dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Kraków

2 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 570 000 zł67 m² 23 380,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Rynek główny 2 niezależne mieszkania 67,15 m2 do własnej aranżacji lokalizacja Oferuję Państwu mieszkanie znajdujące się samym sercu Krakowa ul. Krowoderska. Cicha i spokojna okolica , dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonerowska

Stare Miasto,Kraków

1 531 700 zł58 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Przedstawiam wyjątkowo urokliwe i klimatyczne mieszkanie położone w samym centrum Krakowa usytułowane na trzecim piętrze w 4-piętrowej, pięknej zabytkowej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

699 000 zł39 m² 17 969,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod kątem inwestycyjnym. Fantastyczna lokalizacja, dobry dojazd do centrum, bliskość terenów zielonych, uczelnie, duże korporacje. Mieszkanie świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Kazimierzowskie

Nowa Huta,Kraków

465 000 zł31 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Polecamy! garsoniere do wejścia! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Kazimierzowskim Nieruchomość położona na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

1 590 zł32 m² 49,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zachodnia, drukarska, bobrzyńskiego, kobierzyńska English version below. Emmerson prezentuje: do wynajęcia przestrzenne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Klinach, osiedlu na pograniczu Ruczaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

725 000 zł57 m² 12 719,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje mistrzejowice! lokalizacja: dzielnica Mistrzejowice to spokojna i dobrze skomunikowana okolica z doskonale rozwniętą infrastrukturą handlowo-usługową. W pobliżu liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubomirskiego

Stare Miasto,Kraków

2 254 000 zł103 m² 21 883,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Polecamy! mieszkanie 4 pokojowe 103 m2 przy ul. Lubomirskiego dzielnica: ( Stare Miasto ) Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 - piętrowej kamienicy z 1912 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowy apartament w Wiślanych Tarasach. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament położony na czwartym piętrze w nowoczesnej inwestycji Wiślane Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krowodrza,Kraków

2 700 zł39 m² 68,49 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Tylko u nas |r| Property przedstawia dwupokojowe mieszkanie na wynajem znajdujące przy ulicy Wrocławskiej w Krakowie - dzielnica Krowodrza. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

990 000 zł43 m² 23 023 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Więcej informacji: tel. e-mail: jeśli szukasz mieszkania w ścisłym centrum miasta, na nowoczesnym osiedlu i w najmodniejszej dzielnicy, to Wiślane Tarasy są najlepszą alternatywą! Odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Solna

Stare Podgórze,Kraków

690 000 zł29 m² 23 793,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta- mieszkanie kawalerka przy ul. Solna 1 Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 29 m , położone na pierwszym piętrze w bloku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gromadzka

Kraków,małopolskie

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na ulicy Gromadzka w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z pokoju, kuchni z oknem i łazienki. Kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamkowa

Dębniki,Kraków

4 300 zł80 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 80M2 Z balkonem W kamienicy przy bulwarach wiślanych N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia stylowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bułgarska

Ruczaj,Kraków

483 000 zł32 m² 14 948,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe mieszkanie w świeżo wyremontowanym budynku (32,31 m2) z ogródkiem o pow. ok 24m2 - Ruczaj. Nieruchomość składa się z: - pokój z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żabiniec

Prądnik Biały,Kraków

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul Żabiniec. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dojazd do Rynku Głównego i Dworca Głównego (6 minut). Bardzo dobry wyjazd w stronę Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

440 000 zł29 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Kawalerka na czyżynach! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Sołtysowskiej, dzielnica Czyżyny. Osiedle charkteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlińskiego

Czyżyny,Kraków

740 000 zł47 m² 15 744,70 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 przy ul. Bolesława Orlińskiego w Krakowie, dzielnica Czyżyny. Nieruchomość usytuowana jest na siódmym pietrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Zabłocie,Kraków

1 490 000 zł68 m² 21 982,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne i przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,78 m2. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze w siedmiopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Albertyńskie

Nowa Huta,Kraków

515 000 zł38 m² 13 621 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Kontakt: tel. 728*341*653 Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania lub do własnej aranżacji oraz z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Masarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 950 zł52 m² 75,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia luksusowy apartament 2-pokojowy ul. Masarska opis apartamentu: ten nowoczesny i funkcjonalny apartament znajduje się na 3. piętrze luksusowej inwestycji. Liczy on 52m2 na co składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbska

Grzegórzki,Kraków

999 900 zł61 m² 16 391,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,83 m , zlokalizowane na 1 piętrze budynku na nowoczesnym osiedlu Dąbie Park. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

610 000 zł37 m² 16 397,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie z dużym balkonem Mamy przyjemność zaoferować Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,2 m z dużym balkonem, zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja płk. Władysława Beliny-Prażmowskiego

Grzegórzki,Kraków

799 000 zł43 m² 18 538,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje na grzegórzkach! lokalizacja: nieruchomość położona jest przy ul. Beliny-Prażmowskiego, dzielnica Grzegórzki. Dzielnica cechuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartla

Kliny,Kraków

2 500 zł50 m² 50,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje 2 balkony dostępne od zaraz Prezentujemy Państwu komfortowe, słoneczne mieszkanie z dwoma balkonami, zlokalizowane w cichej i spokojnej dzielnicy Kliny przy ulicy Bartla.

Szczegóły ogłoszenia