dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Kraków

2 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łaszkiewicza

Grzegórzki,Kraków

740 000 zł54 m² 13 795,70 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania idealne pod wynajem - mogilska N 20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,64 m2 usytuowane na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 350 000 zł101 m² 13 366,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

NA sprzedaż 4 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie W krakowie ul. Armii krajowej. Oferujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się na III piętrze III piętrowego budynku z 2002.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

629 000 zł58 m² 10 841 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

539 000 zł45 m² 11 978 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

559 000 zł46 m² 12 073 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

539 000 zł41 m² 13 004 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

539 000 zł47 m² 11 388 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

719 000 zł58 m² 12 397 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

509 000 zł42 m² 12 079 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

719 000 zł56 m² 12 839 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węglarska

Płaszów,Kraków

364 500 zł31 m² 11 758 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Płaszów przy ulicy Łanowej w Krakowie w okolicy Parku Bagry. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - przestrony ustawny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie położone przy ulicy Armii Krajowej 2 w inwestycji Tarasy Verona 2 w dzielnicy Bronowice. Lokalizacja: bronowice - stąd wszędzie blisko. W okolicy wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubicz

Stare Miasto,Kraków

2 650 zł37 m² 71,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowy 2-pokojowy apartament Z balkonem W kameralnym cichym budynku, w ul. Rakowicka, stare miasto. W pobliżu ul. Lubicz, dworzec główny I galeria krakowska, uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Bohaterów Getta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

719 000 zł57 m² 12 614 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radziwiłłowska

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł36 m² 69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na pierwszym piętrze w oficynie kamienicy przy ul. Radziwiłłowskiej. Mieszkanie składa się z pokoju, oddzielnej jasnej kuchni, łazienki i werandy. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

646 600 zł46 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

872 300 zł73 m² 11 949 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Krowodrza,Kraków

462 400 zł39 m² 11 760 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

513 100 zł55 m² 9 275 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Krowodrza,Kraków

470 800 zł41 m² 11 483 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzemieślnicza

Dębniki,Kraków

844 260 zł65 m² 13 006,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do odbioru! 0% podatku pcc - 0% prowizji - zakup od dwewlopera Prezentowane mieszkanie (C3-0-88) ma powierzchnię 64,91 m2 składa się z : salonu z aneksem kuchennym dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Krowodrza,Kraków

447 400 zł37 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

523 600 zł55 m² 9 441 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

716 800 zł59 m² 12 149 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

573 200 zł61 m² 9 397 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021