dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica XIII Podgórze

1 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Włoska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Od Właściciela bez prowizji! Do sprzedania mieszkanie po kapitalnym remoncie cala instalacja wodno kanalizacyjna wymieniana i przerobiona łącznie z nowymi kaloryferami. Wymieniona jest również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Emila Serkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

132 000 zł30 m² 4 442,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1907

Oferujemy do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 29,71 mkw. (lokal+piwnica), położone na parterze w 2 piętrowej odnawianej kamienicy, na Starym Podgórzu Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lubostroń

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 500 zł75 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na wynajem bardzo funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe (salon otwarty na kuchnię) o powierzchni 75 mkw w domu z 2012 roku. Dom zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Długosza

Stare Podgórze,Kraków

173 000 zł22 m² 7 932,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| oferujemy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie usytuowane na parterze remontowanej kamienicy. Budynek znajduje się w świetnym punkcie Starego Pogórza, przy spokojnej ulicy w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefińska

Stare Podgórze,Kraków

300 000 zł38 m² 7 853,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta bezpośrednio od właściciela. Bardzo ładne, wyremontowane i umeblowane mieszkanie na ul. Józefińskiej w Krakowie (stare Podgórze), w otoczeniu zieleni (skwer), licznych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Zdunów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 100 zł91 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Drodzy Państwo! Prezentujemy do wynajęcia od zaraz atrakcyjny, czteropokojowy apartament o powierzchni 91 m2, III piętro, przy ul. Zdunów (łagiewniki). Mieszkanie składa się z czterech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 450 zł55 m² 26,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Drodzy Państwo! Prezentujemy do wynajęcia od zaraz dwupokojowe, atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 55 m2, i piętro, przy ul. Makowej (podgórze Duchackie, bonarka). Mieszkanie świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kącik

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo! Prezentujemy mieszkanie o wysokim standardzie, które znajduje się na ulicy Kącik , niedaleko Placu Bohaterów Getta. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, w tym jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 200 zł55 m² 21,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo! Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie będące częścią domu wielolokalowego. Dom położony jest w dzielnicy Podgórze na ulicy Łużyckiej. Mieszkanie składa się z 2 dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

429 000 zł60 m² 7 144,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Bez prowizji od klienta kupującego! okazja! Mieszkanie na wysokim parterze domu wielorodzinnego. Składa się z przestronnego przedpokoju, w którym znajdzie się miejsca dla pojemnych szaf. Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo! Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie, które znajduje się na ulicy Wysłouchów. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, otwartej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Wyposażenie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podedworze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

449 000 zł86 m² 5 249,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży przestronne, trzypokojowe mieszkanie w podwyższonym standardzie deweloperskim! Dogodna lokalizacja - spokojna okolica z dobrym połączeniem z Centrum Miasta, południem regionu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podedworze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

429 000 zł60 m² 7 144,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoruska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo! Prezentujemy mieszkanie o wysokim standardzie, które znajduje się na ulicy Białoruskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, otwartej kuchni, łazienki przedpokoju, piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

489 000 zł73 m² 6 740,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa kameralna inwestycja! bez prowizji od kupującego! Do sprzedaży piękne, słoneczne mieszkanie z dwoma tarasami, z których roztacza się piękny widok na Kraków! Jako jedyne położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, prezentujemy do wynajęcia od zaraz dwupokojowe atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42 m2, które znajduje się blisko centrum miasta przy ul. Lipskiej, na Podgórzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podedworze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

420 000 zł55 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Bez prowizji od kupującego! Do sprzedaży piękne, nowoczesne mieszkanie. Położone na parterze kameralnego, składającego się tylko z ośmiu mieszkań, budynku. Mieszkanie składa się pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podedworze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

399 000 zł55 m² 7 196,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 400 zł75 m² 18,67 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo! Prezentujemy mieszkanie o bardzo wysokim standardzie, które znajduje się na ulicy Wysłouchów na osiedlu Kurdwanów. Mieszkanie po generalnym remoncie, łącznie z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podedworze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

399 000 zł62 m² 6 390,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowa kameralna inwestycja! Do sprzedaży osiem 2-3 pokojowych mieszkań o powierzchni od 55 do 85m2. Mieszkania w podwyższonym standardzie deweloperskim: tynki, wylewki, instalacje co, wod-kan, tv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traugutta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

260 000 zł46 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży duże, przestronne, 1-pokojowe mieszkanie o pow. 45,76 m2 przy ul. Traugutta (podgórze). Mieszkanie położone na 3 piętrze w czteropiętrowej kamienicy z lat 50-tych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podedworze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

489 000 zł73 m² 6 740,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa kameralna inwestycja! Do sprzedaży piękne, słoneczne mieszkanie z dwoma dużymi tarasami, z których roztacza się piękny widok na Kraków! Jako jedyne położone na drugim piętrze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 400 zł56 m² 25 zł/m²

 

Piętro:10/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo! Prezentujemy mieszkanie o wysokim standardzie, które znajduje się na ulicy Łużyckiej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni, łazienki, osobnej toalety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Płaszów,Kraków

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie przy ul. Agatowej: 2 oddzielne pokoje, widna oddzielna kuchnia Mieszkanie położone na os. Złocień (podgórze-Bieżanów) przy ul. Agatowej na 2 piętrze w budynku 2-piętrowym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślusarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 000 zł41 m² 48,31 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo! Prezentujemy nowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się w centrum Krakowa na Zabłociu. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romanowicza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, mamy do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie, mieszczące się w pobliżu Muzeum Sztuki Współczesnej oraz Fabryki Schindlera. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 300 zł64 m² 20,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo! Prezentujemy mieszkanie o wysokim standardzie będące częścią domu wielolokalowego. Dom położony jest w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romanowicza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, prezentujemy do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie o powierzchni 40 m2, która znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Romanowicza, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

328 042 zł44 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje do sprzedaży mieszkanie w nowo wybudowanej kamienicy w dzielnicy Kraków-Podgórze. Mieszkanie usytuowane na parterze. Ogrzewanie gazowe. Zakończenie prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

205 000 zł32 m² 6 487,34 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

| do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze zadbanego budynku z nową estetyczną elewacją. Mieszkanie o powierzchni 31,60m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Zabłocie

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Drodzy Państwo! Prezentujemy do wynajęcia od zaraz atrakcyjny apartament - loft znajdujący się na Zabłociu w zabytkowym młynie Ziarno nad Wisłą. Apartament usytuowany jest na 3 piętrze 6-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

298 059 zł41 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje do sprzedaży mieszkanie w nowo wybudowanej kamienicy w dzielnicy Kraków-Podgórze. Dwu pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bobrzyńskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szanowni Państwo! Prezentujemy na sprzedaż bardzo ładne, przytulne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bobrzyńskiego (czerwone Maki) w nowoczesnym apartamentowcu z końca 2005 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

156 685 zł22 m² 6 969,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje do sprzedaży mieszkanie w nowo wybudowanej kamienicy w dzielnicy Kraków-Podgórze. Mieszkanie usytuowane na parterze z przynależnym ogródkiem.