dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Kraków

2 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

900 000 zł68 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Przewóz/lipska (płaszów). Mieszkanie jest w dobrym stanie. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Czyżyny,Kraków

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na os. Albertyńskim Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na I piętrze budynku mieszkalnego na os. Albertyńskim - Bieńczyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bratysławska

Krowodrza Górka,Kraków

917 000 zł55 m² 16 758 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecamy słoneczne 2-pokojowe mieszkanie 54,72 m2 na ul. Bratysławskiej dzielnica: krowodrza Górka. Mieszkanie położone jest na 9 piętrze w 16- sto piętrowym bloku z 2002r. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

960 298 zł63 m² 15 173 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc To mieszkanie zostało stworzone z myślą o rodzinach oraz parach, które cenią wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 115 000 zł96 m² 11 663,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4 pokojowe mieszkanie dla twojej rodziny ruczaj - ul. Kobierzyńska N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,60 m2 , usytuowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W inwestycji przy ul. Nadwiślańskiej przy bulwarach wiślanych, nieopodal kładka św. Bernatka I kazimierz, dzielnica stare podgórze. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sukiennicza

Wawel,Kraków

6 000 zł60 m² 99,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie w Kompleksie Angel Wawel przy ul.Sukienniczej w centrum Krakowa. Budynek I okolica: kraków, ul.Sukiennicza Apartamentowiec Angel Wawel z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czarnogórska

Wola Duchacka,Kraków

730 000 zł71 m² 10 281,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Czarnogórskiej (podgórze, wola Duchacka). Nieruchomość jest do remontu, co umożliwia aranżacje według własnej koncepcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żabiniec

Żabiniec,Kraków

749 000 zł40 m² 18 493,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje, osobna kuchnia, balkon! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Żabiniec, dzielnica Żabiniec. Okolica posiada pełną infrastrukture handlowo-usługowa: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

636 000 zł42 m² 14 964,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dębniki, ruczaj ok. ul. Bunscha Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Promocyjna cena mieszkania: 636 6000zł zamiast 650 250zł Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starego Dębu

Prądnik Biały,Kraków

549 000 zł32 m² 17 156,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Bronowice Wielkie | ul. Starego Dębu Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 32,02 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

755 000 zł38 m² 19 868,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy , tylko u nas.! Mamy do sprzedaży mieszkanie w centrum Krakowa, na 2 piętrze i w budynku w windą. Na powierzchni około 40 m2 mamy sypialnię , duży i jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Krowodrza,Kraków

629 000 zł45 m² 13 993,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,95 m , usytuowane na pierwszym piętrze w budynku z 2001 roku, zlokalizowanym przy ul. Reja na osiedlu Żabiniec w Kraków. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Piaski Nowe,Kraków

960 298 zł63 m² 15 173 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje z dużym balkonem - bez prowizji i bez pcc Kraków - Piaski Nowe Jeśli szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, przestrzeń i potencjał inwestycyjny - ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

530 000 zł32 m² 16 788,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Мы также говорим на русском! English below! oferta na wyłączność! Ach cudowne, ustronne Wzgórza Krzesławickie! Pełne zieleni, rzek, terenów rekreacyjnych, a wystarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Ariańska

Grzegórzki,Kraków

429 000 zł22 m² 19 455,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1850

Biuro nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż nowoczesną kawalerkę ul. Ariańska, dzielnica Grzegórzki, kraków Na sprzedaż stylowa kawalerka o powierzchni 22 m, położona w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fieldorfa-Nila

Krowodrza Górka,Kraków

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Premium estates przedstawia Państwu odremontowane mieszkanie zlokalizowane przy pętli tramwajowo-autobusowej Krowodrza Górka. Mieszkanie dostępne od zaraz! lokalizacja: budynek, w którym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 550 000 zł121 m² 12 809,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opis Biuro mb Estates z dumą przedstawia ofertę sprzedaży , dwupoziomowego apartamentu w stylu Boho, który został wykończony w wysokim standardzie. Opis apartamentu Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Zabłocie,Kraków

4 900 zł65 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis mb Estates z przyjemnością oferuje Państwu do wynajęcia nowoczesny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 65 m2, położony w prestiżowej dzielnicy Krakowa Zabłocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Kleparz,Kraków

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium Estates prezentuje dwupokojowe mieszkanie na ul. Długiej w rejonie Kleparz, kraków. Zapraszam! brak czynszu administracyjnego. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w rejonie Kleparza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

829 999 zł37 m² 22 311,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Siewnej 2a w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 37,2 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wrocławska

Łobzów,Kraków

1 900 zł20 m² 95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

ul. Wrocławska - Krowodrza- łobzów - Nowy Kleparz. Do wynajęcia ładna zadbana garsoniera 20 metrowa z dużym balkonem. Pokój duży ustawny, umeblowany. Aneks kuchenny zabudowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Ruczaj,Kraków

588 000 zł43 m² 13 674,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z ogródkiem w nowoczesnym, kameralnym budynku przy ulicy Fedorowicza, zaledwie 7 minut spacerem od przystanku tramwajowego, zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Okulickiego

Bieńczyce,Kraków

505 000 zł29 m² 17 413,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania jednopokojowego w Bieńczycach przy ul. Okulickiego. Mieszkanie: - salon z kuchnią, łazienka z toaletą, przedpokój - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

948 000 zł63 m² 15 138,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Złocień, 3 pokoje, balkon M. Postojowe W garażu podziemnym 50 000zł. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 62,62m2 zlokalizowane przy ul. Henryka I karola czeczów - złocień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Prokocim,Kraków

549 000 zł44 m² 12 477,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego przy ul. Ściegiennego (podgórze, prokocim). Mieszkanie: - dwa niezależne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Krzesławice,Kraków

520 000 zł36 m² 14 364,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z loggią | 36,2 m | 4 piętro | Osiedle Na Stoku | zieleń i przestrzeń Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,2 m położone na Osiedlu Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

840 000 zł60 m² 13 935 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Myśliwska | 3 pokoje | Balkon | Osobna kuchnia | 60,28 m | Podgórze Gotowe do zamieszkania lub idealne pod inwestycję - takie mieszkania znikają szybko. Jeśli szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Teatralne,Kraków

785 000 zł58 m² 13 464,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie o powierzchni 58m2 na osiedlu Teatralnym w Nowej Hucie. Nieruchomość: mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

6 805 400 zł194 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK B | APARTAMENTY GOTOWE DO ODBIORU | WIDOK NA WISŁĘ Prestiżowa inwestycja | Ostatnie dostępne apartamenty | Gotowe do odbioru | Tarasy z widokiem na Wisłę |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mitery

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

920 000 zł59 m² 15 514 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Ciekawie rozplanowane 3-pokojowe mieszkanie po remoncie przeprowadzonym w 2023 r., o powierzchni: 59 mkw., położone w zielonej okolicy, w Podgórzu przy ul. Mitery. W 2011 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Szkolne

Nowa Huta,Kraków

497 000 zł33 m² 15 060,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przedstawiam idealne dla singla lub "na start" dla pary małe mieszkanie na os. Szkolnym w Krakowie. Lokal przeszedł generalny remont, nadaje się do zamieszkania bez konieczności ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siewna

Kraków,małopolskie

860 000 zł52 m² 16 538,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Twoje miejsce w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Przedstawiam ofertę komfortowych mieszkań położonych w jednej z najbardziej praktycznych lokalizacji w północnej części.