dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Kraków

2 902 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 902 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mierzeja Wiślana

Płaszów,Kraków

784 000 zł40 m² 19 624,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament z balkonem ul. Mierzeja, bagry / Płaszów Na sprzedaż oferujemy stylowy apartament o powierzchni 39,95 m , położony na 4. piętrze (winda) w nowej inwestycji Mierzeja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 600 zł38 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie z ogrodem wysoki standard, lokalizacja, miejsce postojowe w garażu! nieruchomość: powierzchnia mieszkania 38m2: osobna sypialnia z podwójnym łóżkiem, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dwupokojowe mieszkanie oś oświecenia opis mieszkania : Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45 m2. W skład którego wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Smoleńsk

Stare Miasto,Kraków

4 800 zł48 m² 100,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy lokal o wysokim standardzie o powierzchni użytkowej 47,67 m2 wraz z komórką lokatorską znajdujący się na 3 piętrze budynku przy ulicy Smoleńsk 33 w Krakowie. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

7 500 zł108 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z widokiem na Wawel | Zabłocie, kraków Do wynajęcia przestronny, elegancki apartament o powierzchni 107,6 m , położony na ostatnim - 7. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gryczana

Prądnik Biały,Kraków

799 900 zł62 m² 12 901,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą trzypokojowego apartamentu o powierzchni 62 m2, który znajduje się na drugim piętrze 3 piętrowego budynku wraz z częścią ogrodową - to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Kraków

768 960 zł40 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle w Krakowie - komfort, zieleń i doskonała lokalizacja Nowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w atrakcyjnych dzielnicach Krakowa to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 449 000 zł75 m² 19 320 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

English below Do sprzedania przestrzenne mieszkanie, jasne i z dużym tarasem,. Trzypokojowy apartament o powierzchni 74,34m2 znajduje się na 9 piętrze w krakowskiej dzielnicy Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

1 270 000 zł72 m² 17 685,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Banacha, górka Narodowa. Doskonale rozwinięta infeastruktura handlowo-usługowa: liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, punktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

807 000 zł52 m² 15 460 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji e-mail: jeśli szukasz nowego mieszkania w topowej dzielnicy - ta alternatywa jest dla Ciebie :). ani podatku pcc! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowym bloku w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Paulińska

Kazimierz,Kraków

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Paulińskiej, dzielnica Kazimierz. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infeastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Teligi

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze w budynku z 2008 roku przy ul. Teligi 26, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Układ mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kolorowe

Kolorowe,Kraków

495 000 zł33 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jednopokojowego mieszkania na ostatnim (czwartym) piętrze. Oferujemy przytulne, bardzo atrakcyjne mieszkanie bloku z cegły na os Kolorowym. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosnowiecka

Bronowice Wielkie,Kraków

650 000 zł28 m² 23 066 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

1a/1 - 2-pokoj owe mieszkanie z osobną sypialnią i ogródkiem | Bronowice | 28,18 m + ogródek 28 m Wykończone z meblami i agd Na sprzedaż przytulne mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł57 m² 13 971 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

MB Estates ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe ul. Białoprądnicka, kraków Opis Cena mieszkania: 799 000 zł Cena miejsca w garażu podziemnym 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 680 820 zł72 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 71,88 m , położone na 4. piętrze prestiżowego budynku w Krakowie. Mieszkanie w stanie deweloperskim, z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielińska

Prądnik Biały,Kraków

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone na I piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Zielińskiej 22 w dzielnicy Prądnik Biały. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lubelska

Krowodrza,Kraków

1 990 000 zł60 m² 33 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie w wysokim syandardzie - loft w układzie otwartym z antresolą. Dół 37,7m2 : - mały aneks kuchenny - mała łazienka z prysznicem - duży salon z jadalnią - balkonik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Petöfiego

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

656 586 zł55 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Jeśli szukasz zadbanego, umeblowanego, 3-pokojego mieszkania z dużymi balkonami i osobną jasną kuchnią do zamieszkania od zaraz, albo do odświeżenia i urządzenia we własnym stylu, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wicherkiewicza

Kliny,Kraków

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentuję Państwu 3-pok. 2-poziomowe mieszkanie przy ul. Wicherkiewicza na wynajem od teraz lokalizacja: kliny to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Krakowie dla rodzin poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fredry

Łagiewniki,Kraków

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z 40m2 znajdujący się na 1 piętrze w nowej inwestycji przy ulicy Fredry w dzielnicy Łagiewniki obok Bonarki City Center Mieszkanie nowe niezamieszkane które jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bochenka, podgórze duchackie opis mieszkania: mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze o powierzchni 36 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

1 470 000 zł65 m² 22 504,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu Apartament w Młynach Mogilska luksus i wygoda na wyciągnięcie ręki. Opis mieszkania Wyjątkowa oferta 3 pokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąbie,Kraków

849 000 zł50 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

English below Na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji na Dąbiu, jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części dzielnicy Grzegórzki. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiślna

Śródmieście,Kraków

1 049 000 zł45 m² 23 467,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Na sprzedaż 2 - pokojowe z osobną jasną kuchnią, o powierzchni 44,7 m2 znajdujące się w samym centrum Krakowa, przy ul. Starowiślnej. - powierzchnia: 44,7 m - przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

1 100 000 zł41 m² 26 829,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż klimatyzopwane 2 pokojowe mieszkanie 41M2 przy ul. Zabłocie, riverside, kraków Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 41 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

3 100 zł56 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość: do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Masarskiej. Lokal jest w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | ul. Bunscha, ruczaj lokalizacja Budynek zlokalizowany jest przy ul. Bunscha, w sercu Ruczaju - jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Prokocim,Kraków

625 000 zł38 m² 16 369,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Мы также говорим на русском! vibehome ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38,18 m2 w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

542 876 zł36 m² 15 202,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

699 000 zł38 m² 18 414,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

MB Estates prezentuje wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie 37,96 m z 2 balkonami | ul. Tadeusza Seweryna 3, kraków Kozłówek Na sprzedaż funkcjonalne i stylowe mieszkanie, zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek Podgórski

Stare Podgórze,Kraków

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia przestronne jednopokojowe mieszkanie przy rynku podgórskim nieopodal bulwarów wiślanych, dzielnica stare podgórze. Opis nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 42m2 , znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohomolca

Prądnik Czerwony,Kraków

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasny elegancki 3 pokojowy apartament Z klimatyzacją, balkonem I parkingiem, ul. Bohomolca, osiedle oświecenia, prądnik czerwony, nieopodal centrum handlowe serenada. Dostępny od zaraz. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 295 000 zł69 m² 18 825,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny, nowy, pełen światła dziennego, z widokiem na zielone tereny, klimatyzacja, komfortowy, w pełni urządzony, gotowy do zamieszkania, w wysokim standardzie, bez 2% pcc - 4 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe 49 M2 ul.SIEWNA OPIS MIESZKANIA: Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m2 mieści się na 3 piętrze w budynku 6 piętrowym przy ul. Siewnej, dzielnica Prądnik Biały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

978 000 zł63 m² 15 523,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! złocień! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Henryka i Karola Czeczów -złocień. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kątowa

Stare Miasto,Kraków

349 000 zł18 m² 18 977,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Nieruchomość W samym centrum przy dworcu pkp! Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 18,39 m2 na ul. Kątowej , Lokal usytuowany jest na parterze 1- piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Dębniki,Kraków

6 500 zł73 m² 89,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia wyjątkowy 3-pokojowy apartament W inwestycji 'riva verona' dostępne od 5 listopada Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny apartament o metrażu 72,6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dębniki,Kraków

1 039 436 zł55 m² 18 999 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania, które mieści się w nowej inwestycji na Ruczaju - Kobi House by Imperial. /Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Banacha

Krowodrza,Kraków

1 299 000 zł72 m² 18 041,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą addom 3-pokojowe mieszkanie inwestycyjne | ul. Banacha 61a, prądnik Biały, kraków Mam przyjemność zaprezentować eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Płaszów,Kraków

550 387 zł36 m² 15 399,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! Bez prowizji! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 35 m2 w nowej inwestycji na Płaszowie. W pobliżu Bagry, zaplecze handlowe, ścieżki rowerowe i przestrzeń rekreacyjna. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia