dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica I Stare Miasto

986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

986 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 250 000 zł66 m² 18 939 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Jeśli szukasz w Starym Mieście mieszkania funkcjonalnie podzielonego na 2 oddzielne lokale: - >b>kawalerkę z balkonem i antresolą, >/b> - 3-pokojowe z osobną kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł21,50 m² 24 605 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

Jeśli szukasz klimatycznej kawalerki po remoncie w centrum Krakowa, idealnej pod najem lub dla jednej osoby, to ta alternatywa jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

1 736 000 zł124 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Jeśli szukasz dużego mieszkania w centrum Krakowa pod inwestycje z możliwością podziału na 2 mieszkania, to ta alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż duże mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

978 000 zł54 m² 18 111,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Bezpośrednio sprzedam 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Dietla 80, stare Miasto / Kazimierz. (informacja dla pośredników: bezpośrednio to znaczy bez pośredników) Mieszkanie ma 54 m i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne 2- pokojowe mieszkanie na kazimierzu Z widokiem na zieleń N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m2 zlokalizowanego przy ul Starowiślnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł71 m² 14 929,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie, położone na parterze niewielkiego, pięciopiętrowego bloku z windą, przy ul. Wrocławskiej w Krakowie. Świetny rozkład pomieszczeń, oraz znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

1 963 000 zł103 m² 19 058,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zachwycające mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze zabytkowego budynku w centrum Krakowa, zaprojektowane przez Karola Szpondrowskiego w 1912 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 455 710 zł71,18 m² 34 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

O projekcie Św. Sebastiana 18 to adres, który definiuje nowy standard życia w centrum Krakowa. To propozycja dla osób ceniących bezkompromisową jakość i wysmakowaną estetykę. Ten butikowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł32,92 m² 18 195,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1894

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z antresolą w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 32,92 m2 na poddaszu przy ul. Felicjanek 17 w Krakowie na Starym Mieście. Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł32 m² 25 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1887

Oferujemy państwu do sprzedaży klimatyczne mieszkanie na Starym Mieście tuż koło Galerii Krakowskiej, teatru Słowackiego w okolicy ul. Radziwiłłowskiej, ul. Zamenhofa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

8 875 000 zł221,18 m² 40 125,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:1890

Biuro "apartamenty Nowe" prezentuje wyjątkowy produkt inwestycyjny w samym sercu Krakowa przy ul. Basztowej. Przedmiotem sprzedaży są dwa sąsiadujące ze sobą lokale o metrażach 54,36.

Szczegóły ogłoszenia

664 000 zł35,85 m² 18 521,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Cisza, która w centrum Krakowa naprawdę kosztuje. Na Rakowickiej dostajesz ją w pakiecie. Szukasz mieszkania, które sprawdzi się jako bezpieczna inwestycja albo wygodne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

449 000 zł52,30 m² 8 585,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Kraków - Stare Miasto | ul. Batorego | 52,3 m | lokal usługowy | centrum Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 52,3 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 990 zł86,78 m² 16 132,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż piękny dwupoziomowy apartament w samym centrum Krakowa o powierzchni użytkowej 86,78 m2 znajdujący się przy ul. Zwierzynieckiej. - mieszkanie po kompletnym remoncie - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 739 475 zł77,31 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony na ostatnich kondygnacjach odrestaurowanej kamienicy przy ul. Kremerowskiej w Krakowie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 444 170 zł62,79 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

W samym centrum Krakowa, w elegancko odrestaurowanej kamienicy przy ul. Kremerowskiej , powstał wyjątkowy apartament łączący historyczny charakter budynku z nowoczesnym komfortem życia. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł78,88 m² 19 016,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa - przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie, zaledwie 150 metrów od Rynku Głównego. Nieruchomość położona jest w zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł57 m² 75,44 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kraków, szlak/pawia - tylko U nas W notus- nie szukaj dalej tylko umów się na prezentację ;-) Apartament z balkonem | Angel City | Centrum Krakowa | 57 m | Garaż Są miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne, bezczynszowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ul. Zamenhofa w centrum Krakowa. Mieszkanie znajduje się w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł58,80 m² 85,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w kamienicy przy ulicy Dietla 19 w Krakowie .W okolicy forum , Kazimierz , wiele ciekawych kawiarni i topowych restauracji w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł33 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie jednosypialniane w prestiżowej inwestycji Steam Park przy ulicy Rakowickiej w Krakowie dostępne od 15 maja, dla.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł28,40 m² 19 683,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Lokalizacja: kraków, kazimierz, ul. Skałeczna 7 pum: 28,40 m Pow. mieszkania: 26,27 m Komórka lokatorska w piwnicy: 2,13 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 5 (winda) Ogrzewanie: miejskie (mpec).

Szczegóły ogłoszenia

992 000 zł48,65 m² 20 390,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Lokalizacja: kraków, kazimierz, ul. Skałeczna 5. Pum: 48,65 m Pow. mieszkania: 45,56 m Komórka lokatorska w piwnicy: 3,09 m Liczba pokoi: 2 (salon z aneksem kuchennym + sypialnia).

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł81 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu Krakowa zaraz przy Plantach! Na wynajem zadbane, dobrze rozplanowane, ciche, klimatyczne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze kamienicy przy ul. Podwale. Apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane przy ul. Skawińskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych. Lokal znajduje się na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł76 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy Apartament w Klimatycznej Kamienicy | 76 m | Pierwszy Najemca | Wysoki Standard | ul. Stanisława Staszica Opis nieruchomości: do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 76.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 000 zł82 m² 26 585,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1931

Wyjątkowy apartament w sercu Krakowa | Stare Miasto / Kazimierz | 81 m Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 81 m , zlokalizowany na 1. piętrze odrestaurowanej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł39 m² 16 897,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Paulińskiej 30, w jednej z najbardziej klimatycznych i prestiżowych części krakowskiego Kazimierza. To idealne miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49,53 m² 16 131,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Lokalizacja: kraków, kazimierz, ul. Skałeczna 5. Pum: 49,53 m Pow. mieszkania: 44,75 m Komórka lokatorska w piwnicy: 4,78 m Liczba pokoi: 2 (salon z aneksem kuchennym + sypialnia).

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł33 m² 21 060,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Polecamy! fajne mieszkanie W sercu kazimierza! idealne na inestycje! Posiadamy do sprzedaży mieszkanie z niezależnym wejściem o powierzchni 33 m2 na ul. Brzozowej - Kazimierz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 205 000 zł56,45 m² 21 346,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Kraków Kazimierz, ul. Józefa Sarego mieszkanie 2-pokojowe W wysokim standardzie wykończenia W centrum krakowa! Nieruchomość o metrażu 56,45m2, położona na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 35 m na krakowskim Kazimierzu - ul. św. Wawrzyńca 20 Szukasz mieszkania z niepowtarzalnym klimatem, w samym sercu najbardziej tętniącej życiem dzielnicy Krakowa? To adres.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do najmu przytulne studio, na pierwszym piętrze oficyny, pięknej i dobrze utrzymanej kamienicy przy ul. Studenckiej w Krakowie. Jednopokojowy apartament z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł72,17 m² 23 416,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania unikatowe mieszkanie apartament o powierzchni użytkowej 72,17 m w kamienicy zlokalizowanej przy Rynku Głównym w Krakowie. Atuty: - niezwykła lokalizacja przy u. Brackiej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł96,96 m² 38 675,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1902

Unikatowy apartament W historycznej kamienicy Architektura premium | Jakość | Stare Miasto | Design | 5 pokoi | Prestiżowy adres ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 96,96.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł86,50 m² 20 797,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zamieszkania na ulicy wenecja. Okolica jest wręcz wymarzona dla każdego, kto chce zamieszkać blisko Rynku Głównego, plant, błoni i wszystkich atrakcji jakie niesie ze sobą Stare.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł29,15 m² 21 063,46 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Kraków stare miasto/kazimierz - blisko centrum krakowa! ok. 26,07 m2 mieszkanie do generalnego remontu! Doskonale nadaje dla singla, pary jak się również jako inwestycja pod najem długo lub.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł41,70 m² 21 510,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Kraków stare miasto/kazimierz - blisko centrum krakowa! ok. 41,7 m2 mieszkanie do generalnego remontu! Doskonale nadaje dla singla, pary jak się również jako inwestycja pod najem długo lub.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł57 m² 85,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zdjęcia W ofercie należą do właściciela oferty Na wynajem przestronne mieszkanie położone przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych ulic w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł49 m² 20 408,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

ul. Prandoty 10a Mieszkanie w świetnej lokalizacji. W pełni wyposażone. Na wyposażeniu znajduję się również tv(nie widać go na zdjęciach). W mieszkaniu znajduję się duża garderoba!.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł48,37 m² 20 053,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży klimatyczne mieszkanie na Starym Mieście W sprzedaży mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 48,37 m2, które zostało funkcjonalnie podzielone na dwa lokale:.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica I Stare Miasto

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij