dowolna

Mieszkania dla studentów Kraków - Oferty najmu mieszkań

646 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

646 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje mieszkanie na Grzegórzkach. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane na IV piętrze bloku z lat 80-tych przy ul. Francesco Nullo - Grzegórzki. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielców

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 600 zł34 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków - os. Kozłówek - ul. Spółdzielców dwupokojowe mieszkanie Z balkonem W atrakcyjnej lokalizacji. Woda oraz ogrzewanie Z sieci miejskiej (mpec). Blisko mpk. Idealnie nadaje się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Klemensiewicza

Śródmieście,Kraków

243 195 zł16 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal o pow. 15,69mkw (pokój z kuchnią 13,45 + łazienka 2,24) na Ip., z balkonem o pow. 3,74. Ekspozycja pn-wsch/pn-zach. Jest jeszcze duży wybór lokali na każdej kondygnacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ptasia

Olsza,Kraków

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie z balkonem przy ulicy Ptasiej (os. Olsza) w Krakowie Mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie. Propozycja idealna zarówno pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podzamcze

Stare Miasto,Kraków

2 600 zł57 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament położony przy ul. Podzamcze, w kamienicy vis a vis Wawelu. Przestronny apartament o pow. 57m2 podniesione na II piętro, tworzące się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnowiejska

Stare Miasto,Kraków

2 950 zł43 m² 68,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2, zlokalizowane przy ulicy Czarowiejskiej, tuż obok agh. Nieruchomość z dwoma oddzielnymi sypialniami, salonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

2 800 zł36 m² 76,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe studio 36,5m2 przy ulicy Francesco Nullo w inwestycji Grzegórzki Park. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Krakowie przy ulicy Francesco Nullo, dzielnica Grzegórzki. w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Bieńczyce,Kraków

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okulickiego przy szpitalu rydygiera - kawalerka Z tarasem oraz garażem N20 Nieruchomości oferuje na wynajem przytulne, słoneczne mieszkanie typu studio o pow. 34m2 położone w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 1-pokojowe mieszkanie w centrum miasta - Grzegórzki! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na II piętrze VI-piętrowego bloku przy ul. płk. Francesco Nullo - Grzegórzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Helton prezentuje do wynajęcia kawalerkę z ogródkiem przy ul. Przybyszewskiego w cenie 2800 pln. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na parterze, jego metraż liczy 32 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dietla

Kazimierz,Kraków

1 079 000 zł61 m² 17 688,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1889

Najważniejsze informacje ul. Dietla 71, kazimierz Forma własności: pełna własność Powierzchnia: 61 m2 Bardzo przestronne - wysokość pomieszczeń 3,60m Jedna sypialnia (10 m2) Przestronny salon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Widok

Śródmieście,Kraków

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! Jasne, przytulne studio ok 20 m2 ,po generalnym remoncie ,składające się z pokoju, aneksu kuchennego, przedpokoju, łazienki z kabiną prysznicową ,nowe meble i biały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 080 zł26 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości livein, prezentuje dla Państwa jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia w Krakowie, o powierzchni 26m2 w prestiżowej inwestycji "nowa 5 dzielnica" przy ulicy Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

2 200 zł23 m² 95,65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English version below Extra broker prezentuje do wynajęcia kawalerkę w odnowionej kamienicy przy ul. Starowiślnej- dostępną od lutego. Nieruchomość - mieszkanie o pow. 23m2 - piętro 3 (jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sas-Zubrzyckiego

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 200 zł38 m² 58 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków - Podgórze Duchackie - ul. Sas-Zubrzyckiego dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie dostępne od zaraz! woda oraz ogrzewanie Z sieci miejskiej (mpec). 3 minuty od bloku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

2 370 zł26 m² 92,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować państwu nową kawalerke w 'Apartamentach Wybickiego" w Krakowie. Opis: mieszkanie znajduje się na parterze w 2- piętrowym nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XV Mistrzejowice,Kraków

1 700 zł33 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tobiasz Estate Nieruchomości prezentuje mieszkanie 1 pokojowe na wynajem w dzielnicy Mistrzejowice osiedle Bohaterów Września. Mieszkanie będzie dostępne od 15.03.2023! Najem wyłącznie dla jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sukiennicza

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne i nowoczesne mieszkanie w centrum Krakowa przy ul. Sukienniczej w apartamentowcu w cenie 3000 zł. WE speak english mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Osiedle Albertyńskie

Nowa Huta,Kraków

1 500 zł24 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkania W dzielnicy nowa huta - os. Albertyńskie mieszkanie 1 pokojowe Z aneksem kuchennym W przedpokoju - metraż 24 M2 Lokalizacja mieszkania, pozwala na możliwość przebywania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Cystersów

Grzegórzki,Kraków

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Grzegórzki przy ul. Cystersów w cenie 1900 zł (okolice ul. Mogilskiej). Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, jego metraż liczy 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w dzielnicy Stare Miasto przy ul. Rakowickiej, 10 minut spacerem od Rynku Głównego i kilka minut od Dworca Głównego. Mimo bliskości centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

879 000 zł72 m² 12 168 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

929 000 zł78 m² 11 834,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w apartamentowcu przy ul. Klimeckiego w Krakowie (dzielnica Zabłocie). Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Tysiąclecia

Mistrzejowice,Kraków

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od kwietnia przytulna, słoneczna kawalerka idealna dla jednej osoby lub pary. Mieszkanie położone na os. Tysiąclecia dzielnica Mistrzejowice. Cicha, spokojna i przede wszystkim zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

929 000 zł74 m² 12 554 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

688 800 zł56 m² 12 274 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

523 300 zł33 m² 15 734 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Łobzów,Kraków

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na ul. Śląska tuż przy Nowym Kleparzu. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Krakowie na ulicy Śląska, dzielnica Łobzów. Świetna lokalizacja przy Nowym Kleparzu: około 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

650 900 zł47 m² 13 849 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

899 000 zł76 m² 11 829 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

185 000 zł15 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz nowoczesnego mieszkania dla siebie lub pod wynajem, w samym centrum Krakowa to ta alternatywa jest dla Ciebie :) Inwestycja skrojona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne, 1-pokojowe mieszkanie z oddzieloną sypialnią. Lokal o wysokim standardzie wykończenia, znajdujące się na ulicy Klimeckiego 8 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielców

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stachowskiego

Zabłocie,Kraków

2 700 zł27 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem studio ul. Stachowskiego, 27M2, pianissimo opis nieruchomości: mamy przyjemność zaprezentować Państwu studio o powierzchni 27 m2 położone na Trzecim piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubomirskiego

Śródmieście,Kraków

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 1 pokojowe studio na Starym Mieście przy ul. Luomirskiego w cenie 3500 zł. Apartament Apartament znajduje się na 2 piętrze w zabytkowej kamienicy. Jego powierzchnia liczy 41 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

959 000 zł79 m² 12 139 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

619 700 zł40 m² 15 493 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Frycza-Modrzewskiego

Prądnik Biały,Kraków

399 000 zł32 m² 12 650,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mai Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie (31,54m2) z balkonem przy ulicy Andrzeja Frycza- modrzewskiego - Żabiniec. Idealny lokal na start lub pod wynajem dla pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka na osiedlu Bohaterów Września. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Krakowie na osiedlu Bohaterów Września, dzielnica Mistrzejowice - Nowa Huta. Liczne punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykarska

Płaszów,Kraków

693 800 zł69 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

- we speak english! спілкуюся українською мовою! - Opis Lokalizacja: kraków, płaszów Powierzchnia: 69.38 m2 Liczba pokoi: 3 Kondygnacja: 4/6 Ogrzewanie: MPEC Ekspozycja: zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

769 000 zł56 m² 13 732,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis Lokalizacja: kraków, płaszów Powierzchnia: 56 m2 Liczba pokoi: 3 Kondygnacja: 5/5 Ogrzewanie: mpec Ekspozycja: południowy wschód Czynsz: 300 zł Cena: 769 000 zł - Miejsce w garażu podziemnym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij