dowolna

Apartamenty Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

2 342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 342 ogłoszenia

2 600 zł22,96 m² 113,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe studio w prestiżowej inwestycji na wynajem! lokalizacja I budynek: prestiż to słowo, które samo przychodzi na myśl w kontekście Angel Wawel. Jeśli dodać do niego komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł23,65 m² 17 758,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Studio inwestycyjne przy Zakrzówku | gotowe do wynajmu | wysoki standard *zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament typu studio o pow. 23,65 m w.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł42 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 42 m w nowej, prestiżowej inwestycji Lwowska Residence na Starym Podgórzu. Lokalizacja Budynki zlokalizowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 960 zł43,35 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 500 zł41,62 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Starych Dębnikach na wynajem. Lokalizacja: budynek powstał w czarującym miejscu z widokiem na panoramę Krakowa oraz Wisłę w ścisłym centrum dzielnicy Stare Dębniki.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł67 m² 83,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę klimatyzowanego, dwupokojowego, w pełni umeblowanego apartamentu o powierzchni 67 m2 + loggia 10 m2 i balkon 5m2. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 114 000 zł94,26 m² 22 427,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

The Partners ma wyjątkową i wyłączną przyjemność zaprezentować apartament wykończony pod klucz w wysokim standardzie na sprzedaż - Bronowice - Kraków lokalizacja: bronowice to dzielnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 932 zł28,29 m² 23 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 372 zł68,12 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.06.2026 r. przestronne, 66 m2, trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem, garderobą i garażem w prestiżowej inwestycji z 2020 r. ul. Głowackiego/ Bronowicka. Pieszo:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 386 zł51,71 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

902 000 zł33,02 m² 27 316,78 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy państwu do sprzedaży gotowe do wejścia mieszkanie urządzone według indywidualnego projektu w wysokim standardzie o powierzchni 33,02m2 wraz z balkonem o powierzchni 3,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł54 m² 60,19 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość: na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane przy ul. Cystersów na Grzegórzkach. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł39,88 m² 22 066,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 40 m zlokalizowany przy ul. Wodnej, w bezpośrednim sąsiedztwie stawu Płaszowskiego. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 795 301 zł120,49 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, przestronny 5-pokojowy apartament o powierzchni 120,49 m w prestiżowej inwestycji Apartamenty Królowej Jadwigi w sercu Woli Justowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł50 m² 120 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu pięknego mieszkania o powierzchni 50m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "młyny Mogilska" od Noho.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł83 m² 96,39 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 83 m2 w prestiżowej inwestycji - Wiślane Tarasy 2.0 na Grzegórzkach. Inwestycja Wiślane Tarasy 2.0 zlokalizowane są przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł53 m² 58,49 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam ogromną przyjemność zaprezentować wyjątkowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie położone w cichej i spokojnej lokalizacji. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł60 m² 28 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Sołtysowska Dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie z balkonem Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni ok. 42 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł56 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna przestrzeń przy Bulwarach Wiślanych - zamieszkaj w najbardziej pożądanej lokalizacji Krakowa. Biuro Nieruchomości aprest prezentuje wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł47,20 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2 pokoje | Salwator Tower | spa, siłownia | gotowe do wejścia | inwestycyjne Na sprzedaż komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,2 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 40 m2 w, w ekskluzywnej kamienicy w centrum Krakowa. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł59 m² 76,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Noho młyny mogilska ul. Mogilska 130, kraków Wynajem Apartamentu | 59 m mb Estates ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu apartamentu w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł80,75 m² 29 708,98 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Luksusowy apartament o wielkości 81m2 z pięknym, widokowym tarasem (30m2) w prestiżowej inwestycji Angel City. Lokalizacja: ulica Szlak to ścisłe centrum Krakowa. Stąd spacerem do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł78 m² 30 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Elegancki 3 pokojowy apartament z tarasem w Krowodrzy english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy, elegancki apartament na sprzedaż w nowoczesnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł44,98 m² 19 986,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji Klimatyzacja | Balkon | Gotowe do zamieszkania | Cicha i zielona okolica ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie składa się z: * Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł44 m² 68,16 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować na wynajem od 1 marca przestronny, 2-pokojowy apartament przy ul. Rakowickiej w inwestycji Novum tuż obok Galerii Krakowskiej, w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 239 895 zł57,40 m² 21 600,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 57,4 m przy ul. Zabłocie w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze nowego, pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł57 m² 75,44 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kraków, szlak/pawia - tylko U nas W notus- nie szukaj dalej tylko umów się na prezentację ;-) Apartament z balkonem | Angel City | Centrum Krakowa | 57 m | Garaż Są miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł77 m² 70,13 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-sypialniane | Browar Lubicz | Centrum Krakowa Do wynajęcia jasny i funkcjonalny apartament w prestiżowej inwestycji Browar Lubicz, zaledwie kilka minut spacerem od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

639 154 zł40 m² 15 978,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania w dobrze skomunikowanwej lokalizacji, zaledwie 3,5km od centrum Krakowa. Zakup od dewelopera - bez prowizji I 2% podatku pcc inwestycja: inwestycja to kameralny kompleks 2 budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł104 m² 35 576,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kraków - ul. Rakowicka - wyjątkowy apartament o powierzchni 104 m2, 3 pokoje, 2 łazienki, 2 balkony, klimatyzacja, garaż. Położony w prestiżowej lokalizacji na pograniczu Starego Miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 640 zł40,53 m² 65,14 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

786 612 zł39,37 m² 19 979,98 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: jasne mieszkanie o powierzchni 38,73 m2. Przestrzeń apartamentu oferuje *część dzienną z aneksem kuchennym *sypialnią *łazienkę Miejsce postojowe w hali garażowej 80.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł58,18 m² 15 984,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 58,18 m2 (użytkowej 56,55 m2) zlokalizowane przy ul. Totus Tuus (łagiewniki- borek Fałęcki) Mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł60,66 m² 113,75 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu, eleganckiego apartamentu o pow. 60,6 m w prestiżowej inwestycji "pianissimo" z widokiem na Wisłę, zlokalizowanej na Krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny apartament z antresolą i tarasem w samym sercu Krakowa [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie o wysokim standardzie na Małym Płaszowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[english below] Oferujemy państwu mieszkanie na parterze o powierzchni 27m2 w prestiżowej inwestycji Steam Park II. Nieruchomość: kawalerka znajduje się na parterze pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

871 200 zł33 m² 26 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego wykończonego apartamentu o pow. 33 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe.