dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

472 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

472 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Telimeny

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

475 000 zł28 m² 16 964,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

1 pokojowe Z osobną kuchnią I loggią! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Telimeny, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barbary

Prokocim,Kraków

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetny rozkład, cisza, zieleń, duży balkon! Po generalnym remoncie, czyste, do wejścia. Mieszkanie położone na 1 piętrze w 4-ro piętrowym budynku z lat 80-tych na zielonym i zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

899 999 zł50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomośćpołożona przy ul. Wielickiej, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

789 000 zł55 m² 14 379,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 301 - pow.54,87 m kw, znajdujące się na trzecim piętrze nowoczesnego budynku z windą, na które składa się: - Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czeczów

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

879 000 zł68 m² 12 989,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,67 m , położone na parterze trzypiętrowego budynku przy ul. Henryka i Karola Czeczów. Mieszkanie składa się z: duży, jasny salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lilli Wenedy

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

730 000 zł56 m² 13 035,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, przy ul. Lilli Wenedy. Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Darasza

Bieżanów,Kraków

3 750 zł48 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie Z ogrodem I parkingiem Dwupokojowe | Ogród | Miejsca postojowe | Balkon | Wysoki standard | Gotowe do zamieszkania Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podłęska

Prokocim,Kraków

740 000 zł52 m² 14 266,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas. Przytulne dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Bieżanów - Prokocim ( ul. Podłęska) lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podłęska

Bieżanów,Kraków

740 000 zł52 m² 14 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

2 pokoje z widokiem na Park Aleksandry | Gotowe do wejścia Propozycja dla pary lub rodziny, która ceni bezpieczeństwo i komfort. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

759 000 zł53 m² 14 320,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Czeczów, dzielnica Złocień. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

880 000 zł80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż bardzo atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 80 m . Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Złocień,Kraków

990 000 zł79 m² 12 587,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie, 78,65 m Kraków, ul. Czeczów - Os. Złocień Cena ofertowa: 990 000 zł Podstawowe informacje Powierzchnia: 78,65 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 1 Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

835 334 zł68 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedam mieszkanie z dwoma balkonami (okna od strony południowej i wschodniej) o wielkości 68,47 m2 (cztery pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Termin oddania to IV kwartał 2026,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Imielna

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 400 zł58 m² 41,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy jasne mieszkanie 3-pokojowe z dwoma balkonami oraz garażem na wynajem przy ul. Imielna 3D (dzielnica Bieżanów-Prokocim). Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

597 455 zł42 m² 14 355 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam mieszkanie z balkonem (okna od strony wschodniej) o wielkości 41,62 m2 (dwa pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Termin oddania to IV kwartał 2026, z możliwością wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podłęska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

990 000 zł69 m² 14 348 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Bez prowizji od kupującego. Na sprzedaż urokliwa nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Podłęskiej ( Bieżanów- prokocim). Mieszkanie trzy pokojowe po generalnym remoncie- czeka na nowego właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

499 000 zł34 m² 14 667,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! Cena Promocyjna! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 1a11- pow. 34,02 m kw, znajdujące się na 1 piętrze nowoczesnego budynku wielorodzinnego na które składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielicka

Prokocim,Kraków

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie na wynajem zlokalizowane przy ul. Prostej, obok ul. Wielickiej. Na prezentowaną nieruchomość składają się: - pokój połączony z aneksem kuchennym 26 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

511 000 zł35 m² 14 688,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! Cena Promocyjna! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 1a210- pow. 34,79 m kw, znajdujące się na 2 piętrze nowoczesnego budynku wielorodzinnego na które składa się: - salon.