dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica XIII Podgórze

1 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

572 912 zł46 m² 12 398 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowej, atrakcyjnej inwestycji, znajdującej się w dzielnicy Podgórze w rejonie Rybitwy - Północ w miejscu z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliwiaka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

939 098 zł93 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mierzeja Wiślana

Płaszów,Kraków

443 000 zł29 m² 15 424,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

1 pokojowe Z balkonem! do własnej aranżacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Mierzeja Wiślana, dzielnica Płaszów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wadowicka

Mateczny,Kraków

1 079 000 zł60 m² 17 930 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Jeśli szukasz nowego miejsca dla Ciebie, w którym poczujesz się wyjątkowo, to ta alternatywa jest dla ciebie - Wymarzone miejsce do życia przestrzeń, zieleń i harmonia w sercu Krakowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

732 700 zł43 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tak blisko? Tak wygodnie? Nic dziwnego, że te mieszkania uciekają tak szybko. Zadzwoń dziś i zarezerwuj swoje miejsce w Podgórzu! Odbieram także w weekendy. Bez prowizji kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Snycerska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

612 500 zł47 m² 13 143,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

TL Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż przepiękne mieszkanie, usytuowane na IV piętrze bloku zlokalizowanego w rejonie Podgórza-Prokocimia, w bliskiej odległości od Szpitala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 68 m , położone w zielonej i spokojnej części Podgórza, przy ulicy Lipskiej, w rejonie Małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

789 000 zł42 m² 18 898,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni 41,75 m , położone na parterze kameralnego budynku z 2021 roku. To jasna, funkcjonalna przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego w centrum starego Podgórza. Mieszkanie dostępny jest do wynajmu od już. Rozkład mieszkania: - dwa oddzielne sypialnie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płaszowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 500 zł40 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem (4 m2) położone przy ul. Płaszowskiej w pobliżu biurowców Ocean Office Park, shuvary Park, bbh, cisco, aon, aptive.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kalwaryjska

Stare Podgórze,Kraków

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia stylowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m , zlokalizowane przy ul. Kalwaryjskiej w Krakowie. Idealne dla 1 2 osób, dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kabel,Kraków

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Wielickiej (podgórze, kabel). Nieruchomość jest do wprowadzenia/odświeżenia. Obecny układ to dwa niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dekerta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

926 206 zł58 m² 15 876 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 58.34m2 w świetnej lokalizacji Zabłocie/Kraków. Bez prowizji, bez podatku pcc, od dewelopera. Lokalizacja: zabłocie to jedno z najbardziej pożądanych miejsc na mapie Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 320 000 zł68 m² 19 275,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 68,48 m w sercu Starego Podgórza. Idealne do zamieszkania lub jako bezpieczna lokata kapitału obecnie również wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

845 643 zł47 m² 18 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,85 m , położone w nowoczesnym budynku z windą, w zielonej części Starego Podgórza tuż nad rzeką Wilgą, w sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 040 000 zł52 m² 19 817,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do zamieszkania bez żadnych nakładów? Ten apartament na Podgórzu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Do wynajęcia nowe, 3 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Rydlówka w dzielnicy Podgórze. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Rydlówka w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemienowicza

Płaszów,Kraków

1 295 000 zł70 m² 18 384,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny, przestronny apartament 4-pokojowy - ul. Kazimierza Siemienowicza, kraków Podgórze 70,44 m | 2. piętro | balkon | gabinet | miejsce postojowe w garażu podziemnym | komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czeczów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 400 zł66 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Kraków, os. Złocień ul. H. K. Czeczów 14 Oferujemy do wynajęcia od marca, w pełni wyposażone mieszkanie czteropokojowe (trzy osobne pokoje + salon z kuchnią) znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

850 500 zł45 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Płaszów - ul. Myśliwska Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Płaszów, ul. Myśliwska w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 5 piętrowym bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Mateczny,Kraków

990 000 zł53 m² 18 753,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość: mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch komfortowych sypialni, funkcjonalnej łazienki oraz jasnego przedpokoju z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaszowska

Płaszów,Kraków

788 000 zł51 m² 15 582,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,57 m , położone na 3. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku na kameralnym, zamkniętym osiedlu (dwa budynki, zieleń).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

849 000 zł63 m² 13 519,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy z balkonem i garażem bez pcc Lokalizacja: kraków - Podgórze, ul. Lasówka Rok oddania budynku: 2024 Najważniejsze informacje Powierzchnia: 62,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

898 898 zł72 m² 12 450,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

TL Nieruchomości oferuje do kupna duże mieszkanie o świetnym rozkładzie, usytuowane na III piętrze zadbanego bloku z końca lat 80-tych (budynek bez windy), zlokalizowanego w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lipska

Płaszów,Kraków

840 000 zł60 m² 13 930,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Myśliwska | 3 pokoje | Balkon | Osobna kuchnia | 60,28 m | Podgórze Gotowe do zamieszkania lub idealne pod inwestycję - takie mieszkania znikają szybko. Jeśli szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

849 999 zł49 m² 17 346,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie z widokiem, 2 loggie, oddzielna kuchnia | Zadbanie | Gotowe do zamieszkania | Dostępne od zaraz Na sprzedaż jasne, zadbane mieszkanie 2-pokojowe z dwoma balkonami typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

3 100 zł39 m² 79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m z dużym tarasem, zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego osiedla Bagry Park przy ul. Bagrowej. Lokalizacja ul. Bagrowa, płaszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzywda

Płaszów,Kraków

675 000 zł42 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokoje W pobliżu stawu płaszowskiego! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Krzywda w dzielnicy Płaszów. Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

3 100 zł38 m² 81,97 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuje ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 37,82 m2 zlokalizowanego na ul Zabłocie 27. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 7 piętrowego budynku z windą z 2022 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

760 000 zł44 m² 17 463,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Podgórze, ul. Rydlówka Mieszkanie dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43m2 położone na 1 piętrze 3 piętrowego bloku z 2024 r Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

6 200 zł104 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament w inwestycji ,lofty Młyn" przy ul. Zabłocie 25 w cenie 6200 zł. Opis mieszkania Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, jego metraż liczy 104 m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turniejowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 900 zł62 m² 46,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie 3-pokojowe z garderobą oraz balkonem przy ul. Turniejowa 73C (w pobliżu Parku Kurdwanów). Mieszkanie ulokowane jest na 1-piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

870 000 zł42 m² 20 863,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Zabłocie 41,7 m | garaż | komórka Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Zabłocie w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

999 000 zł64 m² 15 732,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej :) ul. Rydlówka, podgórze, kraków. Obok ulica: wadowicka, kobierzyńska, brożka, kamieńskiego, zakopianka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Badurskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 180 000 zł72 m² 16 388,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament zlokalizowany na Podgórzu Duchackim przy ul. Badurskiego Mieszkanie jest wykończone i wyposażone, gotowe do zamieszkania od zaraz. Podczas prac wykończeniowych dokonano zmiany.

Szczegóły ogłoszenia