dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica XIII Podgórze

1 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ludwinowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 2 pokojowego mieszkania na wynajem przy ul. Lwowskiej w dzielnicy Podgórze, w nowoczesnym apartamentowcu powstałym w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

814 000 zł42 m² 19 497 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni 41,75 m , położone na parterze kameralnego budynku z 2021 roku. To jasna, funkcjonalna przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

589 000 zł39 m² 15 102,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m w nowoczesnej inwestycji City Vibe etap Chill Zone przy ul. Myśliwskiej w Krakowie. To mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślusarska

Zabłocie,Kraków

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzone mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem W budynku Z garażem podziemnym, ul. Ślusarska, zabłocie, podgórze. Dostępne od zaraz. Opis nieruchomości To komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 650 zł28 m² 94,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz. Nowoczesna kawalerka na wynajem - ul. Rydlówka, kraków Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka o powierzchni 28 m2, zlokalizowana w nowoczesnym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Płaszów,Kraków

499 847 zł34 m² 14 606,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Umowa na wyłączność mieszkanie: ustawne, przestronne mieszkanie o wielkości 34,22m z potencjałem na 2 pokojowe. Dodatkowa przestrzeń to balkon oraz komórka lokatorska. Kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Zabłocie,Kraków

4 500 zł42 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków , Zabłocie, apartament Mieszkanie o pow. 42 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki. Salon z aneksem jest klimatyzowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szafrana

Stare Podgórze,Kraków

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 listopada ustawna kawalerka przy ul. Szafrana na Starym Podgórzu. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Podgórze Ulica: szafrana, rydlówka Przystanek: rzemieślnicza, rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Portowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

795 400 zł39 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 38,8 m + balkon 3,57 m , zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Zabłocie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Płaszów,Kraków

1 020 000 zł69 m² 14 871 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? Idealna propozycja dla pary lub rodziny, która ceni przestrzeń, komfort i łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych. Świetny wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Stare Podgórze,Kraków

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe komfortowe oraz w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane w samym sercu Starego Podgórza przy ul. Limanowskiego. Lokal mieści się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

625 000 zł34 m² 18 382,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bezpośrednio od dewelopera! super osiedle! rewelacyjna lokalizacja! szybki termin odbioru! Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2-pokojowe ekskluzywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielicka

Stare Podgórze,Kraków

4 200 zł58 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem Wielicka 57f, kraków Szukasz przestrzeni, która łączy wygodę miejskiego życia z prywatnością i zielenią? To mieszkanie jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 249 000 zł54 m² 23 027,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,24 m2. Lokalizacja: mieszkanie położone na Placu Bohaterów Getta w samym centrum Podgórza. Świetna lokalizacja, dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

829 000 zł40 m² 20 756,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy zupełnie nowe 2 pokojowe mieszkanie na Krakowskim Zabłociu! Dzięki lokalizacji to świetna opcja zarówno jako zakup dla siebie, jak i pewna inwestycja kapitału. W pełni wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

904 915 zł51 m² 17 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które łączy spokój, zieleń i szybki dojazd do centrum? Numer do swojego doradcy znajdziesz obok tego opisu i to najlepszy moment, by po niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konopnickiej

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

609 200 zł30 m² 20 449,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2026

Opis nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompaktowego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 29 m , zlokalizowanego na parterze nowej inwestycji w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

697 000 zł40 m² 17 425 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o metrażu 40m2 z dwoma pokojami. Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -sypialni -łazienki -balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworcowa

Płaszów,Kraków

595 000 zł48 m² 12 395,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości oferuje mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Dworcowej. Mieszkanie: mieszkanie składa się z dwóch pokoi oraz osobnej kuchni. Ponadto w skład mieszkania wchodzi przestrzenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerozolimska

Kabel,Kraków

838 000 zł38 m² 22 052,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Wielickiej (jerozolimska/ Kabel). Lokal jest usytuowana na 6 piętrze 6 -piętrowego budynku z 2022 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

899 000 zł65 m² 13 830,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania czteropokojowego w prężnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa (płaszów) położonego przy ul. Myśliwskiej. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

4 600 zł63 m² 72,84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego przy ul. Myśliwskiej w Krakowie (dzielnica Podgórze / Płaszów). Mieszkanie nigdy wcześniej nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: nowe 3-pokojowe mieszkanie - 44 m , ul. Myśliwska 66C, kraków Lokalizacja: ul. Myśliwska 66C, 30-718 Kraków Powierzchnia: 44 m Piętro: 3 z windą Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

2 800 zł37 m² 75,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy romanowicza opis mieszkania : Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37 m2. W skład którego wchodzą pomieszczenia: -Sypialnia; -Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Płaszów,Kraków

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English version below Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ul Dworcowej 9a Mieszkanie składa się z: x Pokoju głównego z częścią salonową oraz stołem jadalnianym, x Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ceglarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 300 zł54 m² 42,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem odświeżone mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem zlokalizowane przy ul. Ceglarskiej 21 na Dębnikach (6 min pieszo od przystanku Kobierzyńska). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

875 000 zł40 m² 22 096 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje na zabłociu! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Pana Tadeusza, dzielnica Zabłocie. Dzielnica ta posiada mnóstwo punktów usługowo-handlowych: sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ślusarska

Zabłocie,Kraków

3 200 zł56 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Przytulne i komfortowe 2-pok. mieszkanie z balkonem w dwóch minutach od Wisły w prestiżowej dzielnicy Zabłocie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na os. Nowy Przewóz Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na IV piętrze V piętrowego budynku z 2010 roku przy ul. Przewóz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia od już słoneczne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Wodnej w Krakowie. Budynek dobrze zlokalizowany, wokół niska zabudowa wielorodzinna, blisko stąd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliwiaka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

544 960 zł42 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Enklawa Bukowa, kraków Rybitwy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 41,60 m , zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 294 021 zł72 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalny układ pomieszczeń: mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie codziennego życia. Idealne zarówno dla pary, singla, jak i pod wynajem długoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Мы также говорим на русском! Tylko u nas - oferta na wyłączność! Biuro nieruchomości vibehome ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łagiewnicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

621 330 zł39 m² 15 745,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne i dobrze zaprojektowane mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 39 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku mieszkalnego w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

993 030 zł63 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opis mieszkania: na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, zlokalizowane na 1. piętrze nowej inwestycji w Krakowie. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

2 590 zł41 m² 63,76 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

912 341 zł50 m² 18 217,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować nowopowstającą inwestycję na Zabłociu Opis inwestycji: nowa inwestycja przy ulicy portowej to kameralne i nowoczesne osiedle składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

985 000 zł68 m² 14 646 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie czteropokojowe o metrażu 68,21 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Wola Duchacka - Walerego Sławka 7. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

1 216 983 zł56 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zabłocie - ul. Kiełkowskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, dzielnica Zabłocie, ul. Kiełkowskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliwiaka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

671 000 zł57 m² 11 730,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

A0.7 Nie płacisz PCC 2% / OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 57,2 m2 plus ogródekw dzielnicy Podgórze / Rybitwy - bardzo dobrze skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabawa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 990 zł40 m² 49,75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Emmerson prezentuje: do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy Bonarce mieszkanie W pełni wyposażone nowe, nieużywane mieszkanie składające się z sypialni, pokoju dziennego z kuchnią,.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica XIII Podgórze

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij