dowolna

Apartamenty Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

2 367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 367 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiosenna

Zwierzyniec,Kraków

1 550 000 zł90 m² 17 199 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

638 000 zł59 m² 10 814 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pod Stokiem

Zwierzyniec,Kraków

807 000 zł65 m² 12 415 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

742 400 zł72 m² 10 311 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

879 000 zł72 m² 12 168 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

221 935 zł16 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

644 000 zł65 m² 9 908 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

929 000 zł74 m² 12 554 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

650 900 zł47 m² 13 849 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

628 000 zł59 m² 10 644 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

235 176 zł14 m² 16 798 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podłącze

Zwierzyniec,Kraków

2 272 300 zł126 m² 18 006 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

654 000 zł65 m² 10 003 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

899 000 zł75 m² 11 987 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

688 800 zł56 m² 12 274 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Morcinka

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

344 764 zł35 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Victoria Estate prezentuje mieszkanie w inwestycji Malownicze Tarasy. Mieszkanie: mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w III piętrowym budynku z windą przy ul. Gustawa Morcinka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

619 700 zł40 m² 15 493 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

859 000 zł69 m² 12 426 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

570 200 zł35 m² 16 112 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

959 000 zł79 m² 12 139 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

899 000 zł76 m² 11 829 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podłącze

Zwierzyniec,Kraków

2 520 300 zł147 m² 17 145 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

523 300 zł33 m² 15 734 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

692 900 zł48 m² 14 435 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 000 zł31 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ciche, bardzo ładne i nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie, położone na II piętrze w budynku przy ul. Wielickiej (okolica salonu bmw i ul. Kamieńskiego). FILM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

757 700 zł60 m² 12 543 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

999 800 zł78 m² 12 740 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

792 100 zł66 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

499 000 zł36 m² 13 705 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

836 200 zł58 m² 14 417 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lubelska

Krowodrza,Kraków

470 000 zł24 m² 19 764,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne i komfortowe studio w znakomitej lokalizacji. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Lubelskiej. W pobliżu również Mazowiecka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

918 800 zł68 m² 13 512 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

779 100 zł60 m² 12 899 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

3 690 zł50 m² 73,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości livein, prezentuje dla Państwa dwupokojowy Apartament do wynajęcia w Krakowie - Zabłociu, o powierzchni 50m2 przy ulicy Zabłocie 19a. Inwestycja Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 000 zł31 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe komfortowe, gustownie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31m2, położone na ulicy Wielickiej w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego: kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

797 700 zł57 m² 13 995 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 945 000 zł76 m² 25 693,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę wyjątkowego, trzypokojowego, w pełni umeblowanego i wyposażonego apartamentu o powierzchni 75,7 m2. Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadwiślańska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 950 zł40 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Nadwiślańska 11! Nieruchomość: apartament zlokalizowany jest I piętrze w nowoczesnej inwestycji przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

357 781 zł37 m² 9 674,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na Złocieniu. Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na IV piętrze apartamentowca przy ul. Agatowej/domagały - Złocień. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kazimierz,Kraków

7 500 zł80 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalny apartament na wynajem w prestiżowej inwestycji Harmonica House w dzielnicy Kazimierz. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

550 000 zł43 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Мы также говорим на русском! Czy marzysz o mieszkaniu w zielonej i spokojnej okolicy a do tego chcesz mieszkać nieopodal Zalewu Bagry? Jeżeli tak, to jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach