dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica XIII Podgórze

1 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 108 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielicka

Płaszów,Kraków

769 000 zł46 m² 16 901,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Komfortowe 3 -pokojowe mieszkanie urządzone W wysokim standardzie - ul. Wielicka. N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaż gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szafrana

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

889 000 zł48 m² 18 379,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48,37m2 z balkonem przy ul. Szafrana. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przewóz

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 900 zł62 m² 62,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje przestronne mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem i miejscem parkingowym przy ulicy Przewóz - Podgórze! Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 62m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

1 099 000 zł47 m² 23 482,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Infinity Estate prezentuje kawalerkę na sprzedaż przy ul. Nadwiślańska 11 w dzielnicy Stare Podgórze nieruchomość: - powierzchnia 46,8 m2 - 4 piętro - winda - Salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefińska

Stare Podgórze,Kraków

599 000 zł34 m² 17 774 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Praktyczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 mkw. położone w Podgórzu przy ul. Józefińskiej. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 3/3. W mieszkaniu - salon: 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje mieszkanie 2-pokojowe z dwoma łazienkami i balkonem w dzielnicy Podgórze! Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 43m2 zlokalizowane jest na ostatnim, trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domagały

Płaszów,Kraków

597 900 zł50 m² 11 958 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Union House przedstawia ofertę na sprzedaż, nowego, wykończonego, 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego przy ulicy Mariana Domagały 27 w Krakowie. Do sprzedaży 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Bohaterów Getta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować nowe i stylowe 2-pok. mieszkanie w dzielnicy Podgórze przy Placu Bohaterów Getta. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rejtana

Stare Podgórze,Kraków

975 000 zł30 m² 32 019,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Perfect Estate ma przyjemność zaoferować mieszkanie/kawalerkę w prestiżowej lokalizacji. Villa Rejtana to nowoczesna inwestycja wybudowana w 2012 roku, znajdująca się tuż obok Wisły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzemieślnicza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

889 000 zł48 m² 17 780 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym na parkingu podziemnym, które znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

718 000 zł50 m² 14 274,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji oraz bez podatku pcc 2% Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 099 000 zł63 m² 17 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zespół Annderson prezentuje mieszkanie na sprzedaż: nieruchomość: ekskluzywne mieszkanie na pierwszym piętrze w nowo wybudowanym budynku z 2023 roku. Nieruchomość składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

569 000 zł36 m² 15 974,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kontakt zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2% Mieszkanie zlokalizowane w nowym (ostatnim) etapie osiedla, budynki zlokalizowane praktycznie przy samym zrewitalizowanym Parku Rzecznym "płaszów".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 530 000 zł82 m² 18 773 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 mieszkania 2 pokojowe w dzielnicy Podgórze. Opis: nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować nowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 43 m2 zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu blisko parku położonym przy ulicy Myśliwskiej w Krakowie. Mieszkanie - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

849 238 zł48 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera Nowa inwestycja w Krakowie! Oferuję do zakupu mieszkania od 25,37 m2 do 62,75 m2 w nowopowstającej inwestycji przy ulicy Rydlówka. Przemyślana funkcjonalność mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze przy ul. Zabłocie w cenie 3000 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, jego metraż liczy 42 m2 na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 przy ulicy Zabłocie, zlokalizowane na tuż obok Akademii Frycza. Nieruchomość z oddzielną sypialnią oraz przestronnym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipska

Płaszów,Kraków

2 900 zł63 m² 46,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 63 m2 przy ulicy Lipskiej, niedaleko Pętli Autobusowo-Tramwajowej Mały Płaszów p+r, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Rejtana

Stare Podgórze,Kraków

900 000 zł30 m² 29 556,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji Stare Podgórze, ul. Rejtana w Krakowie. Okolica: okolica jest doskonale skomunikowana, do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 098 125 zł63 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera Nowa inwestycja w Krakowie! Prezentuję mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi szukającej przestrzeni dla swoich pociech. Mieszkanie oferuje ustawne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

792 000 zł48 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Podgórze w Krakowie! Przestawiam do sprzedaży nowe 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w okolicy Ronda Matecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

899 000 zł60 m² 15 026 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Contact in english zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji oraz bez podatku pcc 2% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zamoyskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 700 zł48 m² 77,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem w kameralnej inwestycji, na Starym Podgórzu, przy popularnej ulicy Zamoyskiego, niedaleko Ronda Matecznego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

889 451 zł50 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:2/3