dowolna

Apartamenty Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

2 367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 367 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

736 001 zł38 m² 19 282,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku Mieszkanie objęte promocją cenową - 128 824 zł! Do zakupu oferujemy mieszkanie 2 pokojowe z balkonem (3b401) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmońskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bronowice residence - mieszkanie Z garażem oraz komórką N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia od czerwca atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

777 438 zł42 m² 18 331,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku Mieszkanie objęte promocją cenową - 136 136 zł! Do zakupu oferujemy mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem (1a005) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rydlówka

Stare Podgórze,Kraków

1 136 430 zł62 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Polecamy! mieszkanie 4 P okojowe W inwestycji mateczniq! stare podgórze! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Rydlówka. Nieruchomość położona na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przedwiośnie

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bulwary Wiślane, przedwiośnie, dom Pod Wilgą Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się przy Bulwarach Wiślanych w inwestycji "dom pod Wilgą" przy ul. Przedwiośnie. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rękawka

Stare Podgórze,Kraków

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od kwietnia nowe, piękne mieszkanie przy ul. Rękawka na Starym Podgórzu. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Podgórze Ulica: rękawka Przystanek: plac Bohaterów Getta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zachodnia

Ruczaj,Kraków

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50m2 zlokalizowane na zamkniętym i strzeżonym terenie z ochroną przy ulicy Zachodniej w urokliwej dzielnicy Krakowa jaką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filtrowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne dwupokojowe mieszkanie z balkonem(12 m2) położone przy ul. Filtrowej skąd łatwy dojazd do biurowców gtc Galileo, edison i Newton. Lokalizacja: budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Promienistych

Prądnik Czerwony,Kraków

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe dwupokojowe 47m2 z balkonem w trakcie umeblowania - IV piętro z V. Lokalizacja: nowoczesny budynek z garażami podziemnymi i cichobieżnymi windami, który został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Radzikowskiego

Prądnik Biały,Kraków

3 500 zł90 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 3 pokojowy dwupoziomowy apartament 90 m2 W dzielnicy bronowice. Z przyjemnością oferujemy komfortowe 3 pokojowe mieszkanie podzielone na 2 kondygnacje, przy ul.Radzikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Stare Miasto,Kraków

1 489 000 zł69 m² 21 734,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie wykończone w wyższym standardzie na sprzedaż w bardzo dobrej lokalizacji w Krakowie. Świetna propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

669 347 zł36 m² 18 526,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku Mieszkanie objęte promocją cenową - 117 061 zł! Do zakupu oferujemy mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem (3.A.0.10) położoną w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Miodowa

Kazimierz,Kraków

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Stare miasto - kazimierz - ulica miodowa 20 M2 - studio - 1800 pln - balkon Do wynajęcia mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2020 roku przy ulicy Miodowej 42 , w dzielnicy Kazimierz. Świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Dębniki,Kraków

899 455 zł58 m² 15 540 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku zakup od dewelopera Do zakupu oferujemy mieszkanie (C86) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

920 000 zł41 m² 22 439 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 mkw., położone w najmodniejszej obecnie okolicy w Krakowie czyli na Zabłociu. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barska

Dębniki,Kraków

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Na wynajem przestronna nieruchomość położona przy ulicy Barskiej. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się tuż obok Forum Przestrzenie, a to świetnie skomunikowany rejon miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stradom,Kraków

3 700 zł47 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia mieszkanie w luksusowym kompleksie Angel Wawel położonym przy Bulwarach Wiślanych, zamku Wawel oraz modnej dzielnicy Kazimierz. Kompleks składa się z 220.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Bronowice Małe,Kraków

2 800 zł47 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy nowocześnie wykończony i w pełni wyposażony apartament z klimatyzacją, dużym 18-metrowym tarasem oraz miejscem parkingowym w garażu podziemnym , w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia od zaraz na dłuższy czas dla osoby pracującej nowe, czyste, bardzo ładne w pełni umeblowane w stylu skandynawskim mieszkanie składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 790 zł51 m² 35,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie piękny, nowoczesny apartament w "salwator city". Lokal o pow. 51m2 położony jest na pierwszym piętrze. Apartament jest w pełni wyposażony. Składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Królowej Jadwigi

Zwierzyniec,Kraków

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia piękny 2-pokojowy apartament na ul. Królowej jadwigi W dzielnicy zwierzyniec O powierzchni 52M2! link do wirtualnej wizyty: opis nieruchomości: mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cystersów

Grzegórzki,Kraków

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Helton prezentuje do wynajęcia 2-pokojowy apartament przy ul. Cystersów w cenie 2600 zł. Apartament Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, jego metraż liczy 34 m2 i składa się z: - aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

640 984 zł32 m² 19 734,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku Mieszkanie objęte promocją cenową - 112 056 zł Do zakupu oferujemy mieszkanie 2 pokojowe z balkonem (3.A.4.03) położoną w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łaszkiewicza

Kraków,małopolskie

4 000 zł66 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem. Budynek I okolica: zlokalizowane w nowo ukończonym kompleksie przy ul. płk. pil. Stefana Łaszkiewicza opis oferty: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Zabłocie,Kraków

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

english version below Do wynajęcia funkcjonalne 38 metrowe mieszkanie zlokalizowane tuż przy Wiśle w bardzo popularnej dzielnicy Zabłocie. W najbliższej okolicy znajduje się mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rydlówka

Stare Podgórze,Kraków

966 078 zł51 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe W inwestycji mateczniq! stare podgórze! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Rydlówka. Nieruchomość położona na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia studio W centrum, ul. Rakowicka Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 45 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, składające się z: -Salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lema

Grzegórzki,Kraków

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe dwu-pokojowe, bogato wykończone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji do wynajęcia od zaraz! Wykonawcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żabiniec

Krowodrza,Kraków

2 400 zł40 m² 59,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem odświeżone mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem przy ul. Żabiniec 79 na nowoczesnym osiedlu Casa Feliz (6 min pieszo od przystanku Szpital Narutowicza). Mieszkanie ulokowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Friedleina, w najbliższym sąsiedztwie takich ulic jak: wrocławska, łokietka, świętokrzyska, mazowiecka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Senatorska

Półwsie Zwierzynieckie,Kraków

1 800 zł58 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 w apartamentowcu w pobliżu ścisłego centrum Krakowa. Idealne dla 4 studentów/studentek. Spokojna i cicha okolica, kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tyniecka

Dębniki,Kraków

1 799 999 zł142 m² 12 684,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferujemy apartament o funkcji mieszkalnej o metrażu 141,91 m2 w inwestycji zlokalizowanej przy ul. Tynieckiej w Krakowie. Apartament o metrażu 141,91 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Celarowska

Olsza,Kraków

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe 40M2 olsza ul. Celarowska/ul. Wileńska opis mieszkania: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40m2 mieści się na trzecim piętrze w budynku 5 piętrowym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

1 149 000 zł84 m² 13 600,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowy etap inwestycji na Podgórzu Duchackim Termin realizacji: IV kw 2023 4 pokoje z loggią *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Płaszów,Kraków

725 000 zł45 m² 16 043,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, które znajduje się wdzielnice Płaszów. Apartament Przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45.19 m z balkonem położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Czyżyny,Kraków

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przytulne mieszkanie na osiedlu 2 Pułku Lotniczego na Czyżynach english version below lokalizacja Dzielnica: czyżyny Ulica: 2 Pułku Lotniczego Przystanek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lea

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 950 zł24 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje zadbaną kawalerkę z balkonem - Bronowice! Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na parterze trzypiętrowego apartamentowca na strzeżonym osiedlu przy ul. Juliusza Lea -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 28 Lipca 1943

Wola Justowska,Kraków

2 290 000 zł155 m² 14 759 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Doradcy Home Drop maja przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż Wyjątkowy Apartament o powierzchni 155,16 m2. Apartament znajduje się w jednej z najbardziej Ekskluzywnych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Kraków

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie przy ul. Smoleńsk na Starym Mieście. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Smoleńsk, skąd bardzo blisko do Rynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

699 000 zł47 m² 14 803 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Więcej informacji: telefon: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz wygodnego mieszkania, 3 pokojowego, w którym możesz szybko zamieszkać to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbska

Śródmieście,Kraków

3 300 zł54 m² 61,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje przestronny 3-pokojowy apartament przy ul. Dąbskiej - Śródmieście! Nieruchomość: apartament zlokalizowany na II piętrze w budynku apartamentowym przy ul. Dąbskiej -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij