dowolna

Apartamenty Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

2 367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 367 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

2 760 zł40 m² 69,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie dostępne od lutego! Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

3 510 zł49 m² 71,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Oferta czasowa: pełna opłata za zakwaterowanie zostaje obniżona o 20% rabat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kordiana

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w spokojnej, zielonej okolicy Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

994 345 zł56 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Podgórze - ul.SASKA Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Podgórze, ul. Saska w Krakowie. Inwestycja Saska Blu. Składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Smoleńsk

Śródmieście,Kraków

3 950 zł44 m² 88,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy elegancki apartament o powierzchni 44,5 m zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Noble Residence przy ul. Smoleńsk 33. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krokusowa

Łagiewniki,Kraków

2 750 zł38 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane tuż obok Trasy Łagiewnickiej Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kazimierz,Kraków

1 262 500 zł50 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 50,5 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Kazimierz w centrum Krakowa. Lokal jest gotowy do odbioru na już. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

933 000 zł67 m² 13 990,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Kraków dzielnicy Ruczaj. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na kameralnym osiedlu, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Prądnik Biały,Kraków

913 750 zł42 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż eleganckie, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 42,5 m z balkonem, położone na 3. (najwyższym) piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

858 222 zł62 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji zlokalizowanej w Krakowskich Bronowicach. To idealne połączenie spokojnej, intymnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Mateczny,Kraków

1 223 420 zł70 m² 17 603,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 69,5 m, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Murapol Mateczniq przy ul. Rydlówka, w sercu krakowskiego Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cystersów

Grzegórzki,Kraków

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Administrator mieszkania W cenie zapraszam do zapoznania się Z ofertą wynajmu mieszkania W inwestycji cystersów garden mieszkanie dwupokojowe Z aneksem kuchennym W dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

2 999 000 zł124 m² 24 185,50 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Noho Młyny Mogilska - premium inwestycja w Krakowie Na sprzedaż apartament o powierzchni 123,92 m , położony na 12. piętrze. Nieruchomość wyróżnia się panoramicznymi przeszkleniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 135 000 zł52 m² 21 681 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealne dla singla lub pary. Nowe w pełni urządzone mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym, łazienką, balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym przy ulicy Rydlówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

5 500 zł55 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem stylowy 3 pokojowy apartament położony w inwestycji Kościuszki 39 w dzielnicy Salwator. Lokalizacja: salwator to miejsce, które sprawia, że wszędzie jest blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Górka Narodowa,Kraków

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie (w stanie deweloperskim) o powierzchni 48 m2, położone na szóstym piętrze (jest winda) apartamentowca z 2021 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Prądnik Biały,Kraków

1 249 000 zł72 m² 17 393,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż przestronny, nowoczesny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Zwierzyniec,Kraków

1 667 730 zł73 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowe mieszkania na woli justowskiej - okolice Błoń *kameralna inwestycja* Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

765 000 zł29 m² 26 288,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kraków Grzegórzki F. Nullo 2 pokoje balkon Nieruchomość: ustawne i ciche mieszkanie o powierzchni 29 m2 zlokalizowane na trzecim pietrze apartamentowca z windą w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Retoryka

Stare Miasto,Kraków

9 500 zł144 m² 65,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Property&law ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu przestronnego mieszkania w zabytkowej kamienicy przy ul. Retoryka w Krakowie. To wyjątkowa propozycja dla osób szukających dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stachowskiego

Grzegórzki,Kraków

5 300 zł56 m² 94,64 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu w dzielnicy Grzegórzki, w inwestycji z 2018 roku o nazwie Pianissimo, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grzegórzki,Kraków

4 650 zł33 m² 140,91 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 33,11 m na wynajem wiślane tarasy 2, kraków balkon, garaż opis ogólny Na wynajem komfortowa i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 33,11 m , położona na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, które łączy w sobie komfort, estetykę i spokojną okolicę, a jednocześnie chcesz mieć szybki dostęp do centrum Krakowa, ta propozycja może Cię zainteresować!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

899 000 zł28 m² 31 879,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy mieszkania 1 pokojowego w budynku przy ul. Grzegórzeckiej (inwestycja Wiślane Tarasy 2.0). Mieszkanie dostępne od zaraz. Brak pcc. Cena zawiera wykończone mieszkanie wraz z agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

1 806 000 zł83 m² 21 759 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: apartament znajduje się w nowoczesnym budynku przy ul. Poznańskiej, w sąsiedztwie ulicy Wrocławskiej, niedaleko Nowego Kleparza. Wysoki standard budynku dzięki pełnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Morelowa

Wola Justowska,Kraków

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, kraków, wola justowska Nowoczesne mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym w cenie! Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwierzyniecka

Kazimierz,Kraków

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Kompleksie Angel Plaza przy ul.Zwierzynieckiej w centrum Krakowa. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. W mieszkaniu znajduje się klimatyzacja! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dębniki,Kraków

999 000 zł54 m² 18 665,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Victoria Estate prezentuje przytulne 2 pokojowe mieszkanie na północy Krakowa. Nieruchomość: apartament zlokalizowany na pierwszym piętrze w 4- piętrowym budynku mieszkalnym przy ulicy dr. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Meiera

Prądnik Czerwony,Kraków

579 000 zł40 m² 14 360,10 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

TA oferta W naszym biurze Bardzo ładne do zamieszkania jak i pod inwestycję 4 przystanki od Uniwersytetu Rolniczego 8 przystanków od agh 30 minut od Centrum Miasta - Prądnik Czerwony - meiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Aktorów

Bronowice Małe,Kraków

1 345 000 zł71 m² 19 016 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny Przepiękny 70metrowy Apartament klasy Premium osiedle Wizjonerów -bronowice Małe Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu Apartament klasy Premium , stworzony z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

1 647 820 zł70 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

|R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Lokalizacja: "młyny Mogilska" to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stachowskiego

Grzegórzki,Kraków

5 900 zł60 m² 98,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne,trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 znajdujące się przy ulicy prof. Marka Stachowskiego w dzielnicy Grzegórzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W inwestycji przy ul. Nadwiślańskiej przy bulwarach wiślanych, nieopodal kładka św. Bernatka I kazimierz, dzielnica stare podgórze. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

715 000 zł39 m² 18 235,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowe 2-pokojowe mieszkanie na W. Sławka - gotowe do zamieszkania! Cena: 715 000 zł | Powierzchnia: 39,21 m | Czynsz: 405 zł Prestiżowe, nowoczesne osiedle to doskonałe miejsce zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Aleksandry

Śródmieście,Kraków

1 990 zł34 m² 58,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 34 m2 położone przy ulicy Aleksandry 4b. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, wygospodarowanego miejsca do spania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

999 999 zł55 m² 18 224,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54 ,87 m z balkonem 5,77 m , usytuowane na trzecim piętrze nowoczesnej inwestycji lindego2, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przewóz

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 650 zł30 m² 88,33 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Przewóz na Podgórzu. English version below lokalizacja Dzielnica: podgórze Ulica: przewóz Przystanek: rzebika W pobliżu: komunikacja miejska, liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

1 399 000 zł62 m² 22 718,40 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w inwestycji noho Młyny Mogilska przy ul. Mogilskiej 130 w Krakowie. To pierwszy w mieście kompleks mieszkaniowy klasy premium, łączący prestiż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia od marca, w pełni wyposażone mieszkanie typu studio znajdujące się w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy ul. Wrocławska 53D. Mnogość punktów.