dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Kraków

2 902 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 902 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułanów

Olsza,Kraków

549 000 zł36 m² 15 094,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja! polecamy! super mieszkanie 2 pokojowe do wejścia! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. Ułanów w rejonie Ugorka. Nieruchomość położona w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prezentujemy Państwu przestronne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48 m , znajdujące się na parterze w kameralnej zabudowie szeregowej z 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wileńska

Olsza,Kraków

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie 4 pokojowe na X piętrze przy ul. Wileńskiej 5, naprzeciwko Wydziału leśnego / ogrodniczego Uniwersytetu Rolniczego przy ul. 29 Listopada, z bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lema

Grzegórzki,Kraków

3 900 zł63 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na ul. Lema W dzielnicy grzegórzki O powierzchni 63M2 Z dwoma balkonami! opis nieruchomości: mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabłocie,Kraków

1 249 000 zł57 m² 21 923,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,97 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w siedmiopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Osiedle Górali

Nowa Huta,Kraków

349 000 zł19 m² 18 368,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kwalerka W atrakcyjnej cenie! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Górali, dzielnica Nowa Huta. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: żłobki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Bieńczyce,Kraków

555 000 zł44 m² 12 536,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w rejonie os. Kalinowego (nowa Huta, bieńczyce). Nieruchomość jest do wprowadzenia się , ewentualnie odświeżenia/odnowienia. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Morelowa

Wola Justowska,Kraków

4 250 zł75 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości 2-poziomowy elegancki apartament - 3 słoneczne pokoje, 2 łazienki, 2 garderoby, hall, duży taras. Prestiżowa lokalizacja, 5 -minutowy dojazd do Centrum Komfort swobodnego parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Grzegórzki,Kraków

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu lokalu mieszkalnego, dwa pokoje plus kuchnia, w Krakowie w dzielnicy Grzegórzki Lokalizacja - bliskość ścisłego centrum, dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

829 000 zł46 m² 18 021,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z dobrym dojazdem do większości Uczelni Wyższych lub po prostu 'dla siebie', gdzie wszystko jest w zasięgu ręki to warto zapoznać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

585 000 zł27 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 27 m2 przy al. Kijowskiej, dzielnica Krowodrza. Nieruchomość: w skład tego mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Studencka

Stare Miasto,Kraków

20 000 zł200 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Nowy, niepowtarzalny apartament w samym sercu Starego Miasta! Wyjątkowy apartament o powierzchni 200m2 zlokalizowany przy samych Plantach na 2 piętrze w reprezentacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielskiego

Ugorek,Kraków

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja - ul. Dzielskiego, kraków Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 80-tych (ocieplony). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Kijowska

Łobzów,Kraków

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Czysta, zadbana kawalerka w centrum Krakowa, w bardzo dobrej cenie. Do wynajęcia od zaraz piękna kawalerka przy al. Kijowskiej 10, tuż przy agh. Położona na 2 p. w zadbanym boku 4-ro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków

620 000 zł39 m² 15 979,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w bloku. Przestronne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe położone w lokalizacji Kraków - Krowodrza. Powierzchnia: 38,8 m mieszkanie + 3,5 m loggia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Wzgórzach

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

470 000 zł37 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Kraków Wzgórza Krzesławickie | Os. Na Wzgórzach | 36,7 m + piwnica Mieszkanie sprzedawane bez prowizji! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

510 000 zł32 m² 15 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie typu studio, położone przy ul. Łokietka w inwestycji "armada Garden". Dzielnica Prądnik Biały w rejonie ulic Rybałtowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Józefa Strusia

Nowa Huta,Kraków

525 000 zł45 m² 11 742 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Doskonała alternatywa dla osób, które szukają dla siebie mieszkania do remontu w dobrej lokalizacji. Lokalizacja: os. Strusia / Bieńczyce Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

899 000 zł36 m² 24 697,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* kupujący nie płaci podatku pcc * * nowoczesna I jedyna taka inwestycja W krakowie stworzona właśnie dla ciebie* Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,40 m2 na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

678 849 zł45 m² 15 082,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru oferta specjalna ograniczona czasowo kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 40 m , zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Żabiniec w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Śródmieście,Kraków

3 700 zł48 m² 77,08 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone przy ulicy Grzegórzeckiej 77. Budynek wyposażony w windę, wideomofon, monitoring, lokalizacja mieszkania zapewnia znakomitą komunikację z każdą częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widłakowa

Dębniki,Kraków

2 450 zł57 m² 42,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 15 października trzypokojowe mieszkanie o pow. 57m2 przy ulicy Widłakowej, zlokalizowane na krakowskim Tyńcu. Nieruchomość z trzema oddzielnymi sypialniami, z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Bonarka,Kraków

632 000 zł39 m² 16 205,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie ze słonecznym dużym balkonem oraz pięknym widokiem na południe, o powierzchni 39 - zaraz obok Bonarka City Center w zgrabnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Górali

Nowa Huta,Kraków

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedaż mieszkania Nowa Huta, osiedle Górali 3 pokoje, 50 m Mam przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie w jednej z najdynamiczniej rozwijających się i najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

978 000 zł63 m² 15 618 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Złocień, 3 pokoje, balkon M. Postojowe W garażu podziemnym 50 000zł. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 62,62m2 zlokalizowane przy ul. Henryka I karola czeczów - złocień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

730 000 zł29 m² 25 172,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka blisko centrum! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Rakowickiej, dzielnica Grzegórzki. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

540 000 zł39 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 39 m2 ( po podłodze ) znajdujące się w fajnej lokalizacji z bardzo dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Ruczaj,Kraków

799 000 zł63 m² 12 682,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na krakowskim osiedlu Ruczaj przy ul. Grota Roweckiego Mieszkanie: - salon, dwie sypialnie, osobna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kapelanka

Ludwinów,Kraków

3 900 zł90 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie, ul. Kapelanka, 90M2 dostępne od 01.10.2025 OPIS MIESZKANIA Mieszkanie jest duże przestronne i bardzo jasne. Znajduje się na wysokim parterze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne I jasne 2-pokojowe mieszkanie Z narożnym balkonem I widokiem na wisłę, ul. Zabłocie W investycji riverside, dzielnica podgórze. Dostęone od zaraz. Opis mieszkania: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Urocze

Urocze,Kraków

580 000 zł72 m² 8 106,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem | os. Urocze, nowa Huta, kraków oraz przyziemie! To mieszkanie ma w sobie więcej, niż może się wydawać na pierwszy rzut oka! Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

1 600 zł23 m² 68,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne/przytulne małe mieszkanie /dobrego pasterza/29 listopada idealne dla singli lub pary miejsce postojowe gratis wyłączność - klucze W biurze - wolne od zaraz Proponujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 240 000 zł62 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker W ofercie Północ Nieruchomości Końskie na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dwoma tarasami/ogródkami w świetnej lokalizacji! Umowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

697 680 zł43 m² 16 232,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z ogródkiem - promocyjna cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego mieszkania o powierzchni 42,98 m , zlokalizowanego przy ul. Piaszczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

540 575 zł37 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

814 000 zł42 m² 19 497 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni 41,75 m , położone na parterze kameralnego budynku z 2021 roku. To jasna, funkcjonalna przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bieńczyce,Kraków

620 000 zł39 m² 15 897,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w Krakowie w kompleksie budynków na zadbanym osiedlu przy ulicy Gen. Leopolda Okulickiego. Idealne dla pary, singla, lub na wynajem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślusarska

Zabłocie,Kraków

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzone mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem W budynku Z garażem podziemnym, ul. Ślusarska, zabłocie, podgórze. Dostępne od zaraz. Opis nieruchomości To komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Szczepański

Stare Miasto,Kraków

2 100 000 zł82 m² 25 547,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rynek główny wysoki standard 2 niezależne mieszkania 82,20 m2 lokalizacja Oferuję Państwu mieszkanie znajdujące się samym sercu Krakowa na Placu Szczepańskim. Cicha i spokojna okolica , dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Krowodrza,Kraków

1 080 000 zł52 m² 20 769,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Rezerwacja W naszej ofercie znalazło się mieszkanie przestrzenne, wysokie, gotowe do zamieszkania bez nakładów, po niedawnym remoncie generalnym. Bezprowizyjnie dla klienta gotówkowego. CO.