dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica XIII Podgórze

1 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 108 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Kolejowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

315 000 zł23 m² 13 907,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Przytulna kawalerka w spokojnej okolicy - Podgórze lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (8,5 km od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pana Tadeusza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

908 958 zł46 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kraków Zabłocie, oferta 0% Ocean Apartments to zespół budynków łączących w sobie funkcję mieszkalną, biurową i usługową. Kompleks zlokalizowany jest na krakowskim Zabłociu, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w stylu skandynawskiego loftu. Apartament nawiązuje do bardzo popularnych białych loftów jakie spotkamy w Sztokholmie. Zatem mamy tu monochromatyczne kolory ścian, białą cegłę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwieździsta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

950 000 zł70 m² 13 571 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Mieszkanie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długosza

Stare Podgórze,Kraków

561 000 zł30 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

- we speak english! спілкуюся українською мовою! - Wyjątkowa Inwestycja w Krakowie - Mieszkanie w Starym Podgórzu Z przyjemnością przedstawiamy Państwu unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowo ciekawe i komfortowe mieszkanie, zlokalizowane na krakowskim Zabłociu. Lokalizacja Kraków, zabłocie - ul. Pana Tadeusza, obok ul. Kuklińskiego, saska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamoyskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

790 000 zł35 m² 22 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na 1,5 piętrze w 4 - piętrowym budynku w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrzańska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 850 zł31 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronne, słoneczne mieszkanie przy ul. Odrzańska 4a *powierzchnia 31 m2 *10 piętro *ogrzewanie miejskie *blok *w odległości niespełna 2 km Uniwersytet Jagielloński na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Limanowskiego

Stare Podgórze,Kraków

940 000 zł51 m² 18 518,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

/ limanowskiego / mieszkanie Z potencjałem! / 3 pokoje / Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem oraz złożenia oferty cenowej! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Janowa Wola

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

499 000 zł24 m² 20 791,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 24 m2 w kamienicy z roku 1920 znajdujące się w centralnej części Krakowa tuż przy Placu Bohaterów Getta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

799 000 zł51 m² 15 703,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe solar garden! myśliwska! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Myśliwskiej Nieruchomość położona na 2 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Płaszów,Kraków

1 900 zł26 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

/ english below / Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie: mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. W kuchni znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piltza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

560 000 zł37 m² 15 135,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Atrakcyjne mieszkanie na osiedlu Europejskim Mieszkanie odnowione przed wprowadzeniem do sprzedaży Gotowe do wprowadzenia Duży balkon o południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdunów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

4 000 zł71 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia mieszkanie czteropokojowe o pow. 70,58 m2 przy ulicy Zdunów w Krakowie. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w dwupiętrowym kameralnym bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

697 000 zł37 m² 18 837,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie bez prowizji, bez podatku pcc! bezpośrednio od dewelopera! ładne osiedle - dobra lokalizacja - szybki termin odbioru! koniec budowy VIII 2024! Przedstawiam Państwu na sprzedaż ładne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goszczyńskiego

Płaszów,Kraków

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie z tarasem koło zalewu Bagry [english version below] dostępne od września! Prezentuję Państwu nowoczesne, 50-metrowe mieszkanie z 2 pokojami, położone w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

878 000 zł49 m² 17 918,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! bez problemu! bez ryzyka! bez prowizji! super osiedle! rewelacyjna lokalizacja! szybki termin odbioru! Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

2 900 zł33 m² 87,88 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W nowoczesnej inwestycji pasaż podgórski przy ul. Romanowicza, zabłocie, dzielnica podgórze. Dostępne od 1. Sierpnia opis nieruchomości: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Zabłocie

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

840 000 zł39 m² 21 784,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta aktualna, zapraszam do zapoznania się z opisem mieszkania. / zabłocie / 5 minut spacerem od wisły / do wejścia / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. Zabłocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

2 150 zł30 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 30m2, zlokalizowane przy ulicy Bagrowej, tuż obok Zalewu Bagry oraz pętli autobusowo-tramwajowej na Płaszowie english version below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

3 200 zł33 m² 95,95 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Top Properties prezentuje ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 37,82 m2 zlokalizowanego na ul Zabłocie 27. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 7 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Łużyckiej 69 *na powierzchnię 56 m2 składają się trzy oddzielne pokoje, łazienka, toaleta, kuchnia oraz przedpokój *świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

729 000 zł36 m² 19 703 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Vibehome ma zaszczyt Przedstawić Państwu kameralne mieszkanie o powierzchni 36.3 m , położone przy ulicy Krokusowej , w spokojnej dzielnicy Podgórza. Lokalizacja umożliwia nam łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 050 000 zł64 m² 16 406,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż bardzo ładne, widokowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 64 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2018 roku, wyposażonym w windę. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 600 zł36 m² 71,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przytulne mieszkanie 2-pokojowe na wynajem przy ul. Klimeckiego 8 w dzielnicy Podgórza (6 min pieszo od przystanku Klimeckiego i Kuklińskiego). Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Partnerzy w Nieruchomościach prezentują: opis nieruchomości Prezentowany apartament o powierzchni użytkowej 34 m2. Posiada jasny, salon połączony z aneksem kuchennym. Dodatkowo oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niesamowity widok na zieleń - mieszkanie Z miejscem parkingowym N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowej inwestycji "bagry Park". Nowoczesne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krasickiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

439 000 zł23 m² 18 800,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe; czynsz: 410.00 zł; Budynek: blok z lat 60-tych W dobrym stanie; Standard mieszkania: po generalnym remoncie; Dodatkowo: piwnica; W pobliżu: Most Grunwaldzki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

599 999 zł32 m² 18 939,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu, nieruchomość o powierzchni 31,68 m2 w nowoczesnej inwestycji Wielicka Garden znajdującej się przy ulicy Wielickiej 57 w Krakowie. W skład nieruchomości wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu 2 pokojowy apartament zlokalizowany W nowej inwestycji tuż przy bulwarach wiślanych Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni ok 40 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia przestronne mieszkanie położone przy ulicy Krasickiego w dzielnicy Stare Podgórze. Lokalizacja: ul. Krasickiego znajduje się tuż przy, kalwaryjskiej oraz Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykarska

Płaszów,Kraków

2 500 zł47 m² 52,81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

<rezerwacja> przytulne mieszkanie w wyjątkowo cichej i spokojnej okolicy - ul. Koszykarska, kraków. Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest na niewielkim, cichym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasne dwupokojowe mieszkanie z balkonem (4 m2) położone przy ul. M. Konopnickiej w pobliży Ronda Matecznego. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. Marii Konopnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Solvaya

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

155 000 zł13 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kraków, ok. UL. Ernesta Solvaya/tuż przy Parku rynek wtórny, stan deweloperski z białymi ścianami Lokal M8 o pow. użytkowej ok 13 m2 z dużym 13metrowym tarasem ostatni lokal W tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orawska

Stare Podgórze,Kraków

3 200 zł30 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witaj w królestwie komfortu i nowoczesności, gdzie czeka na Ciebie świeżo wykończone mieszkanie. Zostań pierwszym Najmcą! Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czeczów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

729 000 zł55 m² 13 163,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem* *we speak English / Я розмовляю українською O lokalizacji: ul. Henryka i Karola Czeczów na os. Złocień, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze przy ul. Wielickiej w cenie 2500 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, jego metraż liczy 50 m2 na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

489 000 zł25 m² 19 214,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy Państwu przytulną kawalerkę zlokalizowaną na ul. Rydlówka w dzielnicy Podgórze w pobliżu Ronda Matecznego. Powierzchnia całkowita mieszkania wynosi 25.45m, jest położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

735 000 zł46 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 znajduję się w na parterze w 4 piętrowym budynku. Składa się z przestronnej kuchni z salonem, 2 pokoi, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Płaszów,Kraków

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Płaszów, bonarka, wielicka, kabel, kamieńskiego, malborska English description below: emmerson poleca: do wynajęcia, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy Wielickiej. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Celna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 475 000 zł68 m² 21 851,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 67,5 m2 znajduję się na 4 piętrze w 5 piętrowym apartamentowcu. Nieruchomość składa się z: salonu z kuchnią, sypialni, garderoby, łazienki oraz.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica XIII Podgórze

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij