dowolna

Apartamenty Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

2 367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 367 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Piltza

Dębniki,Kraków

2 500 zł29 m² 87,02 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia ul. Piltza, ruczaj Do wynajęcia świeżo po remoncie kawalerka o powierzchni 28 m , położona na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Parametry mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 950 zł40 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od zaraz. Najem na zasadzie najmu okazjonalnego. Pięknie dwupokojowe mieszkanie na Wrocławskiej 67 z miejscem postojowym. Blisko: wrocławska, kleparz, bronowice, krowodrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Płaszów,Kraków

619 780 zł33 m² 18 994,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe 1-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - tuż przy Zalewie Bagry Bez prowizji i podatku pcc - prosto od dewelopera! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 32,63 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

825 000 zł39 m² 20 955 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: jasne mieszkanie o powierzchni 38,73 m2. Przestrzeń apartamentu oferuje *część dzienną z aneksem kuchennym *sypialnią *łazienkę Miejsce postojowe w hali garażowej 75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ruczaj

Ruczaj,Kraków

856 575 zł61 m² 14 042,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kraków, ruczaj spacerkiem do zakrzówka I kampus uj premiera W Expanderze! lokal 16 o pow 61m z niespotykanie dużym ogrodem o pow.123m2!(ewentualnie z ogrodem 168m2 :-).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ludwinów,Kraków

1 179 640 zł42 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Do sprzedaży nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow.42,13m położone na I piętrze w 3-piętrowym kameralnym budynku , który zostanie oddany w III kwartale 2026 r. na Ludwinowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

820 000 zł48 m² 16 998,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w doskonale skomunikowanej części dzielnicy Bieżanów- prokocim, ul. Rydygiera w Krakowie. Okolica: bardzo dobrze skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piltza

Dębniki,Kraków

1 360 000 zł74 m² 18 478 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, eleganckie, gotowe do zamieszkania i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe urządzone przez architekta wnętrz zlokalizowane na Krakowskim Ruczaju. Nieruchomości Arkadia mają przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

2 306 222 zł110 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Dębniki,Kraków

1 550 000 zł64 m² 24 843,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej rezydencji Riva Verona przy ul. Madalińskiego 11a, dębniki, kraków. Mieszkanie o niekonwencjonalnym układzie, urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Truszkowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

944 505 zł68 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania Z duchem, a nie kolejnego "copy-paste"? To nie tylko mieszkanie. To przemyślana przestrzeń z charakterem. Idealna dla pary, rodziny 2+1 lub każdego, kto chce połączyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Prądnik Biały,Kraków

726 000 zł44 m² 16 617,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe bardzo atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z balkonem na ostatnim piętrze w nowoczesnej inwestycji. Opis mieszkania Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

753 227 zł37 m² 20 330 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta apartamentu na ul. Jana Henryka Dąbrowskiego w dzielnicy Podgórze! Mieszkanie o powierzchni 37,05 m2. Do mieszkania przynależy balkon. Możliwość dokupienia komórki lokatorskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 680 820 zł108 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 108,44 m (w tym antresola 36,56 m ), położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku - Ruczaj ul. Kobierzyńska Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Badurskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 068 224 zł72 m² 14 936 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: zapraszam do zakupu apartamentu położonego przy ul. A. Badurskiego 9 w Krakowie w Dzielnicy Bieżanów Prokocim. Inwestycja znajduje się w bliskiej odległości od Szpitala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Na Barciach

Prądnik Czerwony,Kraków

665 000 zł35 m² 19 269,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

** Oferta prywatna ** możliwa negocjacja ceny ** Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i komórką lokatorską w kameralnej inwestycji Magna Apartamenty na Prądniku Czerwonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia designerski i świeżo wykończony apartament w wysokim standardzie o powierzchni 40 m2. Dostępny do wynajęcia od zaraz! Co wyróżnia inwestycję? Jeden z najgorętszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kujawska

Krowodrza,Kraków

2 060 110 zł90 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

We speak English. Do not hesitate to contact us! uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Emmerson prezentuje: ostatnie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Bonarka,Kraków

632 000 zł39 m² 16 205,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie ze słonecznym dużym balkonem oraz pięknym widokiem na południe, o powierzchni 39 - zaraz obok Bonarka City Center w zgrabnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafrana

Stare Podgórze,Kraków

822 419 zł53 m² 15 543,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w centralnej części Krakowa, lokalizacja nieopodal Zakrzówka i Starego Podgórza. Zapraszam na prezentację! mam klucze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

795 000 zł33 m² 24 003,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe mieszkanie / blisko centrum! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Rakowickiej, dzielnica Grzegórzki. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.