dowolna

Apartamenty Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

2 367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 367 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

815 000 zł29 m² 28 103,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Infinity Estate prezentuje kawalerkę na sprzedaż przy ul. Szlak 50 w dzielnicy Stare Miasto nieruchomość: - powierzchnia 29 m2 - 2 piętro - winda - łazienka - przedpokój - pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia piękne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu wizjonerów W bronowicach opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 5-piętrowego budynku na Osiedlu Wizjonerów. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

5 700 zł94 m² 60,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji przy ul. Nadwiślańskiej w dzielnicy Stare Podgórze lokalizacja: ul. Nadwiślańska znajduje się tuż przy Bulwarach Wiślanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Stare Podgórze,Kraków

713 779 zł38 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu w nowej inwestycji, która zostanie oddana w 3 kwartale 2024r. Oferta bezprowizyjna! apartament: nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zakrzowiecka

Pychowice,Kraków

2 790 000 zł114 m² 24 473,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzy Ci się dwupoziomowy apartament z dużymi przeszkleniami w pobliżu Parku krajobrazowego? Biuro Nieruchomości aprest przedstawia nieruchomość o powierzchni 114m2 przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Grzegórzki,Kraków

2 380 000 zł93 m² 25 591,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

English version below Infinity Estate prezentuje na wynajem nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji "wiślane Tarasy". Nieruchomość: - pow. 93m2 - salon - otwarta kuchnia - 2 sypialnie - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długosza

Stare Podgórze,Kraków

895 500 zł36 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy Państwa do prezentacji dwupokojowego apartamentu usytuowanego na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku, usytuowanego w sercu Starego Podgórza w Krakowie. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

777 000 zł53 m² 14 696,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję wyjątkowo położone, 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim (metraż 52,87 m2), zlokalizowane na ostatnim piętrze na osiedlu Solar Garden, przy ulicy Myśliwskiej, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wawrzyńca

Stare Miasto,Kraków

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Property Partners ma przyjemność zaoferować Państwu dwupokojowe mieszkanie przy ul. św Wawrzyńca w prestiżowej inwestycji "wawrzyńca 21" na krakowskim Kazimierzu. Lokalizacja Ulica św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ślusarska

Zabłocie,Kraków

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zabłocie - 2 pokoje Z balkonem wysoki standard N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie o pow. 50 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w apartamentowcu, przy ul. Ślusarskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dostępny od zaraz apartament na Podgórzu zlokalizowany w budynku Lokum Salsa z 2022 roku. Lokalizacja: apartament zlokalizowany jest w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

695 045 zł38 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Mieszkanie w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Lokal zlokalizowany jest na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z: -Przedpokój -salon z aneksem kuchennym -łazienka -garderoba Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola Justowska,Kraków

1 520 000 zł92 m² 16 521,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego apartamentu typu penthouse z tarasem widokowym na dachu. Apartament mieści się w prestiżowej dzielnicy Krakowa na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

843 000 zł46 m² 18 326,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Infinity Estate prezentuje na sprzedaż apartament w stanie deweloperski zlokalizowany w nowopowstałej inwestycji z 2024 roku w dzielnicy Zabłocie przy ul. Pana Tadeusza nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 116 449 zł51 m² 21 999 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa oferta W samym centrum krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 50,75M 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rogozińskiego

Grzegórzki,Kraków

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Helton prezentuje do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Rogozińskiego (tuż obok Grzegórzeckiej 77) w cenie 3300 zł. Rozkład I opis mieszkania: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

894 000 zł52 m² 17 202,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Victoria Estate prezentuje apartament na Woli Justowskiej. Nieruchomość: apartament o powierzchni 51,97 m2 zlokalizowany na parterze apartamentowca przy ul. Wiosennej w prestiżowej dzielnicy Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Żabiniec,Kraków

629 000 zł26 m² 24 192,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wysoko funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 26m2 na ul. Żabiniec. Nieruchomość idealna pod inwestycję lub jako przytulny kąt dla singla czy pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stella-Sawickiego

Czyżyny,Kraków

1 073 000 zł65 m² 16 561,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem, które znajduje się w dzielnicy Czyżyny. Apartament Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64.79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

4 200 zł79 m² 53,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia komfortowy 3 pokojowy apartament W tarasach wiślanych składający się Z: - 2 sypialni - salonu z otwartą kuchnią - łazienki - przedpokoju - balkonu - Garderoby Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Infinity Estate z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie na wynajem w apartamentowcu przy Al. Kijowskiej 5. Nieruchomość: - pow. 32 m2 - piętro 2/7 - salon - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

1 580 000 zł62 m² 25 483,90 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

English version below Infinity Estate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wspaniałego mieszkania na ostatnim piętrze z widokiem na panoramę Krakowa. Ta unikatowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odlewnicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 699 000 zł85 m² 19 988,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Infinity Estate prezentuje na sprzedaż wyjątkowy apartament, który zostanie wykończony w bardzo wysokim standardzie na parterze zlokalizowany w nowopowstałej inwestycji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kliny,Kraków

875 000 zł67 m² 13 059,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 67 m2 zlokalizowany na osiedlu przy ulicy Borkowskiej w południowej części Krakowa ruczaj/kliny. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sukiennicza

Stare Miasto,Kraków

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne i nowoczesne mieszkanie w centrum Krakowa przy ul. Sukienniczej w apartamentowcu w cenie 2800 zł. WE speak english mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Augustynka-Wichury

Kraków,małopolskie

499 000 zł30 m² 16 633 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

ALL in one Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Krakowie przy ul. Augustynka-Wichury - Krowodrza. Nieruchomość o powierzchni 30m2, znajduje się na parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola Justowska,Kraków

1 290 000 zł66 m² 19 533,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja! Z przyjemnością przedstawiam Państwu piękny apartament, położony w ekskluzywnej dzielnicy- wola Justowska. Został on zaprojektowany przez architekta i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 137 000 zł59 m² 19 271,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Wola Justowska,Kraków

709 920 zł42 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania przestronne mieszkanie o powierzchni 42m2 z balkonem przy ulicy Na Błonie. Nieruchomość: w prezentowanej ofercie mamy przyjemność przedstawić doświetlone i rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Stare Podgórze,Kraków

941 600 zł54 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Stare Podgórze,Kraków

690 083 zł36 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadwiślańska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

5 700 zł90 m² 63,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę trzypokojowego apartamentu o powierzchni 90,43 m2 z dużym tarasem i balkonem w rewelacyjnej lokalizacji na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bajeczna

Grzegórzki,Kraków

7 000 zł98 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowy apartament w genialnej lokalizacji, przy ul. Bajecznej, niedaleko Smoczego Skweru i Parku Dąbie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 28 Lipca 1943

Wola Justowska,Kraków

12 000 zł135 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Infinity Estate prezentuje wyjątkowy , jasny, przestronny dwupoziomowy apartament idealny dla osób ceniących komfort i wygodę, z szybką dostępnością do najważniejszych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Do wynajęcia od zaraz nowoczesny apartament 35m2, 2 pokoje i ogródek 60m2, osiedle Piastów w nowej inwestycji Piasta Park w dzielnicy Mistrzejowice. Oferta skierowana do osób bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

1 200 000 zł45 m² 26 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i przestronne mieszkanie w inwestycji Pasaż Podgórski przy ul. Romanowicza. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 składa się z salonu połączonego aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

2 350 zł38 m² 61,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie w południowej części Krakowa - ruczaj/dębniki! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na II piętrze apartamentowca z 2016 roku przy ul. Piltza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bandtkiego

Bronowice Małe,Kraków

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Union House ma przyjemność zaprezentować klimatyczne 33 metrowe mieszkanie z dużym ogrodem na wynajem. Lokalizacja: apartament znajduje się w spokojnej dzielnicy Krakowa - Bronowice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ślusarska

Zabłocie,Kraków

2 850 zł37 m² 77,03 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie Z osobną sypialnią W nowej inwestycji na zabłociu Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37 m2 położone na czwartym piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

4 000 zł79 m² 50,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę 3-pokojowego, klimatyzowanego apartamentu znajdującego się na "wiślanych Tarasach" w budynku posiadającym recepcję, spa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

2 950 zł38 m² 77,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania w modnej i rozwijającej się dzielnicy Zabłocie w Krakowie! Biuro Nieruchomości aprest prezentuje na wynajem mieszkanie położone na pierwszym piętrze nowej,.