dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Kraków

2 902 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 902 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

685 000 zł41 m² 16 707,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m zlokalizowane w atrakcyjnej części Krakowa Krowodrzy, przy ul. Mazowieckiej. Do mieszkania przynależy loggia oraz piwnica 2,2 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bułgarska

Ruczaj,Kraków

495 000 zł32 m² 15 320,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe mieszkanie w świeżo wyremontowanym budynku (32,31 m2) z ogródkiem o pow. ok 24m2 - Ruczaj. Nieruchomość składa się z: - pokój z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podkowińskiego

Prądnik Biały,Kraków

1 109 000 zł67 m² 16 552,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67 m , znajdujące się w kameralnym bloku przy ul. Władysława Podkowińskiego w Krakowie. To miejsce jest atrakcyjną propozycją dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

748 000 zł49 m² 15 265,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecamy! mieszkanie 2 P okojowe do wejścia! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Gustawa Morcinka - Strefa Cegielnia. Nieruchomość położona na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Rżąka,Kraków

3 500 zł87 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie po remoncie, o powierzchni 87 mkw., położone w zielonej okolicy na prokocimskiej Rżące przy ul. Rydygiera. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 0/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbińskiego

Krowodrza,Kraków

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio od właścicieli mieszkanie w bloku przy ul. Skarbińskiego (w pobliżu Biedronka, aldi, mały park, uczelnie agh i up, korporacje). Powierzchnia 45 m2, w tym dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

620 000 zł39 m² 15 897,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 39 m2 położonego na 4 piętrze w nowoczesnym budynku z 2010 roku. Budynek wyposażony w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Prądnik Czerwony,Kraków

769 000 zł52 m² 14 760,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje + balkon w atrakcyjnej cenie! Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,10 m2 z przestronnym balkonem po całkowitym remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków

870 000 zł52 m² 16 821,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta sprzedaży mieszkania kraków, krowodrza Mieszkanie jest obecnie zarezerwowane. Bez pośredników i biur nieruchomości. Powierzchnia: 51,72 m Lokalizacja: kraków, krowodrza blisko Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

830 000 zł52 m² 15 995,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

MB Estates ma przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie o powierzchni 52m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym 3-piętrowym bloku w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Osiedle Zgody

Bieńczyce,Kraków

449 000 zł18 m² 24 944,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka w wysokim standardzie, zielona okolica Dzień dobry, do sprzedania oferuję świetnie zagospodarowaną kawalerkę o powierzchni 18m2 znajdującą się we wschodniej części Krakowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 200 000 zł70 m² 17 266 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Jeśli szukasz mieszkania w centrum Krakowa, to ta alternatywa czeka na Ciebie! Mieszkanie 3 pokojowe z ogrodzonym parkingiem dla mieszkańców w zielonej części ul. Grzegórzeckiej, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Kraków

12 500 zł135 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia luksusowy apartament tuż przy plantach na ulicy krupniczej. Mieszkanie zostało wykończony w bardzo wysokim standardzie i luksusowo wyposażone. Jest dwupoziomowe, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

657 000 zł34 m² 19 193,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta na wyłączność bez prowizji! Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację! Zapraszam do obejrzenia mieszkania osoby zainteresowane oraz agencje nieruchomości do współpracy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Celna

Stare Podgórze,Kraków

517 000 zł22 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w sercu Krakowa, przy ul. Celnej 1, w dzielnicy Stare Podgórze. Mieszkanie znajduje się zaledwie 100 metrów od Wisły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Bieńczyce,Kraków

639 000 zł52 m² 12 194,70 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 oddzielne pokoje na bieńczycach! lokalizacja: nieruchomość usytuowana na os. Kościuszkowskim w dzielnicy Czyżyny. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonałą infrastrrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

639 000 zł43 m² 14 860 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie w Borku Fałęckim przy ul. Mireckiego na 3 piętrze w bloku z lat 60tych Mieszkanie po remoncie gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów / aktualnie wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Azory,Kraków

1 599 999 zł80 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Chcielibyśmy przedstawić Państwu możliwość zakupu naszego domu skategoryzowanego przez portal jako 80 metrowe mieszkanie na 4 piętrze, 5 kondygnacyjnego apartamentowca, w którym spędziliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Miodowa

Śródmieście,Kraków

430 000 zł18 m² 23 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni 18,17 m , zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Krakowa, zaledwie 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamkowa

Dębniki,Kraków

1 039 000 zł61 m² 17 061 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Pragniesz mieć za sąsiada Smoka Wawelskiego (po drugiej stronie Wisły)? Biuro rama Home ofertuje 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa, tuż przy samych Bulwarach Wiślanych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

655 000 zł36 m² 18 224,80 zł/m²

 

Piętro:10/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje pięknie urządzone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,94 m położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Bronowickiej w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

879 000 zł40 m² 21 975 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w wysokim standardzie sprzedawane jest bezpośrednio bez pcc (faktura Vat)i prowizji. Lokal znajduje się na 6 piętrze z przestrzennym widokiem. Ocean Apartments to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tomickiego

Czyżyny,Kraków

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie, ul. Tomickiego Z ogrodem, 36M2, czyżyny, philip morris dostępne od 03.02.2025! Do wynajęcia mieszkanie 36m2 na parterze z ogrodem w nowej inwestycji na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

729 000 zł48 m² 15 321,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Oferta sprzedaży mieszkania Osiedle Ogrodowe 3 pokoje. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania na osiedlu Ogrodowym, idealnego dla rodziny, pary, bądź inwestora!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Oświecenia

Oświecenia,Kraków

919 000 zł66 m² 13 924,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,92 m2, mieszkanie zlokalizowane jest na Mistrzejowicach na Osiedlu Oświecenia. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dębskiego

Swoszowice,Kraków

1 155 000 zł114 m² 10 132 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania nowe nigdy nie zamieszkanie mieszkanie wykończone w bardzo dobrym stanie, wyposażone w sprzęty Agd i meble. Na pierwszym poziomie znajduje się salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zgody

Zgody,Kraków

2 000 zł18 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry. Do wynajęcia oferuję świetnie zagospodarowaną kawalerkę o powierzchni 18m2, zlokalizowaną w zielonej dzielnicy Krakowa - na osiedlu Zgody. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

2 950 zł41 m² 71,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulny I cichy apartament W luksusowej inwestycji, jedyne 500M od rynku głównego, nieopodal ul. Basztowej I zielonych plant, stare miasto. Dostępny od 15. Marca. Opis nieruchomości Jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostatnia

Prądnik Czerwony,Kraków

820 000 zł53 m² 15 471,70 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie 52,5 m świetna lokalizacja, idealne dla rodziny lub pod inwestycje Lokalizacja: doskonale skomunikowana dzielnica, blisko centrum. Mieszkanie: - 52,5 m , funkcjonalny układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Czyżyny,Kraków

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 2-pokojowe ul. Lema, solaris Park, czyżyny opis mieszkania: nowe, komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 mieści się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 019 000 zł60 m² 17 126,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w bardzo rozwijającej się części Krakowa Prądnik Biały ul. Sosnowiecka. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbska

Grzegórzki,Kraków

1 250 000 zł68 m² 18 328,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,2 m , położone w doskonałej lokalizacji w Krakowie, przy ul. Dąbskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Rybitwy,Kraków

899 000 zł52 m² 17 179,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m , zlokalizowane na ul. Myśliwskiej 5b w Krakowie. Nieruchomość składa się z dwóch sypialni oraz przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zwierzyniec,Kraków

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania w klimatycznej wyremontowanej kamienicy w dzielnicy Zwierzyniec. Przestronne i komfortowe 35-o metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

998 000 zł63 m² 15 841,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! złocień! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Henryka i Karola Czeczów -złocień. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 530 000 zł73 m² 20 958,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy - kupujący nie płaci podatku 2% pcc - nowoczesny, jasny, elegancki, komfortowy, z klimatyzacją - 3 pokojowy apartament - gotowy do zamieszkania W wysokim standardzie, z komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Stare Podgórze,Kraków

665 000 zł26 m² 25 576,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

- gotowiec inwestycyjny - zapraszam do zapoznania się Z tą wyjątkową nieruchomością Na sprzedaż piękny, nowoczesny i przytulny w pełni urządzony apartament typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prandoty

Stare Miasto,Kraków

1 005 123 zł62 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa Gotowe do odbioru Funkcjonalne 3 pokoje z ogrodem.