dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica XIII Podgórze

1 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków - ul. Rydlówka 35 Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,25 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Rydlówka 35. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Zakolu Wisły

Płaszów,Kraków

630 000 zł37 m² 17 027 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,82 m z dużym balkonem i klimatyzacją w Krakowie, ul. na Zakolu Wisły Opis nieruchomości: lokalizacja: cicha, zielona część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

4 000 zł63 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego przy ul. Myśliwskiej w Krakowie (dzielnica Podgórze / Płaszów). Mieszkanie nigdy wcześniej nie zamieszkałe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przewóz

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Przewóz w dzielnicy Podgórze. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej okolicy - przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domagały

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 200 zł48 m² 45,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy odświeżone mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na wynajem zlokalizowane na Złocieniu przy ul. Domagały 33g. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w 4-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

980 000 zł52 m² 18 933,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Kraków, podgórze, ul. Rydlówka Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 223 420 zł70 m² 17 603,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 69,5 m, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Murapol Mateczniq przy ul. Rydlówka, w sercu krakowskiego Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Zakolu Wisły

Płaszów,Kraków

630 000 zł37 m² 17 027 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 36,82 m z dużym balkonem i klimatyzacją Kraków, ul. Na Zakolu Wisły Opis nieruchomości: przedstawiamy zadbane, funkcjonalne mieszkanie usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 135 000 zł52 m² 21 681 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealne dla singla lub pary. Nowe w pełni urządzone mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym, łazienką, balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym przy ulicy Rydlówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rękawka

Stare Podgórze,Kraków

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Rękawka na Starym podgórzu. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Podgórze Ulica: rękawka Przystanek: korona W pobliżu: szybka kolej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smolki

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

850 000 zł55 m² 15 455 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klimatyczna nieruchomość położona przy ul. Smolki w Podgórzu, po remoncie przeprowadzonym w 2019 r. W budynku jedynie 3 mieszkania. Lokal dostępny w terminie 2-3 m-cy. Piętro: 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

930 000 zł50 m² 18 626,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 49,93 M2 przy ul. Wielickiej, podgórze, kraków Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne i w pełni wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

666 670 zł41 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja deweloperska kameralny charakter | doskonała komunikacja kraków - podgórze ok. Zalew bagry | ok.UL. Lipska Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną inwestycję mieszkaniową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mały Płaszów,Kraków

1 099 000 zł83 m² 13 241 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Przestronne 4 pokojowe Mieszkanie 83! m z 2 Balkonami Mały Płaszów, podgórze! Idealne dla rodziny lub jako pewna inwestycja pod wynajem! Oferujemy funkcjonalne, 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! dostepne od zaraz! Do wynajęcia elegancki, nowoczesny apartament 3-pokojowy, zlokalizowany w prestiżowej części Krakowa Podgórze, ul. Rydlówka. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bonarka,Kraków

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Rydlówka nieopodal Ronda Matecznego w dzielnicy Podgórze-Bonarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W inwestycji przy ul. Nadwiślańskiej przy bulwarach wiślanych, nieopodal kładka św. Bernatka I kazimierz, dzielnica stare podgórze. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przewóz

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 650 zł30 m² 88,33 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Przewóz na Podgórzu. English version below lokalizacja Dzielnica: podgórze Ulica: przewóz Przystanek: rzebika W pobliżu: komunikacja miejska, liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w kamienicy znajdujące się przy ulicy Lanckorońska. Mieszkanie (ok.27 m2): W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny: wyposażony w sofę, stolik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Do Wilgi

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 000 zł90 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta nie jest skierowana do rodzin z dziećmi. Oferujemy do wynajęcia duże, przestronne mieszkanie, znajdujące się przy ul. Do Wilgi 25 (okolice Łagiewnik). Dobre połączenia komunikacyjne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Limanowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

205 000 zł14 m² 14 996,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Ceniona i poszukiwana lokalizacja na Starym Podgórzu w rejonie ulic Limanowskiego / Wielicka Kamienica po generalnym remoncie , wymienione nowe okna , wszystkie instalacje , w lokalach nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe 2-pokojowe mieszkanie - ul. Rydlówka (okolice Ronda Matecznego) Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Rydlówka, w pobliżu Ronda Matecznego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jemiołowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kraków, tyniec tylko U nas W notus, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności pełna własność Z kw o pow. 42 m 2 pokoje, duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Stare Podgórze,Kraków

2 400 zł29 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne i zadbane studio - mieszkanie w kamienicy w lokalizacji Stare Podgórze. Świetna lokalizacja pod kątem dostępności komunikacji miejskiej - przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykarska

Płaszów,Kraków

2 500 zł32 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie, o powierzchni 32,22 m2 znajdujące się w Krakowie, przy ul. Koszykarskiej. * dostępne od zaraz * 3 piętro * odświeżone * doskonała lokalizacja lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jemiołowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

839 000 zł65 m² 12 907,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kraków, tyniec tylko U nas W notus, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności pełna własność Z kw o pow. 64 m 3 pokoje balkon 2 miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jerozolimska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

818 000 zł38 m² 21 459 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Uwaga! obecny właściciel na życzenie przyszłego może zostać najemcą na kolejne 12 M-cy po zakupie! Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni: 38 mkw. położonego w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

495 000 zł38 m² 13 026,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż | 2 pokoje | ul. Wielicka | płaszów | idealne pod najem Kraków Podgórze / Płaszów ul. Wielicka przy dworcu kolejowym Kraków Płaszów Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

2 900 zł33 m² 87,88 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W inwestycji nadwiślańska 11 przy bulwarach wiślanych, nieopodal kładka św. Bernatka I kazimierz, dzielnica stare podgórze. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 800 zł31 m² 90,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz stylowe, dwupokojowe mieszkanie położone na ul. Myśliwskiej w pobliżu Shuvary Park, ocean Office Park, cisco, bbh. Lokalizacja: budynek znajduje się w inwestycji City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

840 031 zł69 m² 12 240 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

1.C.1.01 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 4 pokojowe 68,63 m2 +2 balkony - Kraków Złocień Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bagrowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 650 zł38 m² 69,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe na wynajem przy ul. Bagrowej 82 (kilka minut pieszo od pętli Mały Płaszów p+r). Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w budynku 5-piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

697 807 zł40 m² 17 577 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc Bez prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul. Portowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

929 475 zł61 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kingi

Stare Podgórze,Kraków

2 700 zł34 m² 79,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczna kawalerka z balkonem - Stare Podgórze, ul. Św. Kingi Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 33,90 m , położone na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaszowska

Płaszów,Kraków

768 000 zł51 m² 15 186,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,57 m , położone na 3. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku na kameralnym, zamkniętym osiedlu (dwa budynki, zieleń).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jemiołowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

839 000 zł64 m² 13 578,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kraków, tyniec tylko U nas W notus, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności pełna własność Z kw o pow. 64 m 3 pokoje ogródek miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

960 000 zł64 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Victoria Estate prezentuje przestronne mieszkanie na Podgórzu. Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze w V-piętrowym budynku mieszkalnym przy ulicy Lipskiej. Mieszanie wykańczane pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zabłocie,Kraków

4 500 zł54 m² 83,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 53,63 m2 z tarasem z widokiem na Wisłę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

799 000 zł44 m² 18 159,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wykończone, nowe mieszkanie na sprzedaż! Brak podatku pcc! Parametry mieszkania Metraż mieszkania: 44,21 m Piętro: 5 Ekspozycja: e Układ: salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie Balkon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnogórska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kraków, ul. Czarnogórska - tylko U nas, oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej - umów się na spotkanie i zakochaj się w tym mieszkaniu :-) Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe,.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica XIII Podgórze