dowolna

Apartamenty Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

2 367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 367 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w stylu skandynawskiego loftu. Apartament nawiązuje do bardzo popularnych białych loftów jakie spotkamy w Sztokholmie. Zatem mamy tu monochromatyczne kolory ścian, białą cegłę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

1 450 000 zł58 m² 24 786,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

/ grzegórzki / 3 pokoje / miejsce postojowe / balkon / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. F. Nullo. Nieruchomość położona na 1 piętrze 8 piętrowego budynku z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Marka

Stare Miasto,Kraków

4 700 000 zł222 m² 21 171,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prestiżowy Apartament na Krakowskim Starym Rynku z 50-metrowym tarasem Lokalizacja: kraków, stare Miasto, ul. Św. Marka i Św. Jana 13 Opis: pan Broker ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 900 zł34 m² 85 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rakowicka 20j apartamenty novum Dostępne od 1 sierpnia. Mieszkanie znajduję się w jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Krakowie, osiedle chronione oraz monitorowane, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pilotów

Oficerskie,Kraków

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Grzegórzki - olsza - pilotów 2 pokoje - 52 m2 - osobna kuchnia - parking gratis Do wynajęcia apartament na fantastycznym , nagradzanym prestiżowymi nagrodami osiedlu "4 Korony". Osiedle jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Lubelska

Łobzów,Kraków

2 200 zł24 m² 93,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji dla biura pośrednictwa oferta na wyłączność - praktycznie zaprojektowane I zadbanie wykończone mieszkanie W inwestycji lubelska lofty mieszkanie jednopoziomowe open.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

1 140 000 zł44 m² 25 909 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Мы также говорим на русском! ul. Masarska - Dzielnica Grzegórzki. Vibehome ma przyjemność przedstawić Państwu, nietuzinkowe mieszkanie 2 pokojowe o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Tylko U nas! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w budynku przy ulicy Włoskiej w dzielnicy Podgórze Duchackie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ruczaj,Kraków

1 049 000 zł65 m² 16 138,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta tylko u nas! Przedstawiamy Państwu fantastyczny nietuzinkowy dwupoziomowy apartament dla konesera zlokalizowany na Ruczaju przy ul. Zygmunta Miłkowskiego 5 w Krakowie. Podstawowe Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jana

Stare Miasto,Kraków

2 600 000 zł123 m² 21 138,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1780

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż unikatowe piękne mieszkanie w samym sercu Krakowa, ul. św. Jana okolica: okolicy nie trzeba reklamować, ul. Św. Jana położona tuz przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Stare Podgórze,Kraków

878 000 zł49 m² 17 918,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! bez problemu! bez ryzyka! bez prowizji! super osiedle! rewelacyjna lokalizacja! szybki termin odbioru! Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

6 000 zł66 m² 91,49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament z 2 osobnymi pokojami (sypialnia + biuro) oraz balkonem przy ul. Rakowickiej w centrum Krakowa. Budynek I okolica: kraków, ul. Rakowicka - budynek z 2015 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stradomska

Kraków,małopolskie

9 000 zł82 m² 110,01 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem eleganckie mieszkanie o powierzchni niemal 82 m , zlokalizowane w prestiżowym budynku przy ulicy Stradomskiej w Krakowie. Mieszkanie dostępne od lipca, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Aktorów

Kraków,małopolskie

1 130 000 zł63 m² 17 976,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja nabycia nowoczesnego mieszkania, wykończonego w wysokim standardzie na Osiedlu Wizjonerów- wielokrotnie nagradzanej inwestycji z dostępem do licznych terenów zielonych!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

833 175 zł48 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Mieszkanie w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Lokal zlokalizowany jest na 5 piętrze. Mieszkanie składa się z: -Przedpokój -salon z aneksem kuchennym -łazienka -garderoba Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

2 342 130 zł123 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament o powierzchni 123,27 m2 w unikatowym budynku z widokiem na Wisłę! bez prowizji i podatku pcc Inwestycja gotowa - Oddana do użytkowania Możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

2 900 zł33 m² 87,88 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W nowoczesnej inwestycji pasaż podgórski przy ul. Romanowicza, zabłocie, dzielnica podgórze. Dostępne od 1. Sierpnia opis nieruchomości: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Zabłocie

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

840 000 zł39 m² 21 784,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta aktualna, zapraszam do zapoznania się z opisem mieszkania. / zabłocie / 5 minut spacerem od wisły / do wejścia / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. Zabłocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

2 150 zł30 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 30m2, zlokalizowane przy ulicy Bagrowej, tuż obok Zalewu Bagry oraz pętli autobusowo-tramwajowej na Płaszowie english version below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Łagiewniki,Kraków

3 100 zł43 m² 72,09 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od września nowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem (7 m2) położone przy ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej skąd łatwy dojazd do biurowców b4b oraz Tischnera Office. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orlińskiego

Czyżyny,Kraków

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:15/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Bez prowizji. Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie - 37,88 m2. Mieszkanie mieści się na na osiedlu Orlińskiego 3, w dzielnicy Czyżyny. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stradomska

Stradom,Kraków

8 500 zł81 m² 104,94 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament z 2 osobnymi sypialniami oraz ogródkiem w Kompleksie Angel Stradom przy ul.Stradomskiej w centrum Krakowa. Budynek I okolica: kraków, ul. Stradomskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 168 900 zł91 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament w Wiślanych Tarasach - Wyjątkowa Oferta w Krakowie Prezentujemy niepowtarzalną ofertę mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Czyżyny,Kraków

754 210 zł38 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny apartament przy al. Pokoju, dzielnica Czyżyny w Krakowie. Okolica: okolica jest bardzo dobrze skomunikowana, do przystanków komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

850 000 zł29 m² 29 310,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Livinder oferuje na sprzedaż lokal mieszkalny, usytuowany w ścisłym centrum Krakowa. Prestiżowa inwestycja o ponadczasowym designie to miejsce z bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

4 000 zł64 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 3 pokojowe mieszkanie W inwestycji wiślane tarasy składające się : - salonu z aneksem kuchennym, - 2 sypialni - przedpokoju, - balkonu - łazienki Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzelców

Śródmieście,Kraków

2 500 zł43 m² 58,36 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze -apartamentowiec Z 2009 roku ulica strzelców -przepiękne do zamieszkania dla pracującej pary lub singla. Posiadam klucze Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fredry

Kraków,małopolskie

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie! lokalizacja- rewelacyjna koło pętli Łagiewniki, tramwaje i autobusy we wszystkich kierunkach, do przystanku autobusowego 1 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

485 000 zł22 m² 22 045,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie w centrum Krakowa. Powierzchnia: 22m2 Piętro: 5 z 10 (współczesny apartamentowiec z 2018 roku) Opis: przedstawiamy Państwu urokliwe jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brązownicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 642 213 zł83 m² 19 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy apartament 4 pokojowy w wyjątkowej inwestycji z naciskiem na wysoki standard wykonania bez prowizji i podatku pcc Mnóstwo zieleni Kameralne osiedle Wiele udogodnień Monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jesionowa

Wola Justowska,Kraków

3 500 000 zł242 m² 14 453,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż luksusowy apartament na Woli Justowskiej, zlokalizowany przy ul. Jesionowej. Nieruchomość dla osób ceniących sobie nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 600 zł36 m² 71,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przytulne mieszkanie 2-pokojowe na wynajem przy ul. Klimeckiego 8 w dzielnicy Podgórza (6 min pieszo od przystanku Klimeckiego i Kuklińskiego). Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Partnerzy w Nieruchomościach prezentują: opis nieruchomości Prezentowany apartament o powierzchni użytkowej 34 m2. Posiada jasny, salon połączony z aneksem kuchennym. Dodatkowo oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dębniki,Kraków

778 000 zł31 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowy inwestycja Kraków Dębniki Termin realizacji: IV kw 2023 Studio przy Forum z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czerwone Maki

Dębniki,Kraków

2 750 zł45 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Helton oferuje do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na "osiedlu przy Kampusie" w pobliżu ul. Czerwone Maki w dzielnicy Dębniki przy ul. Konopczyńskiego 3 w cenie 2750.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niesamowity widok na zieleń - mieszkanie Z miejscem parkingowym N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowej inwestycji "bagry Park". Nowoczesne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

4 200 zł65 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w Tarasach Wiślanych przy ul. Grzegórzeckiej. Mieszkanie jest.