dowolna

Mieszkania do remontu Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

444 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Szkolne

Zalew Nowohucki,Kraków

360 000 zł31 m² 11 612,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować 1 pokojowe mieszkanie umiejscowione na 2 pietrze W mieszkaniu znajdują się: jasna Kuchnia, łazienka, pokój oraz przestronny przedpokój. mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

319 000 zł26 m² 12 269 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Niewielkie mieszkanie do remontu typu open-space o powierzchni: 26 mkw., położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Nowym przy ul. Jerzmanowskiego. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 0/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Piaski Wielkie,Kraków

470 000 zł47 m² 9 993,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie Z balkonem oraz piwnicą ul. Łużycka - piaski nowe N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,03 m2 (wraz z piwnicą 2,03 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mitery

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 150 000 zł75 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne, jasne, dwupoziomowe mieszkanie z dwoma balkonami usytuowane w cichej części Starego Podgórza. Ciekawa propozycja dla rodzin, chcących cieszyć się wszelkimi udogodnieniami dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelechowskiego

Bronowice Wielkie,Kraków

610 000 zł50 m² 12 187,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Grzybek Nieruchomości oferują na sprzedaż mieszkanie usytuowane w okolicy ul. Rydla ustawne mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na parterze w kameralnym 4 piętrowym budynku. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

399 000 zł37 m² 10 784 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Niższa cena dla klienta gotówkowego! Możliwość otrzymania kredytu "bezpieczny kredyt 2%" Nie wiesz, czy spełniasz wymogi? Zadzwoń! Udzielamy bezpłatnych porad w zakresie uzyskania kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Kalinowe,Kraków

349 000 zł37 m² 9 432 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Więcej informacji beatalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: POLECAMY! Do sprzedaży mieszkanie położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku na os Kalinowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Centrum C

Kraków,małopolskie

270 000 zł29 m² 9 323,20 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: blok, cegła, blok z lat 60-tych W dobrym stanie; standard mieszkania: do remontu; dodatkowo: domofon, monitoring klatki schodowej, piwnica, suszarnia, telewizja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czuchajowskiego

Nowa Huta,Kraków

496 000 zł55 m² 9 018 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Więcej informacji: telefon: e-mail: doskonała alternatywa dla osób, które szukają dla siebie funkcjonalnego mieszkania, które można samemu zaaranżować pod swój gust w w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Krakowiaków

Krakowiaków,Kraków

335 000 zł33 m² 10 229 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 32,75 m2 z oddzielna jasną kuchnią w Osiedlu Krakowiaków w dzielnicy Nowa Huta. Istnieje możliwość zmiany układu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakusa

Stare Podgórze,Kraków

499 000 zł39 m² 12 891 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Krakusa w Krakowie (dzielnica Stare Podgórze). Powierzchnia użytkowa: 38,71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Prokocim,Kraków

595 000 zł56 m² 10 720,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ustawne - 55,5 m2 - balkon - piwnica N20 Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży jasnego, ustawnego mieszkania o powierzchni 55,5 m2 na Prokocimiu Nowym przy ul. Teligi. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaski Wielkie,Kraków

450 000 zł45 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentację mieszkania z dużym potencjałem. Zielona okolica z dużą ilością miejsc do parkowania. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, podgórze Duchackie, piaski, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kremerowska

Piasek,Kraków

990 000 zł58 m² 17 069 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

CO sprzedajemy? Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 59m , położone na 1 piętrze kameralnego budynku. - świetna lokalizacja, 3 minuty do tramwaju, - cicha ulica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

517 000 zł56 m² 9 282 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Okazja! Podgórze Duchackie mieszkanie 55,7 m2 3 pokoje z możliwością przekształcenia w czteropokojowe Duży balkon, mieszkanie z potencjałem piętro 5, winda Mieszkanie do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Bieńczyce,Kraków

440 000 zł44 m² 10 094 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią przy ulicy Dunikowskiego w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży pokój z wyjściem na balkon - mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Bieńczyce,Kraków

375 000 zł37 m² 10 135,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na 6 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku (około 1952), os. Kazimierzowskie, dzielnica Nowa Huta. Parking publiczny przed blokiem. Okolica charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koletek

Stare Miasto,Kraków

659 000 zł38 m² 17 549,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Ciekawa opcja pod inwestycję w miejscu, w którym próżno szukać wielu ofert lokali na sprzedaż. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz na prezentację. Lokalizacja: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wandy

Wandy,Kraków

480 000 zł57 m² 8 421 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Okazja! Mieszkanie w bardzo dobrej cenie i lokalizacji. 4 pokoje, 57 m2, 7 piętro z windą Okolice dh Wanda Unikasz mieszkań w blokach z wielkiej płyty? Niepotrzebnie! Może jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodkowica

Prądnik Czerwony,Kraków

442 000 zł36 m² 12 277,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży ustawne mieszkanie na ul. Włodkowica. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze bloku z 1968 roku. Na powierzchnię 36m2 składają się: - duży salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

499 000 zł62 m² 7 996,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje, salon z aneksem kuchennym. Lokal zawiera balkon i 2 garderoby. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wandy,Kraków

335 000 zł34 m² 9 853 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Więcej informacji Wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz niedużego mieszkania dla siebie lub pod wynajem, w Nowej Hucie to ta alternatywa jest dla Ciebie :) Informacje ogólne: - powierzchnia 34m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Kozłówce

Na Kozłówce,Kraków

399 000 zł37 m² 10 754,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkaniem Z piwnicą. Zielona okolica - świetna komunikacja. N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 m2 przy ul. Na Kozłówce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

525 000 zł47 m² 11 240 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta wstrzymana do piątku 21.07.2023 Do kupienia przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w IV piętrowym bloku położonym przy ul. Litewskiej - dzielnica Krowodrza. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Kozłówce

Na Kozłówce,Kraków

399 000 zł37 m² 10 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 37,1 mkw. położone w zielonej okolicy na prokocimskim Kozłówku przy ul. Na Kozłówce. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Albertyńskie

Nowa Huta,Kraków

335 000 zł34 m² 9 852,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ostatnim, 4 piętrze w czteropiętrowym bloku (brak windy) na osiedlu Albertyńskim, w pobliżu ulice: marii Dąbrowskiej, gustawa Pokrzywki, lawendowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Studencka

Stare Miasto,Kraków

2 519 960 zł173 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stare miasto - studencka -planty 172,6 M2 - 7 pokoi - 2 519 960 pln Do sprzedaży mieszkanie w Starym Mieście przy Plantach Krakowskich na ulicy Studenckiej. Mieści się w klasycznej, stylowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

389 900 zł51 m² 7 716,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży słoneczne mieszkanie dwupokojowe,z oddzielną kuchnią,łazienką i przedpokojem,położone na parterze dwupiętrowej kamienicy w dzielnicy Nowa Huta.Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sas-Zubrzyckiego

Wola Duchacka,Kraków

485 000 zł50 m² 9 661 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Zubrzyckiego (dzielnica Wola Duchacka). Powierzchnia użytkowa: 50,20 m2 Tytuł prawny: spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Stalowe

Nowa Huta,Kraków

405 000 zł51 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Ustawne mieszkanie dwupokojowe, z jasną oddzielną kuchnią, czwarte piętro, osiedle Stalowe, nowa Huta. Budynek z cegły, czteropiętrowy z roku 1955. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

599 000 zł50 m² 11 963,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Jeśli poszukujesz mieszkania do remontu, blisko centrum z doskonałą komunikacją i chcesz skorzystać z "bezpiecznego kredytu 2%", to 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Mogilskiej 44 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

545 000 zł52 m² 10 582,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

NA przedaż 3 pokojowe mieszkanie Z loggią I jasną osobną kuchnią na krowoderskich zuchów. Tylko U nas W biurze. Mieszkanie znajduję się na III piętrze w IV piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

930 000 zł72 m² 12 827,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w oficynie, wystawa południowo-wschodnia, okna wychodzą na duży, urządzony ogród - zielono i cicho (mimo że w części Starowiślnej między Dietla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Dywizjonu 303,Kraków

525 000 zł45 m² 11 682 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy os. Dywizjonu 303 w Krakowie (dzielnica Czyżyny). Powierzchnia użytkowa: 44,94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Na Wzgórzach

Na Wzgórzach,Kraków

330 000 zł42 m² 7 819,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

1-pokojowe mieszkanie na Os. Na Wzgórzach z potencjałem! lokalizacja: mieszkanie położone przy Szpitalu Okulistycznym, 2 min Pętla Tramwajowa "wzgórza Krzesławickie", nieopodal ul. Architektów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

385 000 zł44 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Nowej Hucie. Nieruchomość o powierzchni 44 m 2 składa się z: -Pokoju 1 -pokoju 2 -kuchni -przedpokoju -łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małego Księcia

Nowa Huta,Kraków

335 000 zł34 m² 9 882 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Nowa Huta Bieńczyce mieszczące się przy ulicy Małego Księcia. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Albertyńskie,Kraków

340 000 zł34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2 znajdujące się na 4 piętrze, w bloku os. Albertyńskim w skład którego wchodzi Salon z Aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Widok

Dąbie,Kraków

299 000 zł24 m² 12 563 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z piwnicą znajdujące się tuż obok Ronda Grzegórzeckiego tj. przy ulicy Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Teatralne

Nowa Huta,Kraków

495 000 zł55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania przestronne, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze 3-piętrowego bloku z cegły w zabytkowej części Nowej Huty z lat 50-tych. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kliny

Kliny,Kraków

499 900 zł61 m² 8 193,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szanowni Państwo, zarezerwuj teraz i zrealizuj zakup z programem kredyt 2% Miło mi zaprezentować mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią o łącznej powierzchni 61,01 m2 ulokowanym na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij