadbanego, nowego budynku (z 2008 r.) przy ul. Wiśniewskiego (ruczaj). Mieszkanie o powierzchni 64,01m2, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mały Płaszów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

| do sprzedania przestronne mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku z 2000r. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, oddzielnej, jasnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bonarka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

540 000 zł85 m² 6 352,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

| oferta bez prowizji od kupującego! Do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 85m2, usytuowane na 1 piętrze kameralnego budynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Seweryna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

800 zł25 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z pokoju ok 15 m, kuchni i łazienki. Mieszkanie umeblowane, świeżo odmalowane, czyste. Zlokalizowane w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Seweryna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie na 3 piętrze bloku znajdującego się na ogrodzonym terenie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi oddzielnej kuchni i łazienki i balkonu. Jest częściowo.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica XIII Podgórze

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij