dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica XIII Podgórze

1 110 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 110 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małysiaka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

655 000 zł49 m² 13 367,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro nieruchomości areahouse Studio Wola Duchacka s.c. proponuje na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe znajdujące się przy ulicy Biskupa Albina Małysiaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kalwaryjska

Stare Podgórze,Kraków

1 110 000 zł50 m² 22 334 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prime Property oferuje do sprzedaży, luksusowy 2-pokojowy apartament położony w Centrum Starego Starego Podgórza, jednej z najbardziej uroczych dzielnic Krakowa, pełnej historii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strażacka

Rybitwy,Kraków

4 900 zł110 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne 4-pokojowe mieszkanie po remoncie przeprowadzonym w 2018 roku, o powierzchni: 110 mkw., zajmujące całe 1 piętro domu wolnostojącego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

869 000 zł50 m² 17 380 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! super osiedle! rewelacyjna lokalizacja! szybki termin odbioru! Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia studio na zabłociu Dostępne od maja! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32 m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z dużym balkonem i składa się z : Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę bardzo jasne mieszkanie przy ul. Glinianej na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w cichej, spokojnej dzielnicy Podgórze. Trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

639 000 zł36 m² 17 535,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji oraz bez podatku pcc 2% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowe, dwupokojowe mieszkanie położone na ul. Myśliwska w pobliżu Shuvary Park, ocean Office Park, cisco, bbh. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. Myśliwska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

777 438 zł42 m² 18 331,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gorąca oferta dewelopera Regularna cena mieszkania 913 574 zł Cena po rabacie 777 438 zł zatrzymaj na inne wydatki 136 136 zł Bezpośrednio od dewelopera / Bez Prowizji Biura / Bez pcc 2% to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Limanowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 200 zł23 m² 139,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

I recommend a unique studio on Limanowskiego 17 street, in Cracow Studio Chmura is located in one of the best logistically places in historic Cracow. A renovated tenement house from the late 19th.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orawska

Stare Podgórze,Kraków

4 000 zł72 m² 55,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Starym Podgórzu. Opis: mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku, wyposażone: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

784 000 zł39 m² 20 102,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bezpośrednio od dewelopera! super osiedle! rewelacyjna lokalizacja! szybki termin odbioru! Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2-pokojowe ekskluzywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wynajęcia - pierwszy klient Mieszkanie 24 m2 przy ul. Wodnej 34. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym , trzypiętrowym budynku, oddanym do użytkowania w lutym 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

851 287 zł45 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim z balkonem o całkowitej powierzchni 44,57 m2 w nowej inwestycji. Planowany odbiór lokalu jest na 30.03.2024 r. Obligatoryjnie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Półłanki

Rybitwy,Kraków

3 900 zł110 m² 35,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 110 m2 przy ul. Półłanki w dzielnicy Rybitwy. English version below lokalizacja Dzielnica: rybitwy Ulica: półłanki Przystanek: półłanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Kraków

Zabłocie,Kraków

710 000 zł34 m² 20 882,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie właśnosciowe 34m2 + 4m2 komórka lokatorska + 5m2 balkon. Okna na stronę południową, piętro 3 , winda. Wyjątkowa okazja w tej lokalizacji inwestycja Garden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Płaszów,Kraków

2 999 zł40 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy nowe 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Krakowie przy Ul. Saskiej 12. Prezentowana nieruchomość znajduje się na III piętrze V piętrowego budynku apartamentowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

478 000 zł33 m² 14 484,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker cena do negocjacji! oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m2 (33 m2 użytkowej) znajdujące się w remontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Celna

Stare Podgórze,Kraków

1 475 000 zł68 m² 21 851,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

English below |r| Property prezentuje mieszkanie z niepowtarzalnym i wyjątkowym widokiem umiejscowione w apartamentowcu zlokalizowanym w bardzo dogodnej lokalizacji jaką jest ulica Celna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bagrowa

Mały Płaszów,Kraków

1 180 000 zł62 m² 18 940,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

.Zarezerwowane. Lokalizacja Mieszkanie przy ulicy Bagrowej w budynku z 2016 roku, położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu o niskiej zabudowie - Bagry Park. Zaledwie kilka minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z ogródkiem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym! * Lokalizacja: ul. Bagrowa 23 * Powierzchnia: 45 m2, parter *salon z aneksem kuchennym * Pokoje: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Płaszów,Kraków

2 800 zł47 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy nowe 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Krakowie przy Ul. Saskiej 12. Prezentowana nieruchomość znajduje się na IV piętrze V piętrowego budynku apartamentowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

705 000 zł44 m² 16 022,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

- we speak english! спілкуюся українською мовою! - Witajcie! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż bardzo ciekawe mieszkanie przy ulicę Myśliwskej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

536 000 zł37 m² 14 486,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker mieszkanie Z antresolą oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m2 (37 m2 użytkowej) znajdujące się w remontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Solna

Stare Podgórze,Kraków

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Plac Bohaterów Getta 1 minuta od przystanku tramwajowego. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie typu studio znajdujące się w kilkuletnim apartamentowcu przy ul. Solnej. Lokal wyposażony jest we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Federowicza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 600 zł46 m² 56,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przytulne mieszkanie 2-pokojowe na wynajem przy ul. Jana Kantego Federowicza 5 (ruczaj - Czerwone Maki). Mieszkanie znajduje się na parterze w 3-piętrowym bloku na terenie zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

914 172 zł52 m² 17 672 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gorąca oferta dewelopera Regularna cena mieszkania 1 019 908 zł Cena po rabacie 867 822 zł zatrzymaj na inne wydatki 152 086 zł Bezpośrednio od dewelopera / Bez Prowizji Biura / Bez pcc 2% to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dekerta

Zabłocie,Kraków

495 000 zł27 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim z balkonem o powierzchni 26,52 m2 w nowej inwestycji. Planowany odbiór lokalu jest na II kwartał 2024 r. Obligatoryjnie do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

989 000 zł50 m² 19 976 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw. o ciekawie rozplanowanym układzie pomieszczeń. Budynek położony w najmodniejszej obecnie okolicy w Krakowie czyli na Zabłociu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Płaszów,Kraków

725 000 zł45 m² 16 043,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, które znajduje się w inwestycji saska blu. Apartament Przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45.19 m z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Płaszów,Kraków

616 000 zł33 m² 18 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z pakietem wykończenia pod klucz - Płaszów - gotowe do odbioru! Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Płaszów w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Płaszów,Kraków

755 000 zł45 m² 16 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

4 700 zł65 m² 72,31 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English below Infinity Estate z przyjemnością prezentuje nowoczesny apartament w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie - ul. Zabłocie. Nieruchomość: - pow. 65 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Emila Serkowskiego

Stare Podgórze,Kraków

695 000 zł38 m² 18 289,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

Zapraszamy Państwa na prezentacje dwupokojowego mieszkania położonego na pierwszym piętrze w spokojnej oficynie kamienicy przy parku na Placu Serkowskiego. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gliniana

Płaszów,Kraków

795 000 zł57 m² 13 835,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Glinianej o powierzchni 57,46 m2. Lokalizacja W pobliżu znajduje się mnoga ilość sklepów, ścieżek spacerowych oraz rowerowych i przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Koszykarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

485 000 zł26 m² 18 653,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Polecamy! śliczną garsonierkę do wejścia W spokojnej okolicy! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Koszykarskiej Nieruchomość położona na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

736 000 zł38 m² 19 282,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji promocja - apartament nr 5.A.0.05 o powierzchni 38,17 m2 Stara cena: 865 600 zł Cena promocyjna: 736.000 zł Oszczędzasz aż 130.000 zł. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

880 000 zł49 m² 17 959 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oryginalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 mkw. położone w najmodniejszej obecnie okolicy w Krakowie czyli na Zabłociu. Do wykończenia wnętrza użyto materiałów klasy premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 350 zł42 m² 79,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta adresowana jest do pracujacej (niepalacej) pary, bez zwierzat, ktora ceni sobie ladne nowoczesne otoczenie, spokoj, a jednoczesnie bedzie mogla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Węgierska

Stare Podgórze,Kraków

1 385 737 zł61 m² 22 717 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament w ślicznej odrestaurowanej kamienicy na Starym Podgórzu, mieszczący się na 2 piętrze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaszowska

Płaszów,Kraków

849 000 zł65 m² 13 093,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do nabycia przestronnego mieszkania o trzech pokojach, usytuowanego przy ul. Płaszowskiej 59 w dzielnicy Płaszów, kraków. Lokalizacja Mieszkanie położone w sąsiedztwie.