dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Kraków

2 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 904 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mochnackiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

282 000 zł17 m² 16 588,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 1 pokojowe mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 17 m znajdujące się w dzielnicy Podgórze (w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnowiejska

Krowodrza,Kraków

2 600 zł54 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji - bardzo blisko parku krakowskiego N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 53,58 m2 zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

645 000 zł42 m² 15 489,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tę ofertę znajdziesz tylko w naszym biurze! Więcej informacji : Szukasz mieszkania, które łączy ciszę, komfort i świetną lokalizację? ? Ta alternatywa jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Na Wzgórzach

Nowa Huta,Kraków

399 000 zł28 m² 14 378,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Mieszkanie położone na os. Na Wzgórzach w spokojnej, zielonej części Krakowa. W bezpośrednim sąsiedztwie liczne tereny rekreacyjne, w tym Park Zielony Jar, idealny na spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

735 000 zł29 m² 25 257,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kraków Grzegórzki F. Nullo 2 pokoje balkon - 29 m2 Nieruchomość: ustawne i ciche mieszkanie o powierzchni 29 m2 zlokalizowane na trzecim pietrze apartamentowca z windą w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

1 180 000 zł72 m² 16 275,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

NA sprzedaż słoneczne mieszkanie O wysokim potencjale aranżacyjnym. Modernistyczna kamienica przy ul. Lea. W pobliżu ul. Urzędnicza I park krakowski, urokliwa stara krowodrza. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

831 153 zł48 m² 17 461,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie znajduje się w sercu Zabłocia - najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To propozycja dla osób ceniących miejski styl życia, design i bliskość Bulwarów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Józefa

Kazimierz,Kraków

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Do wynajęcia urocza, klimatyczna kawalerka o powierzchni 26 m , zlokalizowana na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Józefa w samym sercu krakowskiego Kazimierza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Rakowice,Kraków

669 000 zł60 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z osobną jasną kuchnią, po generalnym remoncie. Mieszkanie gustownie wykończone, umeblowane i wyposażone. Pomieszczenia przestronne, jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Osiedle Kalinowe

Bieńczyce,Kraków

1 750 zł24 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia fukcjonalna kawalerka, studio, os. Kalinowe, bieńczyce, kraków Biuro Aphouse ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia mieszkanie, położone na parterze w 10-piętrowym bloku na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

950 000 zł49 m² 19 487,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prądnik biały- słoneczne 2-pokojowe Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48,57m2, usytuowane na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Stare Miasto,Kraków

459 000 zł26 m² 17 660,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż kawalerkę w samym sercu Krakowa, przy urokliwej ulicy Kątowej. To idealna propozycja na wynajem długo i krótkoterminowy. Bezpośrednia bliskość Dworca Głównego pkp i pks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Bronowice Małe,Kraków

1 061 000 zł54 m² 19 648,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m , zlokalizowane na prestiżowym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Prokocim,Kraków

829 000 zł57 m² 14 646,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje na prokocimiu! po remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Teligi, dzielnica Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polonijna

Bieżanów,Kraków

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, funkcjonalne mieszkanie znajdujące się na 6 piętrze bloku 9 piętrowego. Wyposażone w pełni. W pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole, szpital. Bardzo dobra komunikacja miejska. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Zakolu Wisły

Płaszów,Kraków

630 000 zł37 m² 17 110,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 36,82 m , położone na 4. piętrze siedmiopiętrowego budynku z windą przy ul. Na Zakolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubomirskiego

Stare Miasto,Kraków

2 990 zł40 m² 74,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , usytuowane na 1. piętrze zadbanej kamienicy w ścisłym centrum Krakowa. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Czyżyny,Kraków

1 090 000 zł93 m² 11 728 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie (2 poziomy) kraków - czyżyny - ul. Centralna gotowe do odbioru please scroll down for english version. Nowa cena => rabat 70tys. ZŁ! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 499 000 zł102 m² 24 425,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opis: mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego Apartamentu z pięknym widokiem w nowej prestiżowej inwestycji. Opis mieszkania: to czteropokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Bieńczyce,Kraków

599 999 zł41 m² 14 669,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie Z klimatyzacją osiedle albertyńskie bieńczyce, kraków lokalizacja: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Albertyńskim w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

685 000 zł47 m² 14 574,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2 pokojowe, ul.Sołtysowska (Czyżyny) 47m2 salon z otwartą kuchnią + sypialnia + garderoba kuchnia wyposażona (zmywarka, lodówka) łazienka z wc IV piętro/ IV piętrowy budynek (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Lea

Łobzów,Kraków

2 529 zł26 m² 98,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wynajęcia Do wynajęcia świeżutkie mieszkanie o powierzchni 25,7 m , idealne dla singla lub osoby, która nie potrzebuje pałacu, ale ceni sobie komfort i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

742 000 zł58 m² 12 793,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Ruczaju (ul. Obozowa). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym ( z oknem), sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Płaszów,Kraków

874 158 zł49 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

MB Estates prezentuje jasne i funkcjonalne mieszkanie w sąsiedztwie Zalewu Bagry przy ul. Bagrowej. To propozycja dla osób, które chcą połączyć codzienny komfort z bliskością natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

399 000 zł35 m² 11 452,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Bezpośrednio, mieszkanie na Woli Justowskiej, 1 piętro, balkon, garaż - Dzień dobry, sprzedam (bezpośrednio - więc brak prowizji - duże oszczędności dla kupującego) ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Norwida

Olsza,Kraków

540 000 zł42 m² 12 796,20 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal niemieszkalny 42,2 m na Osiedlu Oficerskim, przy ulicy Norwida, w pobliżu Ronda Mogilskiego i Uniwersytetu ekonomicznego. Jest to lokal niemieszkalny przerobiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

5 000 zł71 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Na wynajem: przestronne 4-pokojowe mieszkanie - ul. Wrocławska 53e, kraków Lokalizacja: osiedle Nowa 5 Dzielnica, ul. Wrocławska 53e Opis nieruchomości: do wynajęcia komfortowe, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane nieopodal p+r Pachońskiego Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 54 m2 znajduje się na czwartym piętrze apartamentowca. Rozkład pomieszczeń Salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Czyżyny Al. Pokoju 2 pokoje 44 m balkon Nieruchomość: komfortowe i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane na czwartym piętrze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonarka

Mateczny,Kraków

755 820 zł42 m² 17 995,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja w świetnej lokalizacji, z szybkim dostępem do centrum oraz głównych arterii komunikacyjnych, a jednocześnie w spokojniejszej części miasta. Bez prowizji Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamoyskiego

Stare Podgórze,Kraków

780 000 zł42 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie, położone w kamienicy w pobliżu Rynku Podgórskiego w Krakowie, na ul. Zamoyskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mistrzejowice,Kraków

668 173 zł44 m² 15 147,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia