dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica I Stare Miasto

968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

968 ogłoszeń

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, jasne studio z balkonem w centrum [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje na wynajem zadbane, wygodne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 081 000 zł43,24 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz mieszkanie o powierzchni 43m2 mieszczące się na II piętrze wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasne, zaciszne i umeblowane mieszkanie o powierzchni 38m2, znajdujące się w Krakowie w bliskim sąsiedztwie Placu Inwalidów oraz Parku Krakowskiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł48,18 m² 21 793,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1801

Sprzedam gustownie wykończone, 2-pok mieszkanie (2 niezależne pokoje) w bliskim sąsiedztwie Placu Nowego. Możesz kupić działający biznes Do sprzedania mam przyjemność zaprezentować przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 600 zł46 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 46 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Rakowickiej 20a w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł77 m² 17 403 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m, zlokalizowane na parterze kamienicy przy ul. Krowoderskiej w ścisłym centrum Krakowa. Nieruchomość łączy prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł38,64 m² 22 748,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament w zabytkowej kamienicy | ul. Piłsudskiego | Stare Miasto | Kraków Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 38,64 m , który świetnie sprawdzi się jako lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł63,30 m² 24 486,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Tylko U nas! Eleganckie mieszkanie w sercu Krakowa opis Zapraszamy do obejrzenia przestronnego, nowoczesnego mieszkania usytuowanego w historycznej części Starego Miasta w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 30 m2 w prestiżowej inwestycji "angel City", w centrum Krakowa. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł133,35 m² 14 623,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 133,35 m2 , zlokalizowane w rejonie Placu Biskupiego / ul. Długiej. Mieszkanie znajduje się we frontowej części 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł40 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mintproperty przedstawia dwupokojowy apartament o powierzchni 40 m2 w komfortowym, nowym i nowoczesnym apartamentowcu z windą (miejsce postojowe w garażu podziemnym za dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

950 110 zł38,78 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Nowe 39 metrowe stare miasto ulica krowoderska Zgrabne mieszkanie 2-pokojowe położone na 4 piętrze (z windą) w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy Krowoderskiej. Kamienica ta została wzniesiona około.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62,59 m² 47,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz, 2-pokojowe mieszkanie 62,59 m ul. Topolowa, stare Miasto, centrum! lokalizacja: ścisłe Centrum Krakowa, ul. Topolowa 33. Bezpośrednie sąsiedztwo Dworca Głównego, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł92,62 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy penthouse w Sobieski Residence z dużym tarasem i 2 miejscami parkingowymi english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym, eleganckim budynku o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34,76 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka w samym centrum miasta przy ul. Kremerowskiej. Mieszkanie o powierzchni 34,76 m2 znajduje się na niskim parterze w czteropiętrowej kamienicy Składa się z: przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł103 m² 19 126,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Polecamy! mieszkanie 4 pokojowe 103 m2 przy ul. Lubomirskiego dzielnica: ( Stare Miasto ) Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 - piętrowej kamienicy z 1912 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 000 zł43,17 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w prestiżowej lokalizacji w niedalekiej odległości od Rynku , 200 metrów do Plant Krakowskich, 650 metrów do Rynku Głównego, 600 metrów do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronny, wykończony w bardzo dobrym standardzie, 4-pokojowy (3 sypialnie) apartament o pow. 120m2 położony na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 017 000 zł44,30 m² 22 957,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na Placu Wolnica w Krakowie, na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy z 1912 roku w atrakcyjnej, spokojnej i bardzo zielonej okolicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków - ul. Rakowicka - uek - 2 pokoje do wynajęcia Nieruchomość: do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 35 m , zlokalizowane przy ul. Rakowickiej 22h w Krakowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(English version below) Do wynajęcia piękne mieszkanie z klimatyzacją w samym sercu miasta - w prestiżowym budynku przy ul. Biskupiej! lokalizacja: ul. Biskupia to spokojny zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 zł70 m² 104,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o pow. 70 m , zlokalizowanego na wysokim parterze budynku w inwestycji Angel Wawel. Lokalizacja Apartament Angel Wawel znajduje się w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

2 812 500 zł125 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1450

English below Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł107,50 m² 18 595,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie z piwnicą znajdujące się na wysokim parterze, 3 piętrowej kamienicy po remoncie. - świetna lokalizacja w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 657 000 zł106,13 m² 15 612,93 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Premium estates prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Starym Mieście na ul. Długiej, tuż przy Nowym Kleparzu! Ogrzewanie miejskie! lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

5 460 zł57,12 m² 95,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. 1 bedroom apartment with a balcony! Features: living area furnished with a comfortable fold-out sofa, dining table with.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł217 m² 78,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 5-pok. - 217m2 apartament z klimatyzacją przy samych Plantach - 3 minuty spacerem do płyty Rynku Głównego! lokalizacja: doskonała lokalizacja w samym centrum Starego Miasta - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 1-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym, eleganckim budynku o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

902 000 zł32,80 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 32,8 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Rakowickiej w Krakowie w inwestycji firmy Bryksy.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł55 m² 109,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie - ul. Bogusławskiego, stare Miasto, kraków Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie, położone przy ul. Bogusławskiego - w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

5 750 000 zł178,20 m² 32 267,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1902

Luksusowy wykończony w najwyższym standardzie i w pełni wyposażony 3-sypialniowy penthouse w ścisłym centrum Kraków. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł96 m² 20 833 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwa niezależne lokale (ok. 96 m) w prestiżowej lokalizacji. Z przyjemnością prezentujemy unikatową nieruchomość położoną w samym centrum Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł32,49 m² 24 469,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Starym Mieście, u zbiegu ulic Łobzowskiej i Spasowskiego - ogrzewanie mpec. Lokalizacja: kamienica położona jest w ścisłym centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł18 m² 31 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1883

Mint Property przedstawia na sprzedaż wyjątkową kawalerkę o powierzchni 18 m plus antresola, położoną przy ul. Józefa Dietla w sercu Krakowa Stare Miasto /.