dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica VI Bronowice

591 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

591 ogłoszeń

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na piątym piętrze przy ul.Wizjonerów na nowym osiedlu Mieszkaj w Mieście. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Lea

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lea 193 Mieszkanie pełne światła w Bronowicach w skład pokój z kuchnią otwartą, sypialnia/pokój biurowy, łazienka z wc, przedpokój oraz duża piwnica mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł62 m² 14 338,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem w Bronowicach - oferta bez pcc i bez prowizji! Zapomnij o starym budownictwie i uciążliwych remontach. Przy ul. Conrada 27 czeka na Ciebie: 61,5.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł57 m² 58,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 401 956 zł66,13 m² 21 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez podatku pcc I prowizji dla biura Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 66.13 m , położone w kameralnej inwestycji nowoczesnych willi miejskich -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 970 000 zł131 m² 22 671,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywny apartament z prywatnym ogrodem | Złoty Róg 54 | 131 m | Bronowice english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł58,89 m² 16 114,79 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Lindego noho w krakowskich Bronowicach. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim o powierzchni 58,89 m2 z balkonem oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł49,48 m² 17 987,07 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości mint property prezentuje na na sprzedaż apartament w budynku w inwestycji Tarasy Verona przy ul. Kołowej w Krakowie.Mieszkanie o powierzchni 49.48 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł57 m² 13 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

54,52m2, 3 pokoje, balkon, widok bezcenny. os. Widok , Bronowice to doskonale skomunikowana część miasta, która stale zyskuje na popularności, uznawana za jedną z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

955 660 zł67,30 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice Mieszkanie gotowe do odbioru, dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 67m2 położone na 2 piętrze 6 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 297 644 zł63,61 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. ___ uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

929 000 zł41 m² 22 658,54 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 41 m . Lokal zlokalizowany jest na szóstym piętrze w budynku z 2022 r. z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł70 m² 47,86 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości "consilo Nieruchomości" ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Armii Krajowej w Krakowie. Mieszkanie: prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 109 744 zł69,13 m² 16 053 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 484 zł25,38 m² 18 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - bronowice ok. UL. Wrocławskiej Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy Bronowice o szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Promocja! Przy zakupie 2 pokojowego mieszkania M.A14 46,43 m2 w dniach między 23 , a 27 marca gładź plus malowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 529 zł37,80 m² 20 013,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł70,29 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 70,29 m2 zlokalizowane na zamkniętym osiedlu przy ulicy Juliusza Lea w dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 346 126 zł77,34 m² 17 405,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowanym w zielonej i spokojnej części Bronowic projekt łączy wysokiej klasy architekturę z bogatymi częściami wspólnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mieszkanie w Bronowicach to idealne połączenie spokoju i świetnej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie apartamenty przybyszewskiego niedaleko centrum - Service in English - Apartment for demanding, the price of 3000 pln + adm. rent 900 pln (with water, central heating, garbage cost) +.

Szczegóły ogłoszenia

680 233 zł36,84 m² 18 464,52 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 521 311 zł149,19 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

DO biura zakup zwolniony Z podatku pcc gotowe do odbioru pełna oferta inwestycji dostępna W naszym biurze W miejscu, gdzie spotykają się Krowodrza, bronowice i Wola Justowska, powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

657 000 zł43,80 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,8 m , położone na 1. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, przy ul. Conrada w Krakowie. Układ mieszkania: - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cztero pokojowe mieszkanie z tarasem i loggią w nowej inwestycji bronowice/azory. Zakup bezpośrednio bez pcc bez prowizji Mieszkanie sprzedawane w stanie developerskim. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 034 495 zł115 m² 17 691,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Bronowice , nowoczesny budynek z udogodnieniami dla mieszańców. . 0 % pcc, 0 % prowizji dla kupującego. Termin oddania do użytku: oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 355 000 zł80,50 m² 16 832,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków, bronowice, ul. Rydla pet friendly english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową kawalerkę o powierzchni 35m2 zlokalizowaną w bloku przy ul. Rydla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Bronowice Małe,Kraków

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, przestronne, dobrze nasłonecznione mieszkanie, znajdujące się na zamkniętym osiedlu przy ul. Stawowej. Nieruchomość z salonem z aneksem kuchennym wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł59 m² 66,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 59 m2 w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie na wynajem 70m Lokalizacja Apartament znajduje w Krakowie dobrze skomunikowanej części miasta. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Krakowa, lotniska oraz obwodnicy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 749 999 zł89,24 m² 19 610,03 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 89,24 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bronowice - inwestycja Lindego2 wybudowana przez dewelopera Noho Investment. Apartament jest gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł62,63 m² 15 471,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania komfortowe mieszkanie w apartamentowcu Villa Verona, przy ul Bronowickiej 19. W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny z aneksem kuchennym, korytarz, 2 sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł43,50 m² 60,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków, bronowice, ul. Bronowicka english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,5 m , 2- pokojowe , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł50,09 m² 15 571,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Dzwonić po godz. 16. Do sprzedaży rozkładowe, jasne, słoneczne (duże okna) mieszkanie 2 pokojowe, piętro 1 w bloku 4 piętrowym (cegła, lata 60-te) przy ul. Gabrieli Zapolskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 336 zł43,74 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bronowice Mieszkanie gotowe do odbioru, dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43m2 położone na 4 piętrze 5 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł57 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Kraków, bronowice, ul. Armii Krajowej english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie z loggią o całkowitej powierzchni około 57m2. Zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł68,16 m² 17 972,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,16 m z balkonem 6,60 m znajdujące się w Krakowie przy ul. Radzikowskiego, w dzielnicy Bronowice. English below Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 127 517 zł74,67 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami ,widok na zieleń! I podatku 2%pcc Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na sprzedaż narożne 3 pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł51,50 m² 12 601,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,33 m , zlokalizowane na parterze kameralnego budynku z 2007 roku przy ul. Godlewskiego 10, w zielonej i spokojnej.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica VI Bronowice

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij