dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica XIII Podgórze

1 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topazowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 650 zł55 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne mieszkanie w bloku na pięknym, zielonym, dobrze skomunikowanym osiedlu Złocień w Krakowie. Mieszkanie jest dwupokojowe, posiada łazienkę, kuchnię z aneksem jadalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Limanowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 750 zł37 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam! Bardzo ładna kawalerka 37m2 w okolicach Placu Bohaterów Getta! Jednopokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, usytuowane w pobliżu Placu Bohaterów Getta oraz nieopodal Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przemysłowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 700 zł73 m² 36,94 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wynajem w pełni urządzonego trzypokojowego mieszkania w modnej dzielnicy Krakowa - Podgórze/ Zabłocie na ul. Przemysłowej 13. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Pod Kopcem

Stare Podgórze,Kraków

160 000 zł26 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Oferujemy na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze dwupiętrowej, powojennej kamienicy z ogródkiem. Lokal mieści się przy alei Pod Kopcem, w cichej i ustronnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pod Kopcem

Stare Podgórze,Kraków

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze dwupiętrowej, powojennej kamienicy z ogrodzonym ogródkiem. Lokal mieści się przy alei Pod Kopcem, w cichej i ustronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mały Płaszów

Płaszów,Kraków

375 000 zł92 m² 4 076,09 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Kup bez prowizji! Wynagrodzenie biura pokrywa Właściciel nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 92 mkw., mieszczące się na 6 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

950 zł38 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam! Wynajmę atrakcyjne mieszkanie w bardzo dobrym stanie w centrum Krakowa! Wynajmę mieszkanie na osiedlu Podgórze o powierzchni 38 m2 w doskonałej lokalizacji i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płaszowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2 -pokojowe mieszkanie Z oddzielną jasną kuchnią W rewelacyjnej cenie. Mieszkanie usytuowane jest poniżej parteru w kameralnej kamienicy przy ul. Płaszowskiej, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Limanowskiego

Stare Podgórze,Kraków

600 000 zł126 m² 4 769,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie połozone na 1 i 2 pietrze (poddasze-adaptacja) w kamienicy przy ul. Limanowskiego w poblizu pl. Boh. Getta. bardzo dobra lokalizacja, w poblizu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piwna

Stare Podgórze,Kraków

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Uwaga: zarezerwowane do poniedziałku 20 lipca Wynajmiemy od zaraz nasze ukochane mieszkanie na Starym Podgórzu w kilkuletnim apartamentowcu Piwna 24. Mieszkanie ma bardzo wygodny układ, jest ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mitery

Stare Podgórze,Kraków

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament 40m2 przy ul. Mitery w dzielnicy Podgórze. Lokalizacja: znakomita lokalizacja w pobliżu centrum w pobliżu Ronda Matecznego, 2 przystanki do Bonarki, 2 przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wodna

Płaszów,Kraków

750 zł31 m² 24,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam do zaoferowania na wynajem ładne 1-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w trzypiętrowym budynku. Blok znajduje się w Płaszowie przy ulicy Wodnej. Został wybudowany w 2003.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lasówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 450 zł67 m² 21,64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy pokoje z kuchnią dla około 6osób, umeblowane,pralka,lodówka,tv,balkon,flizy, tarakota, panele, teren monitorowany,wejścia do pokoi i kuchni niezależne z dużego korytarza. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Podgórze

Stare Podgórze,Kraków

270 000 zł34 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie na Starym Podgórzu w Krakowie o powierzchni 33,8 m2. Lokal składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, przedpokoju, oraz łazienki. Mieszkanie frontowe po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipska

Płaszów,Kraków

369 000 zł62 m² 5 932,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

| oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie usytuowane na 3 piętrze budynku przy ul. Lipskiej. Mieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakusa

Stare Podgórze,Kraków

432 000 zł59 m² 7 297,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie po remoncie w odnowionej kamienicy na Starym Podgórzu, przy cichej uliczce w rejonie ul. Krakusa. Mieszkanie o powierzchni 59,2m2 składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Stare Podgórze,Kraków

222 630 zł32 m² 6 957,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

| bez prowizji od kupującego Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem w nowej inwestycji zlokalizowanej w najprężniej rozwijającym się obszarze Krakowa - Starym Podgórzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakusa

Stare Podgórze,Kraków

427 000 zł58 m² 7 299,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie po remoncie w kamienicy w Starym Podgórzu, w rejonie ul. Krakusa. Mieszkanie o powierzchni 58,5m2 składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Turka

Płaszów,Kraków

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

| do sprzedania przytulne przestronne 1-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, usytuowane na 1 piętrze 4-piętrowego budynku z 2001 roku na spokojnym osiedlu przy ul. ks. Turka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamoyskiego

Stare Podgórze,Kraków

270 000 zł34 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze kamienicy zlokalizowanej w najprężniej rozwijającym się obszarze Krakowa - Starym Podgórzu. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turka

Płaszów,Kraków

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

| oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze zadbanego budynku z 1997r. na cichym osiedlu Zadworze. Mieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z salonu (17m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bieżanowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 000 zł31 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze kamienicy w rejonie ul. Bieżanowskiej. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, aneksu kuchennego w przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

297 000 zł55 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Sprzedam atrakcyjne 2-Pokojowe o pow. 55m od właściciela. Żadnych dodatkowych opłat za pośrednictwo itp. Wszystkie media: c.o. miejskie, gaz, prąd, woda kanalizacją, internet, tv naziemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Stare Podgórze,Kraków

313 000 zł58 m² 5 396,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w kamienicy w rejonie ulicy śliskiej/kalwaryjskiej. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi, kuchni połączonej z salonem, przedsionka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Stare Podgórze,Kraków

249 500 zł36 m² 6 977,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

| bez prowizji od kupującego Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na 1 piętrze w nowej inwestycji zlokalizowanej w najprężniej rozwijającym się obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Stare Podgórze,Kraków

295 000 zł42 m² 7 023,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| oferujemy do sprzedaży wyjątkowy apartament usytuowany na 2 piętrze pięknej zabytkowej kamienicy po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji, w cichej i spokojnej części Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

227 400 zł28 m² 8 269,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| *** rynek pierwotny - nie pobieramy prowizji od kupującego *** ***zakup od znanego I sprawdzonego dewelopera - zwolniony Z 2% podatku pcc ***dostępne metraże 27m2 - 150m2 *** Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mały Płaszów

Płaszów,Kraków

338 000 zł54 m² 6 259,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

| oferta bezpośrednio od developera. Bez podatku pcc 2%. Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe z dużym 8m2 balkonem i garderobą. Jeden pokój to salon połączony z kuchnią, ale jest ona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

490 000 zł84 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

| prezentujemy Państwu piękne niespotykane mieszkanie z duszą. Powierzchnia 82m2. Posiada niesamowity klimat, czego zdjęcia nie oddają. Do dyspozycji przyszłych lokatorów będą należeć 2 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pagórkowa

Stare Podgórze,Kraków

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Dostępne od 1 sierpnia 2015 roku eleganckie mieszkanie 36m2 położone przy ul. Pagórkowej - Kurdwanów. Lokalizacja: doskonała lokalizacja na spokojnym osiedlu. Bardzo dobry dojazd komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Koszykarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 lipca 2015 roku komfortowe studio 32m2 przy ul. Koszykarskiej w dzielnicy Podgórze. Idealne dla pary. Lokalizacja: doskonała lokalizacja w cichej spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

389 000 zł57 m² 6 786,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

826 300 zł115 m² 7 180,85 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| *** rynek pierwotny - nie pobieramy prowizji od kupującego *** ***zakup od znanego I sprawdzonego dewelopera - zwolniony Z podatku pcc *** *** cena podlega negocjacji*** Nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Przewóz,Kraków

1 650 zł49 m² 33,67 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 49m2 przy ul. Myśliwskiej w dzielnicy Podgórze. Lokalizacja: doskonała lokalizacja w cichej spokojnej dzielnicy. W bliskiej okolicy znajduje się urokliwy Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Koszykarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

| do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36m2. Lokal złożony z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. Pokój o powierzchni 20m2, jest bardzo ustawny i jasny, okna oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mały Płaszów

Płaszów,Kraków

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

| gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą zadbanego, wygodnego mieszkanie w ładnej okolicy. Dzięki mądremu rozplanowaniu z 56m2 które jest do dyspozycji możesz wykorzystać 100%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

766 800 zł102 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| *** rynek pierwotny - nie pobieramy prowizji od kupującego *** ***zakup od znanego I sprawdzonego dewelopera - zwolniony Z 2% podatku pcc *** *** dostępne metraże 27m2 - 150m2 *** Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mały Płaszów

Płaszów,Kraków

242 000 zł43 m² 5 597,96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

| oferta bezpośrednio od developera. Bez podatku pcc 2%. Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z balkonem oraz garderobą. Jeden pokój to salon połączony z kuchnią, z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

517 200 zł77 m² 6 715,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wodna

Płaszów,Kraków

195 000 zł31 m² 6 248 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mam do zaoferowania ładne 1-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w trzypiętrowym budynku. Blok znajduje się w Płaszowie przy ulicy Wodnej. Został wybudowany w 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe studio 30m2 przy ul. Nadwiślańskiej w dzielnicy Podgórze. Lokalizacja: znakomita lokalizacja w pobliżu centrum miasta. W pobliżu Kładka Ojca Bernatka, muzeum Tadeusza Kantora,.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica XIII Podgórze