dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

471 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Facimiech

Prokocim,Kraków

1 300 zł17 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia bardzo ładna kawalerka przy ul. Facimiech 16 w Krakowie Prokocim, kompaktowa i funkcjonalna, idealna dla singla lub pary. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

842 490 zł85 m² 9 911,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament w kameralnej inwestycji na peryferiach Krakowa. Lokal położony jest na wysokim parterze ( poniżej mieszkania garaże) i posiada powierzchnię 85,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

567 063 zł43 m² 13 202,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * Klucze na wyciągnięcie ręki - zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teligi

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

589 000 zł43 m² 13 697,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji teligi 19 1. Piętro duża loggia mpec (bez piecyka) Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na 1. piętrze przy ul. Teligi 19. To konkretna oferta w miejscu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

499 984 zł36 m² 13 869,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Snycerska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

622 000 zł57 m² 10 912,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Snycerska (bieżanów Prokocim) Doskonale skomunikowana okolica (tramwaje i autobusy) Cicha i spokojna okolica blisko jednej z głównych arterii Krakowa - Widok na niską zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

948 000 zł63 m² 15 138,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować państwu świetnie wykończone, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie na Krakowskim Złocieniu przy ul. Henryka i Karola Czeczów. 1 piętro w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potrzask

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

735 159 zł62 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość mieszkanie w stanie deweloperskim z dużym tarasem na dachu, idealne do własnej aranżacji. Mieszkanie o powierzchni 62,15 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

610 000 zł45 m² 13 616 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone w zielonej okolicy przy ul. Okólnej na Prokocimiu. Generalny remont przeprowadzony w 2022 r. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

681 216 zł55 m² 12 354,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wallenroda

Prokocim,Kraków

799 000 zł57 m² 13 968,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Victoria Estate prezentuje wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na kameralnym, przyjaznym rodzinom osiedlu w sercu Prokocimia. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

674 224 zł52 m² 12 936 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedam słoneczne mieszkanie z ogrodem (okna od strony południowo-zachodniej) o wielkości 52,12 m2 (dwa pokoje) znajdujące się na parterze. Termin oddania to IV kwartał 2026,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerozolimska

Bieżanów,Kraków

838 000 zł38 m² 21 983,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

1 pokojowe Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Jerozolimskiej, dzielnica Bieżanów. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

914 562 zł61 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Prokocimiu. Kameralny trzypiętrowy budynek z windą, zaledwie 13 mieszkań. Realizacja prac budowlanych w IV kw 2025, odbiór II kw 2026 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mała Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

790 000 zł54 m² 14 629,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pokoje Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Mała Góra, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gersona

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

549 999 zł46 m² 11 881,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gersona (bieżanów Prokocim - 200m od skrzyżowania Bieżanowskiej i Wielickiej) Doskonale skomunikowana okolica (tramwaje i autobusy) Cicha i spokojna okolica blisko jednej z głównych.