dowolna

Apartamenty Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

2 367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 367 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

518 903 zł25 m² 20 413,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu lokal usługowy w budowanej inwestycji przy ul. Juliusza Lea w Krakowie. Przy zakupie Z naszym doradcą nie zapłacisz prowizji. Lokal: powierzchnia użytkowa lokalu: 25,42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skawińska

Kazimierz,Kraków

3 700 zł66 m² 56,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 66 m , położony w prestiżowej inwestycji Kazimierz Paradise w absolutnym centrum krakowskiego Kazimierza, tuż przy bulwarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kazimierz,Kraków

4 300 zł46 m² 93,48 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Posh Property zaprasza na prezentację eleganckiego mieszkania o powierzchni 42 m zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy w Krakowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

1 195 000 zł53 m² 22 445,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Z widokiem na wisłę zabłocie, riverside Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53,24 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rakowice,Kraków

1 299 999 zł59 m² 22 033,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kliny Zacisze,Kraków

580 000 zł53 m² 10 943 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 53 m z ogródkiem 30 m na parterze nowoczesnego budynku z 2020 r. Kraków Kliny-Zacisze, ul. bp. Albina Małysiaka 24e Najważniejsze atuty: parter + prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Złocień,Kraków

739 000 zł85 m² 8 667,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament z prywatnym ogrodem w inwestycji Klonowa Park zlokalizowanej w Węgrzcach Wielkich zaledwie ok. 2 km od granicy Krakowa. To kameralne osiedle powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Małysiaka

Borek Fałęcki,Kraków

580 000 zł53 m² 10 943 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Śródmieście,Kraków

735 000 zł35 m² 21 145 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 1 pokojowe (możliwość 2-pokoje) 34.76m z balkonem w sercu Krakowa inwestycja WITA Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w centrum miasta? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlak

Kleparz,Kraków

1 249 000 zł48 m² 26 042,50 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

NA sprzedaż | apartament W angel city centrum krakowa Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,96 m , położone na 5. piętrze (z 6) prestiżowej inwestycji Angel City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

1 195 260 zł72 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,44 m , położone na 7. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Portowej w Krakowie. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 683 000 zł102 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowy 2 poziomowy apartament z ogródkiem - Wola Justowska Prezentujemy nowoczesne mieszkanie położone w prestiżowej części Krakowa - Woli Justowskiej, w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 573 740 zł198 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament z prywatnym ogrodem i garażem 198 m Bronowice, ul. G. Zapolskiej Na sprzedaż nowoczesny apartament w kameralnej inwestycji w krakowskich Bronowicach. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie ul. Walerego sławka dostępne od 01.04.2026 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni ok 55 m2, zlokalizowane na 1 piętrze składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Śliwkowa

Czyżyny,Kraków

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio Z 2 ogródkami I komórką lokatorską, blisko centrum miasta W kameralnym budynku, ul. Śliwkowa, dzielnica czyżyny, nieopodal aleja pokoju I rondo czyżyńskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

966 001 zł46 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

685 798 zł34 m² 20 135 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Starym Podgórzu I kwartał 2026 Jasne dwa pokoje z balkonem * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

1 198 196 zł56 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Złocień,Kraków

739 000 zł87 m² 8 539,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament (5 pokoi) z prywatnym ogrodem w inwestycji Klonowa Park zlokalizowanej w Węgrzcach Wielkich zaledwie ok. 2 km od granicy Krakowa. To kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Za Skłonem

Olszanica,Kraków

1 500 000 zł106 m² 14 150,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa w pobliżu Lasu Wolskiego, przy ul. Za Skłonem 6c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

1 221 914 zł57 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 223 420 zł70 m² 17 525 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,81 m w niezwykle prestiżowej inwestycji Murapol Mateczniq w Krakowie na równie prestiżowej ulicy Rydlówka. Lokal posiada niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puszkarska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

3 050 zł43 m² 70,93 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie przy bonarce, ul. Przyjaźni posko-węgierskiej, podgórze duchackie, kraków Mieszkanie o powierzchni 43m2, położone na 1 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sosnowiecka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

894 475 zł48 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie | W prestiżowej inwestycji Klimatyzacja | Balkon | Gotowe do zamieszkania | Cicha i zielona okolica ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie składa się z: * Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ariańska

Śródmieście,Kraków

747 000 zł25 m² 29 963,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta W niezwykle atrakcyjnej okolicy najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

2 899 999 zł119 m² 24 369,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 119 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście / Grzegórzki - inwestycja Młyny Mogilska Budynek D. Apartament będzie gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

931 890 zł59 m² 15 907 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,58 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Portowej w Krakowie. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

770 000 zł30 m² 25 666,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Studio 3 os. z balkonem idealne pod wynajem krótko i długoterminowy, bądż przytulne mieszkanko. Winda, również dla niepełnosprawnych.Pomieszczenie gospodarcze[rowerownia] Ogrzewanie MPEC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zauchy

Górka Narodowa,Kraków

627 399 zł38 m² 16 351,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* do Centrum - Galerii Krakowskiej - tylko - 17 minut tramwajem! * wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Bieżanów,Kraków

320 000 zł20 m² 15 920,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 1 pokojowe mieszkanie (kawalerka) o powierzchni ponad 20 m zlokalizowane na parterze kameralnego 3 piętrowego bloku z 1990 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Zwierzyniec,Kraków

1 286 100 zł71 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

71,45 m | 3 pokoje | nowoczesne technologie | Wola Justowska| Prowizja 0%, bez pcc Opis lokalu Parterowe mieszkanie o powierzchni 71,45 m z funkcjonalnym układem i wyraźnym podziałem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pułaskiego

Dębniki,Kraków

1 600 000 zł60 m² 26 494,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Taras marzeń i nowoczesny design - apartament na sprzedaż w sercu Dębnik! Taras, który zmienia wszystko Ten apartament ma coś, co wyróżnia go na tle innych - taras aż 80 m . To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

706 659 zł40 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,70 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Portowej w Krakowie. Świetna lokalizacja w modnej dzielnicy, zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rakowice,Kraków

1 768 210 zł92 m² 19 213,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni gotowy do odbioru wolny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górników

Prokocim,Kraków

970 000 zł66 m² 14 786,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 65,6 m znajdujące się w 5 piętrowym apartamentowcu z windą z 2014 roku w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Prądnik Biały,Kraków

795 000 zł56 m² 14 319,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Premium Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej w Krakowie (prądnik Biały).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Duża Góra

Prokocim,Kraków

818 569 zł53 m² 15 366 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakątek Telimeny 3-pokojowe mieszkanie 53,27 m | Kraków, bieżanów-Prokocim Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,27 m zlokalizowane w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

566 460 zł31 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,47 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Portowej w Krakowie. To idealna propozycja dla singla, młodej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Wola Duchacka,Kraków

590 781 zł37 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Woli Duchackiej niedaleko Bonarki III kwartał 2026 ( sierpień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lea

Bronowice Małe,Kraków

1 399 000 zł76 m² 18 407,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone przy ul Lea w dzielnicy Bronowice. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni ok 76m2, zlokalizowane na parterze składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

958 333 zł63 m² 15 189,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja oddana do użytku na Zabłociu! Przestronne mieszkanie niskiej cenie! Oddane do użytku! Do wejścia! Przestronne, kameralne mieszkanie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa.