dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica XIII Podgórze

1 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 108 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

760 500 zł45 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta W zacisznej części krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

585 255 zł41 m² 14 229,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na piątym piętrze w siedmiopiętrowym bloku z windą. Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Stare Podgórze,Kraków

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasny 3 pokojowy apartament Z balkonem I parkingiem, osiedle zam ul. Rydlówka, rondo matecznego, podgórze, nieopodal bulwaru rzeki wilga. Dostępny od grudnia. Opis nieruchomości Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

9 000 zł94 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Infinity Estate przyjemnością prezentuje do wynajęcia nowy apartament przy ul. gen. Antoniego Madalińskiego. Nieruchomość: - pow. 94 m2 - piętro 3/3 - salon - otwarta kuchnia - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

933 874 zł48 m² 19 537,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zajrzyj do Podgórza - Alternatywnego centrum Krakowa. Tu wszystko jest na wyciągnięcie ręki. W sąsiedztwie Starego Miasta i Kazimierza, gdzie rozrywka, rekreacja, wypoczynek łączą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

750 000 zł49 m² 15 306,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Home Estate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Myśliwskiej. Zalety nieruchomości -mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 49 m2, z założoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzywda

Przewóz,Kraków

2 550 zł33 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe 33 M2 ul. Krzywda Podgórze opis mieszkania: komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 mieści się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mateczny,Kraków

1 018 872 zł68 m² 14 893,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Do sprzedaży nowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 66,11m położone na IV piętrze w 5-piętrowym budynku, który zostanie oddany w III kwartale 2026 r. w okolicy Matecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbrowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

948 921 zł49 m² 19 517,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w nowej inwestycji na Starym Podgórzu. oraz podatku pcc. W ofercie dostępne nieruchomości o innych metrażach i układach. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadwiślańska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

879 000 zł48 m² 18 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż od właściciela mieszkanie o powierzchni 47,70 m2 położone w cenionej inwestycji "nadwiślańska 11" na Starym Podgórzu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Rydlówka w dzielnicy Podgórze. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w niesamowicie atrakcyjnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

631 799 zł36 m² 17 662,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zainwestuj w mieszkanie na Podgórzu! Warto Zadzwonić i zapytać o pełną ofertę mieszkań! 1. Lokalizacja Nasze osiedle znajduje się tuż obok Ronda Matecznego - jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rejtana

Stare Podgórze,Kraków

759 000 zł30 m² 24 926,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Stare podgórze - ul. Rejtana Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Stare Podgórze, ul. Rejtana w Krakowie. Mieszkanie znajduje się 2-gim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Saska

Stare Podgórze,Kraków

1 208 429 zł68 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta W zacisznej części krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lasówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

739 000 zł53 m² 13 961,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 52,93m2 w nowopowstałej inwestycji dzielnicy Płaszów w Krakowie. Usytuowanie mieszkania jest zachodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bukowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

651 966 zł57 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc przedsprzedaż mieszkań W atrakcyjnej cenie mieszkania gotowe W czerwcu 2027 *preferowany kontakt telefoniczny*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lwowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

916 635 zł35 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta W ścisłym centrum jednej Z najbardziej rozwiniętych części krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Saska

Stare Podgórze,Kraków

1 140 919 zł68 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Portowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

584 173 zł29 m² 19 856,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Brak podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mieszkanie nr 14 położone na piątym piętrze nowoczesnego apartamentowca w centrum Krakowa o powierzchni 29,42 m2 Rozkład pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lwowska

Stare Podgórze,Kraków

847 455 zł35 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Stare podgórze- ul. Lwowska Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetne mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Stare Podgórze, ul. Lwowska w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 4- tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

1 105 843 zł56 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta W zacisznej części krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą metraż 55,57 M2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

561 200 zł46 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie położone na ul. Józefińskiej, niedaleko pl. Bohaterów Getta. Nieruchomość: to 38m2 mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Płaszów,Kraków

1 075 000 zł90 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Mam przyjemność zaprezentować dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 90,3 m2 znajdujące się przy ulicy Nowohuckiej. Rejon ulicy Nowohuckiej łączy w sobie dogodną lokalizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

710 000 zł51 m² 13 927 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lasówka w Krakowie (dzielnica Płaszów). Mieszkanie zlokalizowane w nowym (ostatnim) etapie osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Portowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

706 660 zł40 m² 17 759,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mieszkanie nr B1 04 położone na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca w centrum Krakowa o powierzchni 39,70 m2 Rozkład pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bukowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

809 319 zł68 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lwowska

Stare Podgórze,Kraków

1 543 740 zł63 m² 24 499,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Stare Podgórze, ul. Lwowska w Krakowie. Okolica: okolica doskonale skomunikowana zarówno pod kątem transportu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Saska

Stare Podgórze,Kraków

994 345 zł56 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 800 zł21 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok 21 m2. Składa się z: - 1 powierzchni open space - aneksu kuchennego - łazienki z toaletą. W mieszkaniu znajduje się sofa oraz pojemna szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Stare Podgórze,Kraków

2 300 zł29 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w nowym budynku przy ul. Konopnickiej w krakowie - stare podgórze - okolica Ronda Matecznego doskonała lokalizacja ze względu na bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lwowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 543 745 zł63 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stróża Rybna

Płaszów,Kraków

819 000 zł55 m² 14 810,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży mieszkania w Krakowie przy ulicy Stróża Rybna. Nieruchomość o powierzchni 55,30m2, znajduje się na drugim piętrze, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubostroń

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 240 000 zł78 m² 15 808,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

2 miejsca parkingowe W garażu podziemnym zawarte W cenie mieszkania! Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Krakowie na Ruczaju przy ul.Lubostroń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Emila Serkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 069 000 zł56 m² 18 987,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

Biuro Nieruchomości Livinder proponuje przestronne mieszkanie w klasycznej Kamiennicy przy Bulwarach Wiślanych w samym sercu Starego Podgórza. Lokalizacja: plac Emila Serkowskiego nieopodal ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

8 100 zł60 m² 135 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Premium z 125 metrowym ogrodem / tarasem nad Wisłą. Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowy apartament, znajdujący się na wysokim parterze budynku nad Wisłą, w sercu Zabłocia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dekerta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

697 000 zł40 m² 17 425 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nr M.01.01 i PCC! Do sprzedaży piękne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji z dobrym dojazdem do centrum Krakowa i uczelni. Mieszkanie blisko centrum - Zabłocie. Dla wygody.