dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica XI Podgórze Duchackie

388 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

388 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Podgórze, okolice bonarki, 2 pokoje, 6 piętro, pow: 42,66 M2 od dewelopera, bez podatku pcc I prowizji termin oddania: koniec 2025 r. Zapraszam do zakupu, wygodnego, dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł62 m² 12 242 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 mkw. położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Kordiana. Lokal dostępny od 1 kwietnia 2026 r. Piętro: 3/4. W mieszkaniu -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Przy Bonarce, położone na 6 piętrze. Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Bonarka City Center i stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł62,50 m² 11 680 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy do sprzedaży bardzo przestronne, jasne i ustawne mieszkanie trzypokojowe z balkonem i piwnicą. Mieszkanie składa się z obszernego, ponad 23m2 pokoju, gdzie została.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

980 000 zł82,71 m² 11 848,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,71 m , położone na pierwszym piętrze domu jednorodzinnego przy ul. Heltmana 7a.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Podedworze

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

541 554 zł34,06 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,06m2. Mieszkanie składa się z : -salon z aneksem kuchennym -przedpokój -łazienka Sprzedaż bez prowizji i podatku pcc! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura blisko 100 inwestycji W krakowie zakup bez prowizji (0%) oraz bez podatku pcc (2%) 2 pokoje | 7. Piętro | gotowe do odbioru od zaraz - biuro nieruchomości lakado - prezentuje ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Uwaga! polubowne rozwiązanie umowy ze wskazaniem nowego nabywcy! Ustawne 1-pokojowe mieszkanie do wykończenia ze stanu deweloperskiego, o powierzchni: 34,5 mkw., położone w zielonej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca mieszkanie z klimatyzacją o powierzchni 53 m , zlokalizowane przy ul. Tuchowskiej w Krakowie. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł62 m² 12 241,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Podgórze Duchackie ul. Kordiana - 62m2 / 3 pokoje + kuchnia + balkon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2, zlokalizowane w Krakowie /podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 344 zł63,01 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

27,27m salon z aneksem kuchennym od południowej i zachodniej strony świata i 2 sypialnie (każda po ponad 12m ). Mieszkanie jest gotowe do odbioru! Biuro nie pobiera prowizji od kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł65 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność Państwu zaprezentować na wynajem całą kondygnację domu o powierzchni 65m2, z klimatyzacją i dostępem do przestronnego tarasu! Oferta na wyłączność. We speak.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł72,50 m² 10 055,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji. Idealna okazja dla osób pragnących stworzyć przestrzeń według własnego projektu lub inwestorów poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od maja przestronne mieszkanie przy ul. Edwarda Heila na Woli Duchackiej. English version below lokalizacja Dzielnica: wola Duchacka Ulica: edwarda Heila Przystanek: wola Duchacka, bonarka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 951 zł40,60 m² 14 383,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem- kraków, os. Piaski Nowe - bez prowizji i pcc! Zakończenie budowy: listopad 2025 Powierzchnia mieszkania: 40,60 m Balkon: 5,59 m Nowoczesny design,.

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł56,02 m² 13 995 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 mkw. położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Turniejowej. Lokal dostępny praktycznie natychmiast. Piętro: 1/4. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Puszkarska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

3 050 zł43 m² 70,93 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie przy bonarce, ul. Przyjaźni posko-węgierskiej, podgórze duchackie, kraków Mieszkanie o powierzchni 43m2, położone na 1 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 90 m , wykończony w bardzo wysokim standardzie, położony w prestiżowej inwestycji Lokum Vista przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł60,75 m² 15 127,57 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 60.75 m | Inwestycja BONA Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.75 m , zlokalizowane na 4. piętrze (z 7) nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | 56,2 m | parter bez pcc bez prowizji 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem | 56,2 m | parter Funkcjonalne mieszkanie z prywatnym ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł63,60 m² 12 972 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w bloku z 2000 r. o powierzchni: 63,6 mkw., położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Halszki, dostępne w terminie do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę na wynajem o powierzchni 34 m2 znajdująca się przy ulicy Marii i Bolesława Wysłouchów. Najważniejsze informacje: - osiedle Kurdwanów, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Walerego Sławka w Krakowskiej dzielnicy Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na 4 piętrze. Mieszkanie sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

505 600 zł32 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

1 pokojowe Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Bochenka, dzielnica Podgórze Duchackie. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Walerego Sławka w Krakowskiej dzielnicy Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na parterze. Mieszkanie sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł26,63 m² 20 090,12 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 26,63 m 2 z rewelacyjnym widokiem, położona na 9 piętrze! Nieruchomość zlokalizowana jest na Woli Duchackiej (podgórze Duchackie) - cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł58 m² 18 086,21 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż stylowe, 3 pokojowe w pełni wykończone mieszkanie (dokładnie tak jak na wizualizacjach) o powierzchni 58 m przy ul. Walerego Sławka, zaledwie kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Podedworze

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 800 zł32,78 m² 85,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie, 2-pokojowe, o powierzchni 33m2, z ogródkiem o pow. ok. 18 m2 Mieszkanie bardzo klimatycznie wykończone i wyposażone. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł62 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy Państwu komfortowo umeblowane mieszkanie o powierzchni ok.62m, z ogródkiem znajdujece się na parterze w budynku jednokondygnacyjnym., Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z dużym salonem i balkonem od południowej strony, położone w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Woli Duchackiej. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34,03 m² 14 663,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Kameralne mieszkanie 34,03 m2 z dużym balkonem! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedania mieszkanie na spokojnym osiedlu przy ul. Witosa. Mieszkanie jest bardzo jasne, przytulne, z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

620 000 zł45 m² 13 777,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 oddzielne pokoje Z osobną kuchnią! balkon! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Łużyckiej, dielnica Podgórze Duchackie. Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2% możliwość wykończenia mieszkania pod klucz Termin Odbioru Kluczy: marzec 2026 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40.35 m2 w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera kupujący nie płaci podatku pcc - 0% prowizji W ofercie posiadamy również inne metraże W tej inwestycji N sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,25 m2 w nowej inwestycji na Podgórzu Duchackim przy ulicy Bochenka. 11 piętro! Ekspozycja południowa! od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

759 000 zł62 m² 12 241,94 zł/m²