dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Kraków - Oferty sprzedaży i wynajmu

425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krzywda

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

390 000 zł80 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Krzywda (płaszów), usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 1999 roku. Mieszkanie dwupoziomowe. Powierzchnia całkowita 80m2, użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krowoderskich Zuchów

Prądnik Biały,Kraków

2 200 zł72 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Krowoderskich Zuchów (krowodrza Górka), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2000 roku. Teren ogrodzony. Mieszkanie dwupoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Woronicza

Prądnik Czerwony,Kraków

2 500 zł98 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Woronicza (prądnik Czerwony), usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2000 roku. Teren ogrodzony, brama na pilota. Mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Fieldorfa-Nila

Prądnik Biały,Kraków

739 000 zł102 m² 7 245 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Fieldorfa-Nila (krowodrza Górka), usytuowane na czwartym piętrze pięciopiętrowego budynku z 2003 roku. Mieszkanie dwupoziomowe. I poziom - kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zawieyskiego

Mistrzejowice,Kraków

1 900 zł74 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Zawieyskiego (mistrzejowice), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 1998 roku. Mieszkanie dwupoziomowe, umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tuchowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

650 000 zł123 m² 5 284 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwa niezależne wejścia do mieszkania (3 i 4 piętro). Wózkownia ,rowerownia oraz pomieszczenie piwniczne 4m2 przynależne do mieszkania. Podłogi egzotyczne , gresy polerowane,. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

485 000 zł65 m² 7 461 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Oświecenia (mistrzejowice), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie dwupoziomowe. Poziom I - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Solskiego

Krowodrza,Kraków

519 000 zł88 m² 5 897 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Czteropokojowe, przestronne na Żabińcu Mamy do zaoferowania ciekawe, bardzo dobrze nasłonecznione, dwupoziomowe mieszkanie na nowoczesnym krakowskim osiedlu Żabiniec. Całkowita powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Radzikowskiego

Prądnik Biały,Kraków

630 000 zł75 m² 8 310 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Radzikowskiego (azory), usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku z 2002 roku. Mieszkanie dwupoziomowe. I poziom - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Górka Narodowa Wschód,Kraków

469 000 zł76 m² 6 171 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Niewielki budynek wielorodzinny - 2 piętra, 12 mieszkań. Bezczynszowe. Spokojna okolica. Mieszkanie dwupoziomowe: II piętro i podddasze. I poziom 60m + poddasze 16 m (po podłodze 27 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

784 000 zł112 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Pięciopokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Oświecenia (mistrzejowice), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie dwupoziomowe. Poziom I - kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

1 150 zł38 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Obozowej (ruczaj), usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 2005 roku. Mieszkanie dwupoziomowe. Poziom dolny: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Nuszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

515 000 zł65 m² 7 862 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Nuszkiewicza (prądnik Czerwony), usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 2000 roku. Mieszkanie dwupoziomowe z widokiem na ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zdunów

Łagiewniki,Kraków

599 000 zł90 m² 6 648 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Zdunów (łagiewniki), usytuowane na trzecim i czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 2009 roku. Mieszkanie dwupoziomowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kurniki

Stare Miasto,Kraków

2 400 zł83 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kurniki (stare Miasto), usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowej kamienicy. Mieszkanie dwupoziomowe, umeblowane i wyposażone. I poziom - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kołłątaja

Grzegórzki,Kraków

590 000 zł42 m² 14 047 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciekawe mieszkanie położone niedaleko centrum, na cichej ulicy Kołłątaja, usytuowane na czwartym piętrze kamienicy. Dwupoziomowe wykończone w wysokim standardzie, oryginalnie urządzone. Na dole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krowoderskich Zuchów

Prądnik Biały,Kraków

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Krowoderskich Zuchów (krowodrza Górka), usytuowane na trzynastym/czternastym piętrze apartamentowca Torre Verona. Mieszkanie dwupoziomowe, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jontkowa Górka

Wola Justowska,Kraków

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam , do wynajęcia posiadam śliczne mieszkanie 2 pokojowe 50m2 , znajdujące się na Woli Justowskiej ulica Jontkowa Górka 19/9. W budynku 3 letnim 11-mieszkaniowym. Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Armii Krajowej

Krowodrza,Kraków

4 000 zł110 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Armii Krajowej (krowodrza), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 1998 roku. Teren ogrodzony, brama na pilota. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowohucka

Nowa Huta,Kraków

610 000 zł87 m² 7 011 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie (z możliwością podziału na dwa niezależne lokale - każdy poziom posiada indywidualne wejście) zlokalizowane przy ul. Nowohuckiej w Krakowie, położone w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Pokoju

Grzegórzki,Kraków

1 764 000 zł120 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Aleja Pokoju, okolice 'błękitka' Mieszkanie dwupoziomowe 120 m2 z 2004 roku w nadbudowanej części rodzinnej kamienicy. Odległość - 1,5 km od Rynku Głównego, w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sodowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 900 zł70 m² 27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Sodowej (pychowice), usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z 2009 roku. Teren ogrodzony. Mieszkanie dwupoziomowe z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Radzikowskiego

Krowodrza,Kraków

1 900 zł68 m² 29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Radzikowskiego (azory), usytuowane na trzecim i czwartym pietrze czteropiętrowego budynku z 2002 roku. Teren ogrodzony. Mieszkanie dwupoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Norymberska

Ruczaj,Kraków

1 850 zł60 m² 33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Norymberskiej (ruczaj), usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 2006 roku. Mieszkanie dwupokojowe. Pokoje częściowo umeblowane, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krzywda

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

520 000 zł115 m² 4 521 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Krzywda (płaszów), usytuowane na trzecim piętrze (poddasze) trzypiętrowego budynku z 1999 roku. Mieszkanie dwupoziomowe. Powierzchnia całkowita ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Kraków,małopolskie

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piekne mieszkanie w centrum Krakowa,zaledwie 3 min spacerem na Rynek Glowny.Mieszkanie znajduje sie na spokojnej ulicy,w malej,czystej i przytulnej kamiennicy.Mieszkanie jest jasne w kazdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jadwigi

Krowodrza,Kraków

650 000 zł67 m² 10 149 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Królowej Jadwigi (wola Justowska), usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z 2004 roku. Teren ogrodzony. W budynku trzy mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kobierzyńska

Kobierzyn,Kraków

500 000 zł100 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dostępne od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Chełmońskiego

Krowodrza,Kraków

575 000 zł71 m² 7 994 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Chełmońskiego (prądnik Biały), usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie dwupoziomowe. Poziom dolny - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ułanów

Kraków,małopolskie

1 600 zł60 m² 27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Ułanów (ugorek/olsza), usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2001 roku. Mieszkanie dwupoziomowe, umeblowane i wyposażone. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wrocławska

Azory,Kraków

550 000 zł90 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam: 2 nowe mieszkania będące nową nadbudową na powojennej kamienicy. Kamienica ocieplona, nowy dach, w ciągłej zabudowie. Prestiżowa lokalizacja dla wymagających osób. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kapelanka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

780 000 zł104 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Pięciopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kapelanka (dębniki), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2000 roku. Teren ogrodzony. Mieszkanie dwupoziomowe, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Torfowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

390 000 zł82 m² 4 727 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Torfowej (ruczaj), usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego budynku z 1998 roku. Powierzchnia całkowita - 82,5m2, użytkowa - 57,2m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obozowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 150 zł38 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Krowodrza Górka,Kraków

1 600 zł87 m² 18,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

PIlnie wynajmę, mieszkanie dwupoziomowe 87m2 w monitorowanym bloku na Kuźnicy Kołłątajowskiej. Na dole duzy salon a aneksem, przedpokój z szafą z lustrem, duży schowek pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zdunów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

450 000 zł69 m² 6 521 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Zdunów (łagiewniki), usytuowane na trzecim i czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 2009 roku. Mieszkanie dwupoziomowe (bez skosów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawieyskiego

Kraków,małopolskie

1 800 zł72 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bogato wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie. Łazienka wyłożona granitowymi kafelkami, osobna wanna i prysznic, pralka i miejsce na suszarkę ,półki i wieszaki za możliwą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Metalowców

Grzegórzki,Kraków

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeden pokój z sypialnią na antresoli. Do ceny doliczany tylko prąd według zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bujaka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

350 000 zł66 m² 5 303 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Bujaka (kurdwanów), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 2004 roku. Mieszkanie dwupoziomowe. I poziom 46m2 - salon połączony.