dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica XIII Podgórze

1 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

The Partners ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem, na prestiżowym Osiedlu Fi - w dzielnicy Podgórze lokalizacja Osiedle Fi jest zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

958 332 zł63 m² 15 189,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowy apartament na 1 piętrze w lokalizacji zabłocie. Inwestycja W wysokim standardzie! zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Mieszkanie ma powierzchnię 63,09m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek Podgórski

Stare Podgórze,Kraków

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia przestronne jednopokojowe mieszkanie przy rynku podgórskim nieopodal bulwarów wiślanych, dzielnica stare podgórze. Opis nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 42m2 , znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Wałowej na Podgórzu. English version below lokalizacja Dzielnica: podgórze Ulica: wałowa Przystanek: klimeckiego W pobliżu: plac Bohaterów Getta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 000 zł39 m² 51,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania - kawalerki - o powierzchni 38,90 m , położonego na parterze zadbanego bloku przy ul. Górników 50. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

900 000 zł68 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Przewóz/lipska (płaszów). Mieszkanie jest w dobrym stanie. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

340 000 zł45 m² 7 623,32 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Pkp S.A. Oddział gospodarowania nieruchomościami w Krakowie 30-001 Kraków, ul. Kamienna 8 zaprasza do rokowań na zbycie: prawa własności lokalu mieszkalnego nr 27 położonego w Krakowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

760 000 zł48 m² 15 735 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, w pełni umeblowane mieszkanie w nowoczesnym budynku przy ul. Bochenka na Podgórzu Duchackim. Lokalizacja i budynek: położenie na II piętrze w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W inwestycji przy ul. Nadwiślańskiej przy bulwarach wiślanych, nieopodal kładka św. Bernatka I kazimierz, dzielnica stare podgórze. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

706 655 zł40 m² 17 799,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży apartament w prestiżowej dzielnicy Zabłocie w centrum Krakowa. Apartament znajduje się na 1 piętrze o powierzchni 39,70m2 na który składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kącik

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 300 zł36 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z 16metrowym tarasem.Przyjazne zwierzętom! Dostępne od marca. Lokalizacja: oferowane mieszkanie znajduje się na Starym Podgórzu przy ul.Kącik 10. W sąsiedztwie szybka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 550 000 zł121 m² 12 809,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opis Biuro mb Estates z dumą przedstawia ofertę sprzedaży , dwupoziomowego apartamentu w stylu Boho, który został wykończony w wysokim standardzie. Opis apartamentu Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Zabłocie,Kraków

4 900 zł65 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis mb Estates z przyjemnością oferuje Państwu do wynajęcia nowoczesny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 65 m2, położony w prestiżowej dzielnicy Krakowa Zabłocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

840 000 zł60 m² 13 935 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Myśliwska | 3 pokoje | Balkon | Osobna kuchnia | 60,28 m | Podgórze Gotowe do zamieszkania lub idealne pod inwestycję - takie mieszkania znikają szybko. Jeśli szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

777 280 zł56 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

2.C.0.05 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 3 pokojowe 55,52 m2 - Kraków Podgórz, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mitery

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

920 000 zł59 m² 15 514 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Ciekawie rozplanowane 3-pokojowe mieszkanie po remoncie przeprowadzonym w 2023 r., o powierzchni: 59 mkw., położone w zielonej okolicy, w Podgórzu przy ul. Mitery. W 2011 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

1 099 000 zł83 m² 13 241 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

4 pokoje Z 2 balkonami! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Myśliwskiej, dzielnica Płaszów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzemionki

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne studio z oddzielną kuchnią na ul. Krzemionki, w dzielnicy Podgórze, w Krakowie. W pobliżu min. Park Bednarskiego, z którego mamy świetny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

571 444 zł39 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

1.A.3.09 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI 2 pokojowe 39,14 m2 , Kraków Podgórze, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków Złocień -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 071 200 zł52 m² 20 525 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji: telefon: 728 *341* 653 Biuro nie pobiera prowizji od kupującego, kupujący zwolniony jest z podatku pcc! Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Welońskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 028 000 zł129 m² 7 968,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem sprz. jest: 1) 1/2 udz. Celiny Wołek w upadłości w lokalu mieszkalnym nr 2 poł. w bud. nr 6 przy ul. Piusa Welońskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Welońskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 024 200 zł100 m² 10 242 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem sprzedaży jest przypadająca Zygmuntowi Wołek prowadzącemu działalność gospodarczą pod firmą Zygmunt Wołek Target Service nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

920 000 zł69 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na krakowskim Płaszowie przy ul. Przewóz. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - duża jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Zakolu Wisły

Płaszów,Kraków

485 000 zł27 m² 17 963 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w rejonie Płaszowa na przy ul. Na Zakolu Wisły. Mieszkanie usytuowane jest na piątym piętrze w 7 - piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zabłocie,Kraków

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie 40 m balkon parking zabłocie Na wynajem nowoczesne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 40 m , położone w nowym budynku z 2025 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Płaszów,Kraków

850 000 zł77 m² 11 039 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? Idealna propozycja dla inwestorów poszukujących lokalu z dużym potencjałem aranżacyjnym lub dla rodziny, która chce zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować stylowe, klimatyczne mieszkanie z antresolą i balkonem, zlokalizowane na kameralnym Osiedlu Nad Stawem przy ul. Krzywda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

820 479 zł43 m² 18 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43 m2 położona na 1 piętrze 3 piętrowego budynku z windą. Mieszkanie składające się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

550 800 zł34 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

1.A.0.11 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 2 pokojowe 38,58 m2 - Kraków Podgórz, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

538 524 zł43 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,74 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji przy ul. Bukowej w Krakowie. Do lokalu przynależy prywatny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

980 000 zł52 m² 18 673,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe (52.48m2) mieszkanie, wykończone, znajdujące się na nowym osiedlu przy ul. Jerozolimskiej w dzielnicy Podgórze w Krakowie. Oferowane mieszkanie o powierzchni 52,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Płaszów,Kraków

699 000 zł44 m² 15 828,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie (w miejscu gdzie jest umiejscowiona kuchnia robimy pokój a kuchnię przenosimy do salonu) o powierzchni 44.16 m w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek Podgórski

Stare Podgórze,Kraków

2 400 zł42 m² 57,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wejścia, powierzchnia 41.76 m2 w Rynku Podgórskim. Urokliwe miejsce, bardzo dobrze skomunikowane w niedużej odległości od Kazimierza, bulwarów Wiślanych i 2 kroki od Kładki O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Bohaterów Getta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 299 000 zł54 m² 23 949,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,24 m2. Lokalizacja: mieszkanie położone na Placu Bohaterów Getta w samym centrum Podgórza. Świetna lokalizacja, dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Zakolu Wisły

Płaszów,Kraków

630 000 zł37 m² 17 027 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,82 m z dużym balkonem i klimatyzacją w Krakowie, ul. na Zakolu Wisły Opis nieruchomości: lokalizacja: cicha, zielona część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

948 972 zł55 m² 17 390 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko serca miasta, ale bez kompromisów w zakresie estetyki i jakości wykończenia części wspólnych. Inwestycja łączy elegancję klasycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

709 440 zł59 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 4 pokojowe z balkonem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja: podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

759 506 zł55 m² 13 794,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc Lokalizacja osiedla pozwala na wiele możliwości, świetne mieszkania inwestycyjne z przeznaczeniem pod wynajem. Zadzwoń już dziś.