dowolna

Apartamenty Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

2 367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 367 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przykopy

Łagiewniki,Kraków

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35m2 znajdujące się przy ulicy Przykopy w dzielnicy Łagiewniki. Apartament Apartament znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radziwiłłowska

Stare Miasto,Kraków

4 900 zł60 m² 81,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny 3 pokojowy apartament w samym centrum Starego Miasta. Z przyjemnością oferujemy w pełni urządzony i wyposażony w urządzenia o najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wielicka

Prokocim,Kraków

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Republiki Korczakowskiej lokalizacja: mieszkanie znajduję się na bardzo spokojnym oraz przyjaznym osiedlu na Prokocimiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raciborska

Dębniki,Kraków

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami usytuowane nieopodal Kampusu uj Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 47 m2 znajduje się na drugim piętrze kameralnego budynku. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 000 zł26 m² 76,48 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

We speak english! *** Oferta na wyłączność! *** *** Dostępne od zaraz! *** Na wynajem jasna i przestronna kawalerka o powierzchni 26 m2 położona na osiedlu V Dzielnica, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lea

Bronowice Małe,Kraków

3 500 zł76 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone przy ul Lea w dzielnicy Bronowice. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni ok 76m2, zlokalizowane na parterze składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Krowodrza,Kraków

887 500 zł53 m² 16 613,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w lokalizacji Krowodrza. Inwestycja wybudowana W systemie energooszczędnym! Niższe oprocentowanie kredytu hipotecznego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Krowodrza,Kraków

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortową kawalerkę z klimatyzacją na wynajem znajdujące się przy ul. Cieszyńskiej, w dzielnicy Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Basztowa

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny klimatyzowany apartament 2 pokojowy W luksusowej inwestycji, jedyne 500M od rynku głównego, nieopodal ul. Basztowa I zielone planty, stare miasto. Dostępny od kwietnia. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podedworze

Wola Duchacka,Kraków

505 000 zł34 m² 14 818,10 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, do sprzedania, bezpośrednio, oferujemy kompaktowe mieszkanie o powierzchni 34,08 m2 w nowo wybudowanym bloku w inwestycji Ekopark przy ulicy Podedworze 13 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Premium Estates prezentuje komfortową, w pełni umeblowaną kawalerkę zlokalizowaną przy ul. Kazimierza Wielkiego w Krakowie. English version below lokalizacja Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia apartament 3-pokojowy ul. Masarska opis apartamentu: ten nowoczesny i funkcjonalny apartament znajduje się na 4. piętrze luksusowej inwestycji. Liczy on 54m2 na co składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

787 848 zł58 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biur cena promocyjna Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 57,93 m2 ,mieszczący się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Czyżyny,Kraków

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na os. Albertyńskim Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na I piętrze budynku mieszkalnego na os. Albertyńskim - Bieńczyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

902 000 zł33 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w doskonałej lokalizacji- ul. Rakowicka w Krakowie. Okolica: okolica genialnie skomunikowana, tuż w pobliżu Starego Miasta. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bratysławska

Krowodrza Górka,Kraków

917 000 zł55 m² 16 758 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecamy słoneczne 2-pokojowe mieszkanie 54,72 m2 na ul. Bratysławskiej dzielnica: krowodrza Górka. Mieszkanie położone jest na 9 piętrze w 16- sto piętrowym bloku z 2002r. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kapelanka

Dębniki,Kraków

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe usytuowane tuż obok Parku Zakrzówek Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 34 m2 znajduje się na piątym piętrze apartamentowca, okna na spokojną, cichą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W inwestycji przy ul. Nadwiślańskiej przy bulwarach wiślanych, nieopodal kładka św. Bernatka I kazimierz, dzielnica stare podgórze. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sukiennicza

Wawel,Kraków

6 000 zł60 m² 99,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie w Kompleksie Angel Wawel przy ul.Sukienniczej w centrum Krakowa. Budynek I okolica: kraków, ul.Sukiennicza Apartamentowiec Angel Wawel z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

999 000 zł59 m² 16 963,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji lindego Noho w krakowskich Bronowicach. To propozycja dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem stylowy 3 pokojowy apartament położony w inwestycji Kościuszki 39 w dzielnicy Salwator. Lokalizacja: salwator to miejsce, które sprawia, że wszędzie jest blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

897 120 zł62 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze, z widokiem na wewnętrzne patio-ogród - lokalizacja Wola Duchacka, w pobliżu ch Bonarka. Inwestycja W wysokim standardzie! zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

755 000 zł38 m² 19 868,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy , tylko u nas.! Mamy do sprzedaży mieszkanie w centrum Krakowa, na 2 piętrze i w budynku w windą. Na powierzchni około 40 m2 mamy sypialnię , duży i jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przedwiośnie

Ludwinów,Kraków

2 490 000 zł94 m² 26 394 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowoczesna elegencja Z eklektyczną nutą prestiżowa lokalizacja - stare podgórze Prezentujemy Państwu unikatowy czteropokojowy apartament o powierzchni 94,34 m2, usytuowany na III piętrze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stradomska

Kazimierz,Kraków

3 800 zł43 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy apartament do wynajęcia przy ulicy Stradomskiej 14a w dzielnicy Stare Miasto. - pow. 43 m2 - taras - salon z aneksem - sypialnia - łazienka - piętro 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

893 000 zł26 m² 33 787,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka o metrażu 26,43 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Grzegórzki. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

875 864 zł59 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, z widokiem na wewnętrzne patio-ogród - lokalizacja Wola Duchacka, w pobliżu ch Bonarka. Inwestycja W wysokim standardzie! zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

1 230 362 zł76 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament na ostatnim pietrze nr 1b402- pow. 76,42 m kw, znajdujące się na czwartym pietrze nowoczesnego budynku wielorodzinnego na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fieldorfa-Nila

Krowodrza Górka,Kraków

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Premium estates przedstawia Państwu odremontowane mieszkanie zlokalizowane przy pętli tramwajowo-autobusowej Krowodrza Górka. Mieszkanie dostępne od zaraz! lokalizacja: budynek, w którym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 550 000 zł121 m² 12 809,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opis Biuro mb Estates z dumą przedstawia ofertę sprzedaży , dwupoziomowego apartamentu w stylu Boho, który został wykończony w wysokim standardzie. Opis apartamentu Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Zabłocie,Kraków

4 900 zł65 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis mb Estates z przyjemnością oferuje Państwu do wynajęcia nowoczesny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 65 m2, położony w prestiżowej dzielnicy Krakowa Zabłocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

670 000 zł56 m² 11 979,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Obozowa - Ruczaj Mieszkanie 2 pokojowe dostosowane dla niepełnosprawnych Miejsca postojowe dla mieszkańców 55,93m2 Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,93 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włoska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

652 000 zł45 m² 14 488,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Włoska (podgórze Duchackie) 45m2 + balkon 2 pokojowe (1-stronne) Przestronne, ciche, widokowe Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 metrów kwadratowych do wejścia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stachowskiego

Grzegórzki,Kraków

5 500 zł60 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne,trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 znajdujące się przy ulicy prof. Marka Stachowskiego w dzielnicy Grzegórzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

840 000 zł60 m² 13 935 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Myśliwska | 3 pokoje | Balkon | Osobna kuchnia | 60,28 m | Podgórze Gotowe do zamieszkania lub idealne pod inwestycję - takie mieszkania znikają szybko. Jeśli szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

6 805 400 zł194 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK B | APARTAMENTY GOTOWE DO ODBIORU | WIDOK NA WISŁĘ Prestiżowa inwestycja | Ostatnie dostępne apartamenty | Gotowe do odbioru | Tarasy z widokiem na Wisłę |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

895 000 zł47 m² 19 169,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Krakowa. Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Develia jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwed-Śniadowskiej

Kliny,Kraków

564 585 zł42 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji deweloperskiej essa Kliny przy ul. Anny Szwed - Śniadowskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

5 400 zł77 m² 70,13 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak