dowolna

Mieszkania do remontu Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

444 ogłoszenia

2 299 000 zł103 m² 22 320,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł94,89 m² 13 173,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 94,89 m , położonego przy ul. Piotra Stachiewicza, w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł112,71 m² 13 131,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Inwestycyjne mieszkanie do podziału na pokoje dla studentów lub krótki najem w samym centrum Krakowa o dużym potencjale aranżacyjnym w zabytkowej kamienicy przy ul. Loretańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł23 m² 16 478,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kraków Jednopokojowe Okolice Ronda Mogilskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 23m2, zlokalizowane przy ul. Lotniczej, w zadbanym, pięciokondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

497 000 zł36,28 m² 13 699,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 5. piętrze w dzielnicy Azory, przygotowane do prac wykończeniowych. Dzięki otwartej ekspozycji na zieleń i boiska, wnętrze jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł53 m² 11 867,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w dzielnicy Podgórze Duchackie w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł65,60 m² 12 042,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Czyżyny - 3 pokoje | 63,3 m | balkon | piwnica Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,3 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł104,24 m² 14 965,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kieleckiej, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - na Osiedlu Oficerskim. Nieruchomość znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł103,54 m² 11 493,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2002

Szukasz dużego mieszkania w Krakowie, ale nie chcesz wyprowadzać się poza miasto, żeby mieć więcej przestrzeni? To dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103,54 m przy ul. Radzikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł49 m² 13 040,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , które łączy w sobie ogromny potencjał aranżacyjny z doskonałym adresem. To idealna propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł55 m² 11 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas! Na sprzedaż 3/4 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Wandy w dzielnicy Nowa Huta w bliskim sąsiedztwie Zalewu Nowohuckiego. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł52,50 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym lub dla rodziny? Ta nieruchomość o powierzchni 52,5 m to idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

851 200 zł44,80 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Elegancki loft z jedną sypialnią Lofty w Młynie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować przytulny loft.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł176,30 m² 27 226,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

[Mówimy pl,ukr ,eng oraz ru][говоримо українською,польською,англійською,а також розуміємо російську][we speak English] Wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł51,05 m² 14 476 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Żywieckiej w krakowskim Borku Fałęckim. Lokal o powierzchni 51,05.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje funkcjonalne, 3-pokojowe zlokalizowane Bieńczycach. Mieszkanie do remontu! Mieszkanie o powierzchni 52,5 m, składa się z: - jasnej kuchni - 3 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł44,58 m² 12 539,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż, dwupokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 44,58 m2 położone na Osiedlu Słonecznym w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie! Nieruchomość w stanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

2 812 500 zł125 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1450

English below Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł31 m² 14 967,74 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Biuro Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w dynamicznej, centralnej części Krakowa, przy ulicy Józefa Wybickiego. To doskonała propozycja dla osób żyjących.

Szczegóły ogłoszenia

589 500 zł38,50 m² 15 311,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Homfi prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Zwycięstwa o powierzchni 38,5m2 lokalizacja: znakomita komunikacja: zaledwie kilka minut spacerem dzieli budynek od głównych przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Sprzedamy mieszkanie o powierzchni 60m2 położone w Krakowie przy ul. Grota-Roweckiego. Lokal składa się z 3 ustawnych pokoi, kuchni, łazienki oraz wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,33 m² 12 928,99 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe mieszkanie do własnej aranżacji Osobna kuchnia | Balkon typu ogród zimowy | Do remontu - pełna swoboda aranżacji | Idealne dla pary, singla lub inwestora ***** rozkład pomieszczeń: * Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52 m² 12 115,38 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje z balkonem, bieńczyce (os. Na Lotnisku) Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 7. piętrze w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane w sercu Nowej Huty na osiedlu Centrum C . Mieszkanie znajduje się w klasycznym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł45,39 m² 14 959,24 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,5 m , położone na 1. piętrze w 8-piętrowym budynku z 2004 roku (z windą). Bez prowizji - Układ i najważniejsze atuty: 2 pokoje - salon.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł64,45 m² 9 775,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bieżanów, ul. Barbary. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61,89 m 2. Rozkładowe, dwustronne mieszkanie na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1980 r. Budynek po termomodernizacji. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 579 820 zł135,78 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Przestronny loft 135,78 m w sercu Zabłocia wysokie sufity, industrialny klimat [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł65,70 m² 11 872,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie do remontu w świetnej lokalizacji. Annderson Nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż przestronne mieszkanie do remontu, zlokalizowane na pierwszym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł54,91 m² 16 845,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 360.00 zł; Budynek: cegła, kamienica wyremontowany/ocieplony; Standard mieszkania: do remontu; Dodatkowo: balkon, duża piwnica; W pobliżu: Błonia, bulwary, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł40,65 m² 10 947,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ustawne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,65m2 , położone na parterze w bloku trzypiętrowym na osiedlu Na Stoku w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, balkonem oraz garderobą o powierzchni aż 60 m w bardzo dobrej lokalizacji w centrum - ul.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł66,90 m² 14 200,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Kraków Mateczny ul. Biskupa Franciszka Hodura 66,9 m Nieruchomość: proponujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66,9 m2, położoną na wysokim parterze z ogrodem w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł124,39 m² 12 050,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż: unikatowa inwestycja na Kazimierzu mieszkanie z potencjałem adaptacji strychu! Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie klimat krakowskiej kamienicy z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł49,44 m² 13 551,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokojowe mieszkanie na Ruczaju z możliwością wydzielenia 3 pokoju. Idealne pod inwestycję najmu długoterminowego dla studentów Kampusu uj lub dla klienta indywidualnego. W cenie duża.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł176,30 m² 27 226 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1400

Więcej informacji robert *510 *297 *341 176 m | kamienica | 200 m od Rynku | inwestycja Szukasz nieruchomości w ścisłym centrum Krakowa, która ma realny potencjał inwestycyjny?.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł48 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mint Property ma przyjemność zaproponować Państwo trzypokojowe mieszkanie przy ul. Pigonia, dzielnica Prądnik Biały w Krakowie na sprzedaż.Mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajduje sie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł72,50 m² 16 275,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

NA sprzedaż słoneczne mieszkanie O wysokim potencjale aranżacyjnym. Modernistyczna kamienica przy ul. Lea. W pobliżu ul. Urzędnicza I park krakowski, urokliwa stara krowodrza. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł55,70 m² 12 388 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania 3 pokojowego do własnej aranżacji. Układ mieszkania jest idealny dla rodziny, jak i pod inwestycję- każdy pokój posiada niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł65,62 m² 11 398,96 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Premium Estates oferuje 4-pokojowe mieszkanie z balkonem położone w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ulicy Dobrego Pasterza, przy Parku Zaczarowanej Dorożki. Lokalizacja: nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł13 m² 19 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie, położone na parterze kamienicy przy ul. Kalwaryjskiej w krakowskim Starym Podgórzu. Cena: 254 000 zł To propozycja inwestycyjna o bardzo dużym potencjale zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55,03 m² 12 702 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Nowa Huta. Mieszkanie do remontu. Potencjał do własnej aranżacji. Mieszkanie o powierzchni: 55,03.