dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Kraków

2 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka /studio/ przy ulicy Nadwiślańskiej w dzielnicy Podgórze ,7 minut pieszo od historycznego centrum Starego Kazimierza. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze sześciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

830 000 zł96 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam w pełni wyposażone bezczynszowe mieszkanie, można kupić je inwestycyjnie - obecnie jest cały czas wynajmowane (nie było remontowane z powodu najemców, więc jeśli interesuje Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Przy Arce

Bieńczyce,Kraków

629 000 zł46 m² 13 733,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie Z balkonem - bieńczyce N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,80 m2 , usytuowane na siódmym piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawiła

Kliny,Kraków

595 000 zł39 m² 15 256 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Kliny w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży jasny pokój z wyjściem na balkon - mniejszy przytulny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

N20 Nieruchomości oferuje na wynajem atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Por. Halszki - na Kurdwanowie. Spokojna okolica, blisko przystanek autobusowy linie: 135,155,204,610 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Składowa

Krowodrza,Kraków

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe, ładne i komfortowe mieszkanie w nowym 3-pietrowym budynku z windą, w dobrej lokalizacji w Krakowie, ul. Składowa, w odległości około 2,5 km od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

780 000 zł65 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4 alternatywy Tel: poszukujesz dużego mieszkania dla dużej rodziny lub pod wynajem? Dobrze trafiłeś! Te Alternatywy są właśnie dla Ciebie: pomieszczenia: - 4 samodzielne pokoje - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

600 000 zł46 m² 12 959 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane u zbiegu ulic Strzelców i Powstańców w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

8 900 zł85 m² 104,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Miło nam zaprezentować Państwu luksusowy apartament z tarasem o powierzchni 85m2. Apartament znajduje się na prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy przy ulicy Grzegórzeckiej, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bojki

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

850 000 zł69 m² 12 301 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Opis Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 69,1m2 na Kurdwanowie ul. Jakuba Bojki. Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,1m2, zlokalizowane w Krakowie przy ul. Jakuba Bojki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

770 000 zł51 m² 15 098 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na prezentację przytulnego mieszkania na Osiedlu Bohaterów Września 84, inwestycja Interbud Piasta Towers, pierwszy etap z prywatnym ogródkiem ogrodzonym Tujami co daje poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urzędnicza

Krowodrza,Kraków

2 244 000 zł67 m² 33 492,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Polecamy! mieszkanie 3 pokojowe 67 m2 okolica ul. Chopina ,ul. Urzędniczej dzielnica: ( Krowodrza ) Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 3 - piętrowej kamienicy z 1941 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartla

Kliny,Kraków

515 000 zł36 m² 14 507 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje na klinach do wejścia! lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w dzielnicy Kliny, na ul. Bartla w Krakowie. Dzielnica ta charakteryzuj się ciszą, spokojem i dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 400 zł36 m² 65,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z tarasem, rozpościerającym się na Kraków po całej długości salonu. Nieruchomość o powierzchni 36,5m2 znajduje się przy ul. Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Prądnik Biały,Kraków

1 500 301 zł102 m² 14 670 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Emaus

Salwator,Kraków

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia ładne mieszkanie 2-pokojowe Z osobną kuchnią W doskonałej lokalizacji, w sercu salwatora przy ul. Królowej jadwigi / emaus Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bandurskiego

Śródmieście,Kraków

2 400 zł58 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ostatnio wyremontowane mieszkanie ze skosem w kamienicy na osiedlu Oficerskim. Kamienica i okolica jest bardzo spokojna. Doskonale polaczenie komunikacyjne na Rondzie Mogilskim. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

885 000 zł60 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3 osobne pokoje na Bronowicach! Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 znajdujące się w budynku z roku 2006. Budynek umiejscowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Zakrzówek,Kraków

555 000 zł35 m² 15 994 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Oferujemy na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie w rejonie zbiegu ulic Grota Roweckiego i Kobierzyńskiej. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży jasny pokój z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kolorowe

Nowa Huta,Kraków

520 000 zł37 m² 14 235 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż piękne 1 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie przy al. Jana Pawła II. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

930 000 zł53 m² 17 547,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na drugim piętrze inwestycji z 2022 roku na Prądniku Białym. Mieszkanie charakteryzuje się wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

1 490 000 zł91 m² 16 460,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1944

Przestronne mieszkanie w kamienicy w sercu Krakowa Królewska 68 Szukasz wyjątkowego mieszkania w centrum Krakowa, które łączy w sobie komfort, przestronność oraz klimatyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

890 000 zł58 m² 15 344,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,77 m2 położone na pierwszym piętrze w kameralnym, niskim budynku przy ul. Na Błonie (bronowice, okolica ul. Filtrowej). Odnośnik do filmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

817 111 zł37 m² 21 900,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji w sercu Starego Podgórza w Krakowie Atrakcyjne miejsce do życia zarówno dla rodzin, jak i inwestorów zainteresowanych mieszkaniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 2 pokojowego mieszkania na wynajem przy Alei Pokoju w dzielnicy Czyżyny, w nowoczesnej inwestycji z 2022 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

880 000 zł54 m² 16 236,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości Livinder proponuje mieszkanie po generalnym remoncie w samym sercu Krowodrzy. - lokalizacja: budynek mieści się na ulicy Litewskiej pomiędzy ulicami Wrocławską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Osiedle Kazimierzowskie

Bieńczyce,Kraków

409 000 zł19 m² 21 918,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka po remoncie, gotowa do zamieszkania znajdująca się w dzielnicy Bieńczyce w Krakowie. W trakcie modernizacji wymieniono instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długa

Kleparz,Kraków

550 000 zł29 m² 18 965,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nieruchomość Oferuję Państwu Mieszkanie typu Studio mieszkanie o powierzchni całkowitej 34,34 m2 i użytkowej 28,74 m2 w rejonie ul. Długa / ul. Pędzichów Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zgody

Nowa Huta,Kraków

530 000 zł48 m² 11 049 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Nowa Huta. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży jasny pokój - mniejszy przytulny pokój - funkcjonalna widna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

3 750 zł38 m² 98,68 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przyjazne zwierzętom! Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia nowe 2 Pokojowe mieszkanie znajdujące się w Krakowie przy Ul.Wrocławskiej w nowej inwestycji 'Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 38m2 składające się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie jest w pełni umeblowanie, w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urbanowicza

Bieńczyce,Kraków

535 000 zł37 m² 14 459 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Bieńczyce w Nowej Hucie w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży jasny pokój - funkcjonalna otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łużycka

Piaski Wielkie,Kraków

824 000 zł52 m² 15 846,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokoje do wejścia z balkonem i garażem! Tramwaj! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Piaski Wielkie. Rozbudowana infrastruktura handlowo usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cegielniana

Cegielniana,Kraków

3 000 zł47 m² 64,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu przytulnego mieszkania w kameralnej zabudowie, zlokalizowanej w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

999 999 zł68 m² 14 663 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz wyremontowanego pod klucz, 3-pokojowego, jasnego mieszkania z balkonem w Bieżanowie-Prokocimiu, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Czeka na Ciebie świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

998 000 zł63 m² 15 841,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! złocień! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Henryka i Karola Czeczów -złocień. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpakowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

706 000 zł42 m² 16 809,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

We speak English. If you are interested in this apartment, please feel free to contact us. Oferta na wyłączność. Profit Home ma przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie na sprzedaż z rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Centrum B

Centrum B,Kraków

785 000 zł58 m² 13 534,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

We speak English. If you are interested in this apartment, please feel free to contact us. Profit Home prezentuje mieszkanie na sprzedaż w sercu Nowej Huty. Mieszkanie ma 58m2 i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bartla

Dębniki,Kraków

688 000 zł43 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: marzysz o własnym kącie w zielonej okolicy? Sprawdź tę wyjątkową Alternatywę! Na sprzedaż wspaniałe, 2-pokojowe mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

595 000 zł37 m² 16 221 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Na Kozłówce w dzielnicy Bieżanów - Prokocim w Krakowie u zbiegu ulic Nowosądecka i Spółdzielców. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

555 000 zł35 m² 15 994,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Tec Real Estate prezentuje na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 34,7 m usytuowane na parterze w bloku z 1998 roku. Lokalizacja: ul. Ruczaj - osiedle.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij