dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Kraków

2 890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 890 ogłoszeń

761 980 zł40,26 m² 18 926,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne i ustawne 2 pokoje | Balkon | Garaż | Zielona okolica [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Cena przed promocją: 799 000 złna sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł24 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 24 m z małym tarasem, zlokalizowana w nowym budynku z 2023 roku przy ul. Szklarskie w Krakowie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł49 m² 20 918,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkaniowy lub komercyjny z wyjściem do ogródka w kameralnej i ekskluzywnej inwestycji Kazimierz Paradise [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł27,33 m² 20 819,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Cena: 559 000 zł Miejsce postojowe: 61 000 zł (platforma wyższa zakup obowiązkowy) Powierzchnia: 27,33 m + balkon 3,18 m Piętro: 3 / winda Dostępne od zaraz opis mieszkania Na sprzedaż nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

919 900 zł34,67 m² 26 533,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Mieszkanie dwu pokojowe W zrewitalizowanej, eleganckiej kamienicy w centrum Krakowa. Do dyspozycji mieszkańców: - basen, spa - winda - parking Lokalizacja: kamienica położona jest niemal.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75 m² 11 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z piwnicą 40m2 al. 29 Listopada, prądnik Czerwony Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75 m2 przy al. 29 Listopada w dzielnicy Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł64,92 m² 16 312,38 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowe mieszkanie 64,92 m | Górka Narodowa | pętla tramwajowa | loggia 11 m | widok na Tatry | klimatyzacja | al. 29 Listopada 201 Mieszkanie gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł33 m² 21 060,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

33 m po generalnym remoncie Kazimierz ul. Brzozowa Agencja tec Real Estates prezentuje w pełni wyremontowaną kawalerkę z oddzielną kuchnią, położoną w sercu krakowskiego Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33,50 m² 74,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie przy ul. Nowohuckiej 46. Idealne dla jednej osoby lub pary. Lokalizacja: blisko centrum handlowe M1, atut oraz Tauron Arena. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków Bp. Piotra Tomickiego Kawalerka w dobrym standardzie Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni ok. 31 m2, zlokalizowe na 3 piętrze przy ul. Bp. Piotra Tomickiego.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł56 m² 15 160,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone przy ulicy Kalwaryjskiej, w samym sercu krakowskiego Podgórza jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł49 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament Nowy Kleparz - 3 pokoje [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł54 m² 13 425,93 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,83 m, zlokalizowane na 1. piętrze w budynku z windą na osiedlu Oświecenia, w dzielnicy Mistrzejowice Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 082 250 zł72,15 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Soho Realty Group prezentuje wyjątkową ofertę! Zapraszamy do zapoznania się z 3-pokojowym apartamentem w prestiżowej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł40 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu gotowe do zamieszkania z widokiem na Kopiec Kościuszki oraz szybkim dojazd do centrum i na lotnisko. Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł66,99 m² 17 151,81 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje 2 loggie - Nowe Zabłocie | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł56,05 m² 13 380,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,05m2 położone na 1 piętrze kamienicy z XIX w. Mieszkanie składa się obecnie z dwóch pomieszczeń - możliwość aranżacji według.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł55,60 m² 16 366,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,6 m z balkonem, zlokalizowane przy ul. Dobrego Pasterza w dzielnicy Prądnik Czerwony. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 048 000 zł52 m² 20 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z ogródkiem i miejscem w garażu podziemnym - Osiedle 29. Aleja, kraków Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,92 m , zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu 29. Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł64,85 m² 13 092 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Alternatywa dla osób, które szukają mieszkania po remoncie urządzonego i funkcjonalnego, gotowego do zamieszkania w starej części Nowej Huty- blisko Zalewu Nowohuckiego. Lokalizacja: os.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł21 m² 22 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Kawalerka po generalnym remoncie | 21 m | balkon | ul. Mogilska | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 21 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 216 983 zł55,57 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 55,57 m | Kraków, zabłocie | w pełni wykończone i wyposażone Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wykończone oraz wyposażone mieszkanie 3-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 243 880 zł97,56 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż przestronny apartament zlokalizowany przy ul. Tatarskiej 3 w sercu krakowskiego Zwierzyńca, jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł33 m² 17 575,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie znajduje się w klimatycznej części Podgórza, w pobliżu Kopca Krakusa english description below - please do not hesitate to contact us Mieszkanie znajduje się w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ściegiennego w Krakowie w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Idealna oferta dla rodziny, pary lub grupy przyjaciół szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 000 zł51,60 m² 12 906,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,60 m , zlokalizowane na 1. piętrze w nowoczesnym osiedlu przy ul. Ciesielskiego, kraków - Czyżyny. Mieszkanie: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł50,30 m² 17 693,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność Państwu zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Podgórze przy ulicy Rydlówka. Lokalizacja: blok znajduje się na zamkniętym osiedlu, gdzie w pobliżu niego.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam na wynajem nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58m2 z balkonem 6 m2 przy ul. Podkowińskiego w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 347 zł55,37 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Podedworze, w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 842 zł48,17 m² 16 480,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja ukończona. Ostatnie mieszkania gotowe do odbioru! Wysoka jakość wykonania, dbałość o detale i futurystyczny design stanowią wizytówkę tego miejsca. Atutem inwestycji jest jej.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł36,36 m² 26 952,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 36 m znajdujące się w samym centrum Krakowa przy Bulwarach Wiślanych - ul. Nadwiślańska.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł91,30 m² 14 238,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Gotowe do wprowadzenia 4 pokoje z potencjałem 5. pokoju | wysoki parter | zieleń i spokój | pełna własność Pragnę Państwu przedstawić przestronne 4-pokojowe mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł43 m² 17 418,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2-pokojowe | 43,00 m | balkon | kraków - stare podgórze Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie w stanie wykończonym o powierzchni użytkowej 43,00 m , zlokalizowane.