dowolna

Apartamenty Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

2 349 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 349 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 300 zł28,50 m² 80,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę na wynajem znajdującą się w dzielnicy Prądnik Biały, przy ul. Pękowickiej, przecznica Łokietka. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł51 m² 72,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą od zaraz! Zupełnie nowe 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze nowej inwestycji w topowej lokalizacji Prestiżowe osiedle z naciskiem na wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł102 m² 19 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Sprzedam ekskluzywny apartament 102 m | Villa Melancholia | Kraków Bronowice 3 balkony | 2 miejsca parkingowe | prestiżowa lokalizacja Cena 1 950 000 pln lokalizacja: kraków, bronowice Małe tereny.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w spokojnej części Krakowa ( blisko Bulwarów Wiślanych , ścieżek rowerowych i terenów zielonych) a jednocześnie niedaleko centrum.Doskonale skomunikowane.Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

674 000 zł30,76 m² 21 911,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku przy ul. Sołtysowskiej w krakowskich Czyżynach (inwestycja Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 082 000 zł64,65 m² 16 736,27 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

835 000 zł44,24 m² 18 874,32 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

1 216 983 zł55,57 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zabłocie - ul. Kiełkowskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, dzielnica Zabłocie, ul. Kiełkowskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł38,50 m² 74,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zupełnie nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m , położone w nowoczesnym budynku przy ul. Kiejstuta Żemaitisa w Krakowie. Mieszkanie zostało urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł25 m² 104 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 25 m , zlokalizowane przy ul. Kiejstuta Żemaitisa w Krakowie. Lokal znajduje się w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 500 zł57,30 m² 13 324,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzy pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji bronowice/azory. Zakup bezpośrednio bez pcc bez prowizji Mieszkanie sprzedawane w stanie developerskim. Zdjęcia przedstawiają poglądowe wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 000 zł63 m² 16 904 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z ogrodem w zielonej części Krakowa komfort, prywatność i bliskość natury. Prezentujemy wyjątkową ofertę apartamentu w kameralnej inwestycji, stworzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 336 576 zł72,64 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Żabiniec w Krakowie (dzielnica Żabiniec / Krowodrza). Zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

26 950 zł148 m² 182,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy, luksusowy penthouse o powierzchni ok. 148 m , położony na ostatnim piętrze prestiżowej inwestycji Angel Stradom przy ul. Stradomskiej jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 033 zł75,17 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -300zł/m2 czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 582 zł50,29 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 475 zł60,75 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -200zł/m2 czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

973 840 zł65,80 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -400zł/m2 czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze przy ul. Szafrana 5a w cenie 2700 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, jego metraż liczy 42 m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, dwupokojowe, świeżo wykończone mieszkanie przy ulicy Lindego 2 w dzielnicy Bronowice w ekskluzywnej inwestycji premium *noho lindego 2*. Dostępne jedynie dla.

Szczegóły ogłoszenia

554 900 zł34 m² 16 320,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Bieżanów Złocień ul. Domagały 34m2 / 2 pokoje + balkon nowe bud lux możliwość zakupu na kredyt. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł56 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Podgórze Płaszów ul. Gliniana 56m2 / 3 pokoje + balkon przy zalewie Bagry Możliwość zakupu na kredyt. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m,.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł56 m² 75,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne i nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Prochowej 9 w investycji z 2016 - Kamienica Novum. Mieszkanie klimatyzowane, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 123 350 zł82,90 m² 13 550,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od Dewelopera 0 % pcc, 0 % prowizji dla kupującego. Inwestycja oddana do użytku. . Mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się na ostatnim piętrze, składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

3 510 zł47,04 m² 74,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł48 m² 88,54 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Royal Space prezentuje ofertę wynajmu apartamentu o pow. 48m zlokalizowanego w dzielnicy Grzegórzki w prestiżowej inwestycji "pianissimo" z widokiem na Wisłę. Lokalizacja Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł31 m² 20 290,32 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka 31 m z ogródkiem Kraków, ul. Marii Konopnickiej 61 Oferujemy na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 31 m ( w tym komórka lokatorska), zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł75 m² 9 133,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Kraków Andrzeja-Frycza Modrzewskiego Dwupoziomowe mieszkanie z pięcioma pokojami Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,39 mkw natomiast pow. całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane w dzielnicy Bieżanów-Prokocim o powierzchni 27m2 przy ul. Domagały 44h w Krakowie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 000 zł65,49 m² 12 093,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 65,49 m z balkonem - idealne miejsce na Twój nowy start Bez prowizji i pcc. Odkryj przestrzeń, w której codzienne życie nabiera lekkości, a każda.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Park Leśny I Bronowice Wielkie I Parter z Ogródkiem | Miejsce parkingowe | Komórka Lokatorska I Bliskość rezerwatu Dostępne od 01.06. Mamy do zaoferowania nowe, 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41,59 m² 14 402,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zachęcam do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania znajdującego się w kameralnym budynku na osiedlu domków jednorodzinnych. Dużo zieleni oraz przestrzeni, cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 615 zł70,35 m² 19 184,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie przy ul.Stańczyka o powierzchni 70,35 m2 na dziewiątym piętrze w 10-piętrowym bloku. Na powierzchnię 70 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym: 38,27 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

418 500 zł27 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane w dzielnicy Bieżanów-Prokocim o powierzchni 27m2 przy ul. Domagały 45h w Krakowie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

3 080 zł44,29 m² 69,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem o powierzchni 52m2 w prestiżowej inwestycji przy ul. Nadwiślańska. Budynek zlokalizowany przy ul. Nadwiślańskiej tuż.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł46 m² 80,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Promo Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia dwupokojowy apartament położony przy ul. Rękawka 32 wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 zł35 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone przy Błoniach. Mieszkanie dostępne od 1 czerwca. Istnieje wcześniejsza możliwość umówienia się na prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Grzegórzki Park podstawowe informacje Lokal znajduje się na szóstym piętrze, jego powierzchnia wynosi 35m , na co.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od czerwca dwupokojowy apartament z klimatyzacja położony na 7 piętrze przy ul. Rakowickiej w inwestycji Novum IV. Lokalizacja: przystanek autobusowy i tramwajowy kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, przy Alei 29 Listopada. Do lokalu przynależy balkon z którego rozciąga się widok na.